pondělí 29. dubna, 06:15 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Příspěvky pod heslem

Datum: 21.07.2008 09:59
 

Zdravím,

před nějakou dobou jsme se bavili o možnosti zavedení příspěvků, které budou dostupné pouze vybraným uživatelům (komu bude autor chtít).

Zatím jsem o tom pouze přemýšlel a napadá mě několik variant jak toto udělat:

- příspěvek by měl své speciální heslo (kombinace čísel/písmen). Výhoda je snadná distribuovatelnost, nevýhoda pak, že pokud se heslo někde zveřejní tak to ztrácí význam.

- přístup by byl jen pro vyjmenované uživatele. Nevýhoda je, že by se to muselo pokaždé vyklikávat.

- přístup by byl jen pro určitou uživatelskou skupinu (to by se muselo extra založit). Výhodou je snadná správa příspěvku, nevýhodou pak další administrace. (kdo je ve skupině by asi spravoval její autor, případně moderátoři serveru)

 

Další otázkou je, zda takový příspěvek má být úplně skryt a nebo se má zobrazovat jako ostatní, jen bez přístupu do detailu. Protože když bude úplně skryt, pak se ostatní nedozví, že existuje. Pokud by se zobrazoval, tak nový člověk může požádat moderátora o přístup..

 

co vy na to?

PS: shodou okolností to vyšlo do doby, kdy se řeší promázávání nevhodných příspěvků. Ale to je opravdu jen náhoda smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456
    Aktuální stránka: 6 z 6
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 11:09
     

    to Otazka : no nevím, ale admin sám přišel s tím, abychom se vyjádřili k tomu, co a jak chceme. Na to lidi reagují a myslím, že je to v pořádku, protože tady není samoobsluha, ale jsme obsluhováni. A čím lepší obsluha, tím spokojenější zákazník. A pokud chci vědět, co si zákazník přeje, tak ho vybídnu k tomu ,aby se vyjádřil a připojil svůj názor k této diskuzi. Takže to chápu tak, že se máme vyjadřovat k danému problému. A spokojenost uživatelů weeku je vizitkou admina.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Příspěvky pod heslem

     
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 11:11
     

    A navíc - s Monou a s Hanulí jsme se celkem plodně domluvily k oboustranné spokojenosti. Když se mluví k věci a bez ironie, tak to jde a je to přínosné.

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 11:12
     


    skrblice napsal(a):

    to Otazka : no nevím, ale admin sám přišel s tím, abychom se vyjádřili k tomu, co a jak chceme. Na to lidi reagují a myslím, že je to v pořádku, protože tady není samoobsluha, ale jsme obsluhováni. A čím lepší obsluha, tím spokojenější zákazník. A pokud chci vědět, co si zákazník přeje, tak ho vybídnu k tomu ,aby se vyjádřil a připojil svůj názor k této diskuzi. Takže to chápu tak, že se máme vyjadřovat k danému problému. A spokojenost uživatelů weeku je vizitkou admina.

     

    Ano, mám tentýž názor - byly jsme vyzvány k vyjadřování. thumbs down

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 11:25
     


    suee napsal(a):

    Vito co my to tady pripomina?.... ja o koze ty o voze grinning smiley grinning smiley grinning smiley nechapu vase spory ale zacina to byt cele opravdu dost hloupe...viz druha nejoblibenejsi diskuze poslednich dni!

    grinning smiley Tak to jsi trefila hřebíček na hlavičku.

    Jo, je to hloupé, ale zároveň je to přínosné, páč hladká mouka a psí konzervy jdou náhle na odbyt.

    Buď ráda, že tomu nerozumíš, jsi krásně čistá a voňavá, a ne zabředlá v hovnech jako my.

    (Teda prý mám napsat v morálním bahně, říká Zuzka, tak to opravuju.) grinning smiley grinning smiley flower smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 11:42
     


    skrblice napsal(a):

    to Otazka : no nevím, ale admin sám přišel s tím, abychom se vyjádřili k tomu, co a jak chceme. Na to lidi reagují a myslím, že je to v pořádku, protože tady není samoobsluha, ale jsme obsluhováni. A čím lepší obsluha, tím spokojenější zákazník. A pokud chci vědět, co si zákazník přeje, tak ho vybídnu k tomu ,aby se vyjádřil a připojil svůj názor k této diskuzi. Takže to chápu tak, že se máme vyjadřovat k danému problému. A spokojenost uživatelů weeku je vizitkou admina.

    Takže ještě jednou: "Se mi zdá, že některým nedochází, že Week patří adminovi a když na to přijde, může si tu udělat co chce, jak chce a kdy chce, aniž by se koho ptal na názor."

    Čili, buďme rádi, že nám admin tu možnost dává, je tak? A všechny příspěvky tady tak vyzněly?

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 13:29
     

    OTÁZKA....ještě jednou...dle mého názoru je každýmu jasný, že week není jeho, ale admina. Ano, může si dělat co chce a jak chce. Ale pokud chce mít návštěvnost a spokojené uživatele, tak se občas bude muset ptát na názory ostatních. Což je přirozené a funguje to v každém odvětví. Proč by se jinak dělaly všelijaké průzkumy, že jo? A mluví o tom i samo o sobě téma diskuze " CO VÁM NA WEEKU CHYBÍ " že jo? Tedy doufám, že jsem to pochopila správně, a že v této diskuzi jde převážně o nápady a názory všech uživatelů weeku. Náš zákazník, náš pán. A to ho ctí. Samozřejmě jsme rádi, že nám tu možnost dává. Nikdo netvrdí, že by mu to vadilo.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 14:10
     

    Skrblice, já jsem někde napsala nebo naznačila, že to, co admin udělal někomu vadí?

    Podívej, nemám čas na zbytečné plácání, to nechám jiným. Chtěla jsem říct, že si adminovy péče někteří přispívající neváží, ba naopak, vysírají a prudí, a to zcela vědomě.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 14:49
     

    OTÁZKA : pokud vím, já nikde nenapsala, že jsi napsala nebo naznačila, že to, co admin udělal (co vlastně udělal? hihih)někomu vadí. " Nikdo netvrdí, že by mu to vadilo.." touto větou jsem jenom konstatovala, že to nikomu nevadí. Že jsme rádi, že nám tu možnost dává. Nic víc v tom nehledej.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 16:59
     

    confused smiley prominte ,opravdu už se neorientuju.v úvodu jsem vyslovila svůj názor na zakládání nějakých skrytých diskuzí,ale možná jsem to špatně pochopila.tak přeju panu adminovi klidné rozhodování.smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Příspěvky pod heslem

    Datum: 22.07.2008 19:08
     

    Přidám taky svůj názor. S osobní podstránkou plně souhlasím. Tak by měl člověk možnost si tam vkládat i, řekněme, osobnější fotky a tak, s tím, že by daným osobám byly přístupné. Dle mého to nijak neovlivní, ani nezmírní počet příspěvků v klasických diskuzích apod. Jen bude mít člověk víc prostoru se "otevřít" ostatním...

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.