neděle 28. dubna, 05:39 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Plumerie

Datum: 03.02.2012 10:23
 

Ty tu chyběly smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 21
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Plumerie

    Datum: 20.06.2012 10:22
     
    p1010723.jpg
    Další fotografie:

    Tak to jsou moje Plumerky,které jsem si v unoru nasadila ze semínek.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Plumerie

     
     
  • Status: expert

    Re: Plumerie

    Datum: 20.06.2012 10:25
     

    Jak jsou vysoké? Krásně ti rostou thumbs down

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Plumerie

    Datum: 20.06.2012 12:30
     



    ivik11 napsal(a):

    Jak jsou vysoké? Krásně ti rostou thumbs down

    Ta nejvyšší má 28cm,21cm,18cm

     
  • Autor: Verenka
    Status: začátečník

    Re: Plumerie

    Datum: 20.06.2012 18:05
     
    obraz005.jpg
    Další fotografie:

    PLUMÉRIE TŘÍLETÉ SEMENÁČE... winking smiley please smiley love smiley

     
  • Autor: Verenka
    Status: začátečník

    Re: Plumerie

    Datum: 20.06.2012 18:07
     
    obraz008(1).jpg
    Další fotografie:

    tongue sticking out smiley PLUMERIE 14 denni semenace grinning smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Plumerie

    Datum: 23.06.2012 18:58
     
    p1011133.jpg
    Další fotografie:

    Dnes jsem si přečetla celou diskuzi k plumeriím a chvílemi jsem se silně řezala smíchy. Vyrkaz mě dostala svoji větou cituji: "...že mám doma vpašovaný celkem obsáhlý skleník...". Zajímalo by mě, jak to Vyrkaz u tebe vypadá dnes. Já mám puze dvě plumérky a vypadá to, že se mají k světu. Možná někdy pokvetou. Podle Vyrkaz by už mohly příští rok.

     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Plumerie

    Datum: 29.06.2012 18:34
     
    cimg0835.jpg
    Další fotografie:

    Tak jsem vám konečně pofotil taky ty moje tři kousky. Myslím, že mi budou zatím bohatě stačit :-D

     
  • Status: začátečník

    Re: Plumerie

    Datum: 29.06.2012 19:08
     

    Vláďo máš je pěkné. Mi se zdají trošku jiné než ty moje. Těším se komu dřive pokvete. Jen se bojím přezimování. Moje nová kočka nic na parapetě nesnese a tak nevím kam s nimi. Ale manžel by věděl kam s kočkou grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 29.06.2012 20:02
     



    Nadezda napsal(a):

    Dnes jsem si přečetla celou diskuzi k plumeriím a chvílemi jsem se silně řezala smíchy. Vyrkaz mě dostala svoji větou cituji: "...že mám doma vpašovaný celkem obsáhlý skleník...". Zajímalo by mě, jak to Vyrkaz u tebe vypadá dnes. Já mám puze dvě plumérky a vypadá to, že se mají k světu. Možná někdy pokvetou. Podle Vyrkaz by už mohly příští rok.


    Holka, to si ani nepřej vědět smiling smiley smiling smiley smiling smiley Bratr nahlédl a říkal, že to vypadá jako depo u Starkla, bratrova tchýně kytičkářka se k nám chystá na kafe, aby manželovi předvedla, jak to vypadá, když je toho opravdu hodně grinning smiley

     

    Vláďo, máš je luxusně fit thumbs down ...jen mám fakt pocit, že musíš bydlet nad nějakým dosud neobjeveným zdrojem plutonia nebo něčeho podobného, protože moji skoro roční trpaslíci mají nějakých deset čísel grinning smiley

     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Plumerie

    Datum: 29.06.2012 20:22
     

    Joo Verčo, co jsi mi poslala, to mám, na to nenadávej grinning smiley grinning smiley

    Neee, opravdu to dělá to teplo a hlavně stálé teplo, taky hodně zalévám a hnojím. Od toho jsou ty velké listy. Na fotkách jsou dneska přesazené-. Už se vyvracely.

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Plumerie

    Datum: 29.06.2012 20:42
     
    p1010876.jpg

    Vládíku thumbs down thumbs down thumbs downmáš je moc pěkné,můžu se zeptat čím je hnojíš a jak často.Já je mám zatím takové winking smiley

     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Plumerie

    Datum: 29.06.2012 21:58
     

    Drago, hnojím je úplně stejně jako Ibišky. Takže Kristalonem Plod a Květ. A v každé druhé zálivce.

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Plumerie

    Datum: 29.06.2012 22:09
     



    Vladik napsal(a):

    Drago, hnojím je úplně stejně jako Ibišky. Takže Kristalonem Plod a Květ. A v každé druhé zálivce.

    Dík,já jsem je začala také hnojit Kristalonem Plod a Květ,ale né tak často flower smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 02.07.2012 12:41
     
    okenko.jpg

    Přidávám tip, jak si domů vpašovat ten skleník - máte-li široké parapety a dost velká okna, dá se vrstvit i na bocích grinning smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Plumerie

    Datum: 02.07.2012 15:32
     



    vyrkaz napsal(a):

    Přidávám tip, jak si domů vpašovat ten skleník - máte-li široké parapety a dost velká okna, dá se vrstvit i na bocích grinning smiley


    Teda paráda. Vidím tam i krásný cykas. No já to doma rozjet tak ve velkém, bydlím asi v garáži grinning smiley . A to mám kvíítek hoodně. Nikdo mi nechce pomáhat při zalévání. No a jak tak koukám, ty je musíš postupně nějak přehazovat, aby se stejně táhly za světlem, nebo je necháváš stále na stejném místě a ať se holky snaží..

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.