sobota 27. dubna, 08:24 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Co vám na weeku chybí?

Datum: 05.11.2007 17:35
 

Zdravím,

již delší dobu jsem na weeku nedělal žádné změny smiling smiley

 

Pokud ale máte námět na nějaké vylepšení / rozšíření, tak sem s ním. (netvrdím, že vše udělám, ale pokusit se můžu smiling smiley

 

Já jsem např. přemýšlel, jestli by nebylo lepší mít recepty na vaření někde zvlášť, udělat si vlastní databázi oblíbených receptů, kde šlo hledat podle typu, surovin atp. Druhou možností je, upravit stávající kategorii "Vaření" a rozdělit ji do více podsekcí - polévky, pomazánky atp.

 

Pak plánuji udělat ještě menší redesign. Ale to bych určitě ještě konzultoval dopředu (navíc teď na to nemám moc času).

 

Další myšlenkou ze sféry úvah je používání uživatelských skupin a nechat si vytvářet libovolné skupiny a omezit přístup k některým příspěvkům jen pro určitou skupinu (např. srazové fotky atp.)

 

Má někdo nějaký zajímavý tip / poznámku?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 13
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 18:26
     

    Stáníku, provizorně - klikni na svůj nick vedle tohoto příspěvku. Otevře se tvůj profil tak, jak jej vidíš nikoli v Úpravě profilu, ale jako přihlášený uživatel. Sroluj až dolů a klikni na Domovská stránka - pouze příspěvky tohoto uživatele Stano (je tam link). A jsi "u sebe". No a pak si klikni na galerku..

     

    PS. V rámci galerie pak doporučuju možnost Řadit dle: Aktuálnosti a na vršku budeš mít nejnovější reakce. thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (01.07.2008 18:28)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Co vám na weeku chybí?

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 18:35
     

    Jo, a až to nebudeš chtít, tak vpravo nahoře v pískovém okénku klikneš na Zrušit filtr. Ještě je v něm možnost vyhledávání dle uživatele (aktivní link), což je právě totéž, jako by ses zadala do vyhledávače. Tam ti nevyjedou autorské příspěvky, ale všechny tvé reakce.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 18:44
     

    Hanule, jako to takhle šlo vždycky? Já takhle koukala na všechny ostatní (že jo, na tvý gastronomický třeba love smiley ), jenom u mě mi to nešlo, prostě NEŠLO, tak se nedělej, jo? Víte, všichni ostatní? Ono to předtím prostě NEŠLO. drinking smiley grinning smiley Pche. Zrušit filtr... To dělám denně! smoking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 18:47
     

    Jakto, dyk už nekouříš! winking smiley grinning smiley

    Doteďka to nešlo, jsem to pro tebe přičarovala, jasná páka, né? smoking smiley (Je trošku rafinované dostat se na sebe sama.)

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 18:50
     

    No super, jsem s díky. (Hele ty máš tudle moc, jo? Myslíš, že by šlo něco udělat s tím bazénem? please smiley) No ne, jako nespěchá to zas tak...

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 18:53
     

    Když já zvládnu jedině ty špeky.. to víš, jsem teprvá v prvním ročníku :rozpačitý, zraky klopící smajlík Malé čarodějnice:

    Pées. Neděkuj a koukej navalit ňákou novou fotku! :hamižný a nedočkavý:

    love smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 18:57
     

    Nejdřív se jdu podívat, jestli už ten bazén stojí (nemusí být ani zapuštněný, dokonce ani napuštěný). Pak uvidím, co se s tím dá dělat, s tou fotkou grinning smiley.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 18:59
     

    Rozpuštěný a vypuštěný :zdrcený smajlík, že zas jako nic.. nebude:

     

    -----------------

    Pane admine, chybí nám tu bazén. dělejte s tím něco. winking smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (01.07.2008 19:01)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 19:24
     

    Jen sem kouknu už se řehtám... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Staníku jde to tak stále...často používám, právě kvůli listování a dohledávání. U sebe zase ,abych omylem nedala stejné fotky...Možná jsi to hledala u sebe v profilu , tam to opravdu není...třeba by to šlo přidat i tam... winking smiley

    Jo a ten bazén by nebyl ke škodě... grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 19:44
     

    Hanule .....Stano tak to je to nejveselejší co mě dnes potkalo prskám smíchy polivku do klávesgrinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 19:49
     

    Chudák klávesnice..jednou polívka, potom kafe, či jogurt...Ještě ,že ta moje v tom není sama... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 19:50
     

    Hele, obsah vaší klávesnice překlopte do Co dnes vaříte, hm? thumbs down grinning smiley A je to bez práce!

     
  • Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 01.07.2008 20:02
     

    Já tam mám rejžovou z školní jídelny, voní přesně jako když jsem tam chodila jakožto dítkomls smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (01.07.2008 20:02)
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 02.07.2008 09:57
     

    Ahoj,

     

    co se týká galerie, to mi snad čtete myšlenky smiling smiley Již nějakou dobu jsem chtěl dát hlasovat, zda stávající galerie stačí a nebo ne. Ale protože toho mám víc, a je venku pěkně, tak jsem se k tomu zatím nedostal.

     

    Tj. v kostce:

    Přemýšlel jsem, zda nezrušit stávající galerii, která má defacto stejnou strukturu a systém jako diskuze, ale zase nemá některé jiné funkce. A nahradit to jinou, profesionální galerii. Výhoda by byla v tom, že by umožňovala profi funkce, jako galerii uživatelů, soukromé galerie, práva k fotkám atp.

    Nevýhoda je v tom, že by to byl další systém, tj. mírně odlišná správa a hlavně jiná struktura kategorii (což nevím jestli je výhoda a nebo ne, protože i ve stávajícím systému jsou kategorie, kde prostě galerie nemá smysl..) (předběžně mám vybraný tento systém: [gallery.menalto.com])

     

    Druhou variantou je, zachovat stávající systém, a integraci diskuzí s galerii a rozšířit to o požadované funkce (přístup pod heslem atp.). O tomto už jsem také přemýšlel, a to ve spojitosti rozšíření profilů uživatele - že by si každý uživatel mohl dělat vlastní "miniweek" - podstránku s blogem, galerií a diskusema (které založil) a umožnit o každém příspěvku říci, zda se má zobrazit na weeku, nebo jen na vlastních stránkách a nebo nikomu (tj. jen pod heslem).

    Uff. doufám, že je to alespoň trochu pochopitelné, do toho vedra smiling smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 02.07.2008 10:05
     

    Ahoj. Vzhledem k tomu, že v tom odkazu se moc nevyznám, bych byla pro druhou variantu. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.