pondělí 29. dubna, 00:54 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Příspěvky pod heslem

Datum: 21.07.2008 09:59
 

Zdravím,

před nějakou dobou jsme se bavili o možnosti zavedení příspěvků, které budou dostupné pouze vybraným uživatelům (komu bude autor chtít).

Zatím jsem o tom pouze přemýšlel a napadá mě několik variant jak toto udělat:

- příspěvek by měl své speciální heslo (kombinace čísel/písmen). Výhoda je snadná distribuovatelnost, nevýhoda pak, že pokud se heslo někde zveřejní tak to ztrácí význam.

- přístup by byl jen pro vyjmenované uživatele. Nevýhoda je, že by se to muselo pokaždé vyklikávat.

- přístup by byl jen pro určitou uživatelskou skupinu (to by se muselo extra založit). Výhodou je snadná správa příspěvku, nevýhodou pak další administrace. (kdo je ve skupině by asi spravoval její autor, případně moderátoři serveru)

 

Další otázkou je, zda takový příspěvek má být úplně skryt a nebo se má zobrazovat jako ostatní, jen bez přístupu do detailu. Protože když bude úplně skryt, pak se ostatní nedozví, že existuje. Pokud by se zobrazoval, tak nový člověk může požádat moderátora o přístup..

 

co vy na to?

PS: shodou okolností to vyšlo do doby, kdy se řeší promázávání nevhodných příspěvků. Ale to je opravdu jen náhoda smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 3 z 6
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 17:50
     

    Takže je to v pořádku: Je to matoucí, ale vcelku logické. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Příspěvky pod heslem

     
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 18:09
     
    Hanule napsal(a):

    Však to nikdo neřekl, že je to nelogické. winking smiley Já se tu snažím poněkud zprůhlednit všechna připojená vyjádření a nikoli popravit tebe nebo admina, víš.

    To je všechno.

    Editovalas příspěvek, takže by to vypadalo, že matoucí jsem já grinning smiley

    Takže ještě takto: Děkuji za zprůhlednění všech připojených vyjádření. winking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 18:12
     

    Chtěla jsem, aby se to ještě víc nezamotalo, ale bylas na mne moc rychlá smiling smiley. Psaly jsme současně. Teď už snad ok. thumbs down

     
  • Autor: Kukuc
    Status: začátečník

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 18:12
     

    Co furt řešíte? Přestaňte se bavit se zmrdama, kteří nemají ani tolik slušnosti, aby svoje psycha řešili někde jinde, kde nejsou jejich "přítelkyně" a máte po starostech. Na co si je tady držíte? Na srazy nejezdí, kloudný příspěvek nenapíšou, kytičku nepošlou, nic neumějí, aby poradili a navíc vám serou na hlavu, neváží si vás ani natolik, aby vás neotravovali, mají vás jen na to, aby se za vás schovali. Při první příležitosti vás podtrhnou.

    Anebo si založte soukromé forum, vlastní, ne veřejné, patřící některé z vás...jako Ketry, tam jsme si se zmrdicema poradili.

    Vždyť i majitel tady toho musí vědět, že čím víc toho přesune do soukromí, tím méně čtenářů bude mít. Jo, já vím, váš admin je člověk zásadně proti mazání, banům, zákazům, zveřejňování...na druhou stranu musel vědět, do čeho jde, když si vás sem přivedl, že bude mít stejné problémy jako Mimibazar.

    Měly byste se začít zabývat domobranou, jestli se chápete jako skupina osobních kamarádů, ne veřejnost, tak si pořiďte a zaplaťte vlastní server, nepřiživujte se na veřejném, cizím, zadarmo. Anebo se začněte chápat jako veřejnost, nornálně komunikujicí na náměstí, zatím jste jen typičtí exkomunikující Krysaře.

    Až vám server zemře, protože tady nebude co číst, tak Admin vám to asi dotovat nebude.

     

    No, jdu kouknout na nepromazaný server, na nějaké vylomeniny Anavina manžela. Asi to vrazím do diskuse na server jedné vesnice poblíž ZOO.

     

    PS: Admine, ty si myslíš, že když to smažeš, nebude se o tom mluvit, tak že se to nestalo? Jako tehdy Anavi? No, myslím, že schránky na SZ přetékají citacemi....winking smiley

    Čau.

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 18:15
     


    Otazka napsal(a):

     

    Traged napsal(a):

    Pro Majku: Nemusím se bát voyera, který číhá za bukem, pokud nebudu soukromé fotografie, které nechci, aby viděl kdekdo, vystavovat na veřejnosti.

    Ty to občas dokážeš pěkně rozsítit. eye rolling smiley To si taky vytesám.

     

     

    Tesej jak je libo. Pokud Ti mezi tesáním zbyde trocha času, mohla bys vysvětlit, co je na mé větě rozsvíceného?

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 18:15
     

    Toto je soukromý server a jednalo se o adminovu nabídku. eye rolling smiley

     
  • Autor: Kukuc
    Status: začátečník

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 18:19
     


    Traged napsal(a):

     

    Otazka napsal(a):

     

    Traged napsal(a):

    Pro Majku: Nemusím se bát voyera, který číhá za bukem, pokud nebudu soukromé fotografie, které nechci, aby viděl kdekdo, vystavovat na veřejnosti.

    Ty to občas dokážeš pěkně rozsítit. eye rolling smiley To si taky vytesám.

     

     

    Tesej jak je libo. Pokud Ti mezi tesáním zbyde trocha času, mohla bys vysvětlit, co je na mé větě rozsvíceného?

     

     

    To fakt nevím, čtu tam, že je tvůj příspěvek rozsítěný.

    Asi něco jako net, internet, ne?

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 18:20
     


    Hanule napsal(a):

    Chtěla jsem, aby se to ještě víc nezamotalo, ale bylas na mne moc rychlá smiling smiley. Psaly jsme současně. Teď už snad ok. thumbs down

     

    Ano, teď už ano. thumbs down

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 18:21
    Hodnocení fotografie "Příspěvky pod heslem": 5
     

    Zdravím Romanu. flower smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 18:21
     


    Kukuc napsal(a):

    Co furt řešíte? Přestaňte se bavit se zmrdama, kteří nemají ani tolik slušnosti, aby svoje psycha řešili někde jinde, kde nejsou jejich "přítelkyně" a máte po starostech.

     

     

     

     

     

     

    DYk se s tebou přestali bavit, nemusíš nikoho upozorňovat angry smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 18:22
     

    Už jsem měla být pryč, padla, tak zatím ahoj!

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 19:22
     

    Tohle skoro vypadá, že by mohlo fungovat, ale ve světle různých událostí mi to přijde spíše jako vtipná replika z už stokrát přečtené knížky. grinning smiley

    Traged napsal(a):

    Pro Majku: Nemusím se bát voyera, který číhá za bukem, pokud nebudu soukromé fotografie, které nechci, aby viděl kdekdo, vystavovat na veřejnosti.

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 19:28
     

    Mluvíme obě o fotkách?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 19:52
     

    Já o fotkách, ale v podstatě si každý může představit jakýkoliv element svého soukromí. Když bude někdo čumět do mého okna, aby zahlédl, jak si natahuju podvazky, jsem na vině já, že jsem si nezatáhla roletu nebo ten, co zneužije příležitosti, aby ukojil svoji chlípnou potřebu vidět moji celulitidu?

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 21.07.2008 19:56
     

    Na vině jsi Ty, protože chlípníci, bohužel, městem chodí a máš s tím počítat.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.