čtvrtek 2. května, 07:47 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Práce na zahradě - srpen, září

Datum: 05.08.2009 10:43
 
plot.jpg

Krom věčného pletí, sklízení a rytí, jsem se dala do ,,záhonu´´ podél plotu, kam přijdou popínavky na plot (psí víno, lonicery atd) a ,,plevelné´´ rostliny...tam se mohou rozlézat, jak budou chtít - zreguluje je sekačka...



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 30.08.2009 21:52
     


    Maca napsal(a):

    anavi to si ho pořiď , já ho stačím naplnit klidně za jeden dengrinning smiley A vyvážejí ho každý týden,.

    Jsem si právě říkala, že ho vždycky naplním a pak si holt počkám.

    Je něco ze "zeleného", co se do toho vyloženě nesmí dávat?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

     
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 30.08.2009 22:04
     

    Nevím o ničem co by se tám nemělo dávat. Rozhodně tam teda nedávám nahnila jablka a pod. No do kompostu jsem je taky nedávala.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 31.08.2009 21:09
     

    Brambory jsou všechny ve sklepě, tím pádem je po nich už i poryto..Nasázela jsem asi stovku oplégrů jahod...Mám poslední záhon matečnejch, který už příští rok zlikviduju, tak abych vůbec nějaký měla..Musím ještě koupit zase nějaký nový , ale to jen tak asi 30..,abych měla zase z čeho množit.. grinning smiley Ještě jsem zryla dva záhony..Ono to jde tak nádherně, půda akorát, ani mokrá, ani tvrdá..ani jsem to neměla v plánu, ale ono to šlo samo.. winking smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 31.08.2009 21:24
     

    Laduš nám už rostou druhé nové brambory. Tedy první už jsou dávno e sklepě a ty další budou co nejdříve kvéstgrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 31.08.2009 21:56
     

    Jo věřím..kámoška to tak dělaj každej rok.. thumbs downJá jen tak zlehýnka.. winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 01.09.2009 10:13
     
    eye rolling smiley...mam ciastocne svalovku - vcera som poldna trcala na rebriku...Odstranovala som este uschnute zvysky brectanu na garazi a ostrihala KONECNE! na jar neostrihanu tuju pred vchodom eye rolling smiley (uff.. este ma caka jedna - tiez velka- borievka)...a potom som navlacila 10 vedier hliny zpoza plota ...do predzahradky ( zasypala som vyschnuty travnik plny dier a puklin.. eye rolling smiley....a samozrejme hlavne bez travy!!)...atd...Makala som od rana do pol siestej...Takze dnes som totalne odrovnana eye rolling smiley ...
    ..a vonku je nadalej slnecnooooo...sice ziaden hic, ale....neskor urcite bude... otrasne sucho...a dazd v nedohladne...a na ziadne planovane presadzanie sa zatial mysliet neda..
     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Keria (01.09.2009 10:15)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 01.09.2009 10:22
     

    Keria mě taky čeká břečťan ztrhnout z garáže už ho tam nechci,,,,,to bude fuška, teď se chystá kvést, to bude zase samá včelka, tak to nechám asi po odkvětu...smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.06.2010 07:41
     

    tak břečťan už je v pánu....

    potřebuju poradit, jaký kdo má zkušenosti s nůžkama na živý plot....musím už koupit a nechci nic těžkého páč vidím, že nejvíc je budu tahat já

    [www.eproton.cz]

    co třeba tyhle?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (29.06.2010 07:47)
     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.06.2010 08:02
     

    Váha 2,56 zkus něco v té váze držet chvíli nad hlavou, já mám (ale teď u mladých) elektrické zdají se lehounké, ale po chvíli práce by letěly, protože je pak už těžko zvedám....myslím jsou alko, ale jistá si nejsem. Navíc kabel je naprd. prostě k srdci mi nepřirostly. Možná něco těžšího benzinového by bylo lepší odpadlo by zdržující manipulování s kabelem. Půjčila jsem je na podzim mladým a plot ještě nemám ostříhaný, ale budu muset......možná máš plot nízký a nebudeš muset stříhat tak vysoko jako já.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.06.2010 08:13
     

    Máme velké, elektrické, accu. Koupili jsme je loni v akci se dvěma baterkama. Z internetu. Poměrně dlouho vydrží pracovat, (dýl, jak já) smoking smiley odpadl kabel a jistě nejsou těžší než benzinové. Naprostá spokojenost. J. je nechtěl, ale kabelové jsou nenávratně odloženy smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.06.2010 08:18
     

    Joo ony jsou i aku, tak ty musejí být super, ten kabel mi neskutečně vadí, navíc mám plot dost daleko od baráku a i 50m je krátký musím ho vším co mám nastavovat.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.06.2010 08:22
     

    Jasně. Jsou značky "FERM" a sehnali jsme je tenkrát snad za dvě třetiny normální ceny. winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.06.2010 08:43
     

    plot je do výšky mých natažených rukou.....aby nekukali sousedi z oken co právě grilujem. takže se budou držet ve výšce....a ty aku by byly dobrý.....ale slyšela jsem, že málo vydrží.....Drahuš jsou drahý?

    [www.icnaradi.cz]

    něco takového myslíš?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (29.06.2010 08:47)
     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.06.2010 08:44
     

    Neváhej a raději připlať , kabel je fakt nahouby.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.06.2010 08:48
     

    Jaji fajn....dám na Vaše radythumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.