neděle 28. dubna, 21:02 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Příspěvky pod heslem

Datum: 21.07.2008 09:59
 

Zdravím,

před nějakou dobou jsme se bavili o možnosti zavedení příspěvků, které budou dostupné pouze vybraným uživatelům (komu bude autor chtít).

Zatím jsem o tom pouze přemýšlel a napadá mě několik variant jak toto udělat:

- příspěvek by měl své speciální heslo (kombinace čísel/písmen). Výhoda je snadná distribuovatelnost, nevýhoda pak, že pokud se heslo někde zveřejní tak to ztrácí význam.

- přístup by byl jen pro vyjmenované uživatele. Nevýhoda je, že by se to muselo pokaždé vyklikávat.

- přístup by byl jen pro určitou uživatelskou skupinu (to by se muselo extra založit). Výhodou je snadná správa příspěvku, nevýhodou pak další administrace. (kdo je ve skupině by asi spravoval její autor, případně moderátoři serveru)

 

Další otázkou je, zda takový příspěvek má být úplně skryt a nebo se má zobrazovat jako ostatní, jen bez přístupu do detailu. Protože když bude úplně skryt, pak se ostatní nedozví, že existuje. Pokud by se zobrazoval, tak nový člověk může požádat moderátora o přístup..

 

co vy na to?

PS: shodou okolností to vyšlo do doby, kdy se řeší promázávání nevhodných příspěvků. Ale to je opravdu jen náhoda smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 09:12
     

    Ježiš, fakt, no tak to jsem si prála k Vánocům, aby se o mojí slepičí existenci otřela tvá neutuchající genialita a humor. Ó díky, jasná flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Příspěvky pod heslem

     
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 09:35
     

    Ahoj,

    tak jsem přečetl všechny reakce (i ty nesouvisející smiling smiley

    Cílem určitě není přesunout diskuze a většinu příspěvků do nějaké soukromé zony, ale sdílení vybraných informací (převážně fotografií) zvoleným osobám.

    (Omlouvám za technickou řeč, ale to už je profesionální deformace)

    Prostě: nyní se některé fotky posílají hromadným emailem, případně se píší hromadné soukromé zprávy. Cílem je tento proces trochu zkomfortnit - využít stávajících galerii a diskuzí.

    Věřím, že si nikdo nezaloží tajnou diskuzi o pečení bábovky, ale např. pošle fotku svého vnoučete při koupání (berte to jako příklad fotky o kterou se chcete podělit, ale zas ji nemusí vidět každý)

    Už bych tuto diskuzi uzavřel. Nebudu vytvářet žádný velký systém, spíše jen podporu pro výše uvedené.

    PS: založil jsem pro toto novou diskuzi, protože se to až tak netýká těch vlastních stránek (diskuzí, galerie). To budu řešit poté smiling smiley

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 10:16
     


    Majka napsal(a):

    .....Teď něco bez jinotajů, jo? Nikdo nic nepřekrucoval, nikdo nikoho neoblboval. Dokonce si tě nikdo nebral do huby. Všichni měli úplně jiný starosti, například, jak správně patří podlážka ke Stanu. Jenže ty tomu nikdy neuvěříš, protože ani nechceš věřit a uráží tě vlastní paranoia. Funguje to úplně stejně jako nepřítomnost druhé strany na předchozím srazu. Já to chápu, představivost pracuje na plný obrátky a nedostatek informací to ještě přiživuje.

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Majko, to jsi, s prominutím, tak hloupá, nebo to jenom hraješ?

    Tak hele, koukni:

    Za á - kam mě to tady manévruješ? Jakej sraz? Já psala o srazu? Myslíš STS Droužkovice - Brod? grinning smiley

    To si děláš prdel, ne? Psala jsem, když už to tady Tigra pojmenovala, o Spolužácích, a Ty to dobře víš, tak mi tady nepodsouvej nějakej sraz, prosím. Je mi zcela u prdele, kdo co stavěl a kde spalo jaký děcko, opravdu, jinak bych překonala svou lenost a jela se podívat.

    Za bé - můj manžel byl odborník v oblasti cytologie, histologie a anatomie. Přestože jsem pár let pracovala pod jeho vedením, v žádném případě se nepovažuju za cytologa, histologa ani patologa, a už vůbec ne za blbce (od blbce neměl rád). Víš, co tím myslím, že se nepovažuju za odborníka, že, nechci to tady rozebírat.

    Hele, VIP salónek tady kritizovalo několik lidí přede mnou (já tomu, přestože se tomu chechtám, jak se tam za pár dní budete nudit a zjistíte, že je to chujovina, fandím, esik sis nevšimla), tak proč to nevysvětluješ jim? Proč mně, která je pro?

     

    Á propós - tady se najednou furt objevujou nějaký kecy o fotografiích. Co to tady melete, proč čeříte vodu? Já nejsem slepá, moc dobře vidím, co je v úvodu týhle diskuze napsáno.

     

    Hele, Maju, kdybys Ty uměla být přímá, kdybys psala aspoň trochu na rovinu, to by bylo terno, nemyslíš?

    Takhle, jak tu hru hraješ, ji hraješ fakt blbě, to mi věř. A říkám Ti to pořád, ale Ty seš prostě nepoučitelná.

    Musím skromně podotknout, že takový hry neprohrávám, protože když jsem přesvědčená o svý pravdě, jdu za tím jako buldok.

    Pěknej den.

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 10:20
     


    admin napsal(a):

    Ahoj,

    tak jsem přečetl všechny reakce (i ty nesouvisející smiling smiley

    Cílem určitě není přesunout diskuze a většinu příspěvků do nějaké soukromé zony, ale sdílení vybraných informací (převážně fotografií) zvoleným osobám.

    (Omlouvám za technickou řeč, ale to už je profesionální deformace)

    Prostě: nyní se některé fotky posílají hromadným emailem, případně se píší hromadné soukromé zprávy. Cílem je tento proces trochu zkomfortnit - využít stávajících galerii a diskuzí.

    Věřím, že si nikdo nezaloží tajnou diskuzi o pečení bábovky, ale např. pošle fotku svého vnoučete při koupání (berte to jako příklad fotky o kterou se chcete podělit, ale zas ji nemusí vidět každý)

    Už bych tuto diskuzi uzavřel. Nebudu vytvářet žádný velký systém, spíše jen podporu pro výše uvedené.

    PS: založil jsem pro toto novou diskuzi, protože se to až tak netýká těch vlastních stránek (diskuzí, galerie). To budu řešit poté smiling smiley

     

    Promiň, admine, ale úvodní slovo k týhle diskuzi vyznívá úplně jinak. Jo, ale Tvůj server, Tvoje volba. Ty to platíš, tak to můžeš překroutit.

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 10:27
     


    Majka napsal(a):

     

    Traged napsal(a):

    Na vině jsi Ty, protože chlípníci, bohužel, městem chodí a máš s tím počítat.

    A protože s tím počítám, tak si chci pořídit žaluzie, to mi nemůže nikdo vyčítat. Jenže... co když si voyer pořídí duplikát klíče a nainstaluje mi doma kameru??? Ha? Mám počítat i s tím a pořídit si takovou tu celtu, co měly ty báby v účastnících zájezdu? Vpravdě, do toho se mi už nechce. Ve výsledku bych se mohla vysrat i na ty žaluzie, ať si to dotyčný vyřídí s vlastní morálkou či nemorálkou. Nemá čumět, kam mu nepřísluší, obzvlášť, pokud si na to musí přinést stoličku, aby měl dobrý výhled. To se pak ani nesmí divit, že z toho, co uvidí, ho může trefit šlak, v lepším případě zavrávorá a nabije si držku. Za to snad já už ale zodpovědnost nenesu, nebo jo?

     

    Já bych ten jinotaj ještě neopouštěla.

    Když teda říkáš, že jsem při jeho rozkrývání udělala chybu, můžeš mi nějak logicky vysvětlit,

    co znamená ten duplikát klíče a nainstalovaná kamera?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 10:28
     

    V úvodu je psáno ,,příspěvek´´. Můžu přispět jak slovem, tak fotografií, tak nějakým odkazem..... No a proto vznikla tato diskuze, abychom to společně probrali/y.

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 10:31
     


    Mona napsal(a):

    V úvodu je psáno ,,příspěvek´´. Můžu přispět jak slovem, tak fotografií, tak nějakým odkazem..... No a proto vznikla tato diskuze, abychom to společně probrali/y.

    No, vždyť probíráme grinning smiley

    Ale Majka si vybrala špatného adresáta. Kash je pro. To já jsem proti. (a Evana, Keria, Lostris, Máca,...)

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 10:33
     

    Traged...tak prima. Ještě to admin vymyslí technicky a budeme všichni spokojeni. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 10:39
     


    Mona napsal(a):

    Traged...tak prima. Ještě to admin vymyslí technicky a budeme všichni spokojeni. winking smiley grinning smiley

    Podle toho, jak to admin nastaví. Znovu to opakuji: Pokud to bude tak, jak psala, souhlasím, je to v pořádku. Pokud to bude tak, jak jsi napsala Ty, nesouhlasím a spokojená nebudu.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 10:41
     


    Jestli to nebude tím, že já o spolužácích nepsala (byla to reakce na to, co cituju) a vzhledem k tomu, že nás Otázka neinstruovala, tak jsem to jinak pochopila. Holt úplně blbá, co naděláš. Že jste ty moje kydy vztáhly na něco, o čem já nemám páru, tak mi to teprve teď všechno zapadlo.

     

    A bojovat s tebou nechci, nikdy jsem nechtěla. Já se se svými přáteli nikdy neperu, dokonce ani s těmi, co mi moji přízeň omlátili o hlavu. Jen s otevřenou hubou zírám.

     

    Kashika napsal(a):

     

    Mám pravdu, že?

    Copatá slečna studentka od pani profesorky Marie zase svojí hysterií zblbla kdekoho, a řádně to celý překroutila, že?

    A opět jste jí to zblajzli.

    Nepoučitelní/é.

    Ale, koneckonců, paranoidní, to zde býváme téměř všici, tak už se snad ani nedivím.

    Jen - je to urážlivý. Děláte to pořád, pořád a pořád dokola. A pořád si berete do úst mě.

    Jako ňáká droganeboco.

    Nojo, tak si šlehejte, já se neposeru. (ježíšmarjá, diskutabilní slovo) grinning smiley

     

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 10:43
     

    A všimla sis, Zuzko, že jsem od toho svého ustoupila?? grinning smiley

    Traged napsal(a):

     

    Mona napsal(a):

    Traged...tak prima. Ještě to admin vymyslí technicky a budeme všichni spokojeni. winking smiley grinning smiley

    Podle toho, jak to admin nastaví. Znovu to opakuji: Pokud to bude tak, jak psala, souhlasím, je to v pořádku. Pokud to bude tak, jak jsi napsala Ty, nesouhlasím a spokojená nebudu.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 10:57
     

    Se mi zdá, že některým nedochází, že Week patří adminovi a když na to přijde, může si tu udělat co chce, jak chce a kdy chce, aniž by se koho ptal na názor. Napadlo někoho z vás např. někde v obchodě diktovat majiteli, jestli má mít mouku v regále u dveří či psí konzervy na opačném konci krámu? Asi těžko, že? A taky tomu obchodníkovi dáváte vydělat. Když se vám v jeho krámku nelíbí, začnete chodit jinam nebo tam denně budete prudit, aby to udělal po vašem?

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 11:01
     

    Vito co my to tady pripomina?.... ja o koze ty o voze grinning smiley grinning smiley grinning smiley nechapu vase spory ale zacina to byt cele opravdu dost hloupe...viz druha nejoblibenejsi diskuze poslednich dni!

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 11:03
     


    Mona napsal(a):

    A všimla sis, Zuzko, že jsem od toho svého ustoupila?? grinning smiley

    Traged napsal(a):

     

    Mona napsal(a):

    Traged...tak prima. Ještě to admin vymyslí technicky a budeme všichni spokojeni. winking smiley grinning smiley

    Podle toho, jak to admin nastaví. Znovu to opakuji: Pokud to bude tak, jak psala, souhlasím, je to v pořádku. Pokud to bude tak, jak jsi napsala Ty, nesouhlasím a spokojená nebudu.

     

    Všimla. Já jsem taky ustoupila od jednoznačného proti k spíš pro grinning smiley

    Jo, plodné diskuze vedou ke všestranné spokojenosti thumbs down

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 11:05
     


    Otazka napsal(a):

    Se mi zdá, že některým nedochází, že Week patří adminovi a když na to přijde, může si tu udělat co chce, jak chce a kdy chce, aniž by se koho ptal na názor. Napadlo někoho z vás např. někde v obchodě diktovat majiteli, jestli má mít mouku v regále u dveří či psí konzervy na opačném konci krámu? Asi těžko, že? A taky tomu obchodníkovi dáváte vydělat. Když se vám v jeho krámku nelíbí, začnete chodit jinam nebo tam denně budete prudit, aby to udělal po vašem?

    Asi jsi přehlédla adminovu větu CO VY NA TO?

    Tak se vyjadřujeme, protože nás k tomu majitel vyzval.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.