úterý 7. května, 07:16 Svátek má Stanislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Neštěstí nechodí po horách....

Datum: 11.12.2007 20:56
 

.....ale po lidech.

Dcera šla v neděli ráno pro čerstvé rohlíky k snídani pro rodinu a když se vracela domů, tak na chodbě k jejich bytu omdlela a při pádu si rozdrtila horní čelist, zlomila lícní kost, pohmoždila krční páteř a přivodila otřes mozku.

Leží v mostecké nemocnici, kde zjišťují proč se to stalo a co všechno a s jakými následky se bude potýkat. neviděla jsem jí, protože mi hned přivezli domů vnučky (3,5 a 1,5 roku) a hlídám, aby zeťák mohl do práce.

Prý je velmi oteklá, už konečně nezvrací, ale lékaři chtějí, aby jela do Ústí nad Labem na stomato-chirurgii na rekonstrukční operaci obličeje. Ona nechce - bojí se. A já se bojím, aby nezůstala znetvořená. Je jí 29 let!!!

Teprve včera jí přestali píchat dolzin, na její žádost.

První verze je, že prodělala srdeční infarkt, ale další vyšetření to nepotvrdila.

Jsem z toho špatná.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 12.12.2007 08:17
     

    Mne sa nieco podobne stalo 2x - ale nastastie vzdy vtedy pri mne stal strazny anjelicek..Prvykrat v porodnici, ked sa mi narodil syn - to som sebou zuchla ako colstok dozadu presne medzi stol a stolicku... a som si len silne udrila hlavu..Druhykrat pred par rokmi - tiez v noci - ale podvedome som isla rychlo na zem do kolien ...a potom som uz len plynule "..."padala do niecoho makkeho"....hm, ale skoncila s totalne zodratou polovickou tvare..

    V oboch pripadoch sa na mdlobach podielal hlavne totalne zly krvny obraz + dalsie zdrav. problemy...

    Dodnes mavam velke vykyvy tlaku a nasa lekarka ma ucila, ze ked citim ze sa nieco deje, mam sa ihned ulozit do vodorovnej polohy (..uz sa mi stalo, ze som na ulici lezala na lavicke, v Tatrach na travniku...winking smiley ).., nielenze nehrozi tak nebezpecenstvo z padu, ale lahsie sa tak upravi cinnost srdca a tym aj dokrvenie mozgu..

     
  • Autor: Reklama

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 12.12.2007 11:20
     
    Drahus, budu stručná: ať to dopadne všechno co nejlépe a přeji ti hlavně hodně sil!!!
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 12.12.2007 15:11
     
    Drahus...k výše napsanému už netřeba nic dodávat...také přeju brzké uzdravení. Takže spíš se zeptám: co vnučky? Dobrý? A zvládáš to po těch třech dnech?
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 12.12.2007 20:32
     

    Všem Vám moc děkuji za podporu. Dceři jsem řekla, že by měla jít na operaci a že jí to všichni vzkazujete, ale prý až uvidí svůj obličej bez otoků, tak se rozhodne.

    Co se týká vnuček, zvládám, ale se stoprocentním nasazením. Na Vánoce uklizeno mít nebudu sad smiley

    Rozbolely se mi záda a nejen část po úrazu, ale i bederní, asi jak nosím malou. Přiznám se, že se těším na pátek, kdy si je odveze jejich táta na víkend a od neděle odpoledne mi začne šichta nanovo, protože když holku pustí ze špitálu, bude muset mít klid.

    Jen kdyby ta mrňata nebyla tak rozmazlená. Mám pocit, že doma šéfujou nebo co a jsou z toho na větvi, že nedělám, jak přikáží. Malá se vzteká a velká zkouší, co vydržím. Je zvyklá, že řekne rodičům, že něco chce a je po jejím a tady to neplatí. Nechápe, jak je to možné smiling smiley

    Mají ze mě trošku lufta a asi je to dobře, když doma nemají autoritu ( máma povolí, aby měla klid a táta je patlá dvakrát víc, než máma. ) Kačenka, ta větší, jim nechce chodit a dělá, jak vylezou někde venku z auta scény, že jí bolí nohy. U nás absolvuje hodinové procházky se psy, bez jediného fňuknutí a ještě lítá okolo. Doma nejí a u nás mám pocit, že bych jí raději šatila, než živila, jak se cpe grinning smiley atd atd.

    No a taky vlastně ani nevím, jestli zeťál rozdejchá, že jsou u nás a nevezme si nakonec dovolenou, aby děti neutrpěly nějakou úhonu u té zlé tchýně!

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (12.12.2007 21:31)
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 12.12.2007 20:41
     

    Drahuš,jestli má trochu rozumu,tak si určitě dovolenou nevezme a dětem trocha pevné ruky rozhodně neuškodí.Spíš bych na jeho místě ocenila Tvou obětavost a snahu aspoň trochu "napravit" chování dětí.Ono by se jim tohle povolování a ustupování v budoucnu nemuselo vyplatit.

    Přeju pevné nervy,hodně tělesné i duševní síly a trochu klidu třeba nacoffe smiley asmoking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 12.12.2007 20:42
     

    Drahus, taky drzím palce at vse dobre dopadne.

    A mám jednu otázecku. Já mám doma taky takového rozmazleného, taky nechce chodit a jíst. Nechces ho treba na pár dní, az to bude za váma? Treba i za úplatu, samozrejme.winking smiley smiling smiley Tchyne ani babicka se neosvedcily.

     
  • Autor: Natasha
    Status:

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 12.12.2007 20:45
     
    Drahuš - držím palce a prajem hodne síl. A nervov.
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 12.12.2007 21:07
    Hodnocení fotografie "Neštěstí nechodí po horách....": 5
     

    Drahuško, moc Ti držíme se Zuzkou palce, a hlavně taky Tvý dceři a celý rodině!!!!!

    Todle je pro vás, jen bez toho přiblblýho úsměvu, kterej se moc nehodí: flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 12.12.2007 21:30
     

    Moc a moc dík!

    Didi: u Kačky to je jednoduché. Chce se zalíbit a platí na ní odměna za snězené jídlo a pochvala, jak u pejska. Musím spíš dávat pozor, aby se nepřejedla a nebylo jí zle. A jak se nají, je jak ten přiblblej, běhavej pták z amerických kreslených filmů a je jak šílená - lítá, skáče a nebo obojí najednou, aby náhodou nějaká kalorie nezaložila tukovou buňku (je hrozná vyžlina)

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 12.12.2007 21:38
     

    Drahu...neboj...holkám to určitě prospěje, pobyt a pohyb v přírodě dělá divy.Proto jim tak chutná...

    A trochu pevná ruka taky není na škodu...rodiče určitě zmoudří a ocení...Načerpej síly, na vánoční úklid se vyprdni, raději si vnučky užij...Dcera ať je brzo fit a bez problémů...Držím vám vše pěsti,ať vše zvládáte...

    Dej zase vědět...

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 12.12.2007 21:43
     

    Drahuško, zdravím těsmiling smiley

    Měla jsem tu čest, poznat tě osobně. Máš dvě dominantní vlastnosti. Upřímnost a férovost. Brala bych tě za ségru, to mi věř. Až budou tvoje vnučky starší, budou pyšný na to, že jsi jejich babička, na to dávám krk.

    Ostatní už bylo řečeno a já se k tomu přidávám. Určitě to všichni zvládnete a zase bude dobře.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Evana (12.12.2007 21:49)
     
  • Status:

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 12.12.2007 21:43
     

    Drahuško vůbec se nedivím, že jsi z toho špatná. Ono více bolí, když se stane něco našim blízkým než nám samotným.

    I když to vypadá dost hrozivě, možná to nakonec nebude tak strašné. Byla to prostě smůla, že spadla tak nešťastně. Všechno se postupně zhojí a bude dobře.

    Manžel taky kdysi zničehož nic omdlel, ale nic se mu nestalo a je to taky strašně dávno. Myslím, že na to už zapomněl.

     

    S vnučkama jsi to vzala za správný konec.thumbs down

    Já budu asi taky jednou "zlá" babička. grinning smiley Mám ráda děti veselé, rošťácké, volné, ale ne rozmazlené. Tak to budu mít to samý. Ale synové prošli mojí školou, tak snad.......

    Jinak ti přeji hezké chvíle s vnučkama a pokud možno i spokojené Vánoce. Dcera ať se z toho vyzdraví. Je mladá, to se všechno hojí dobře. thumbs down smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 13.12.2007 17:20
     

    Drahus,

    na obranu tvé dcery musím jen říct, že moje děti doma jedí normálně, nebo spíš míń,u babiček "žerou jak strhaný", takže to vypadá, jak když jim týden neuvařím. Ale dělají to tak naštěstí i děti mých kamarádek - možná je to změnou prostředí, jinými chutěmi, nevím, ale už to tak neřeším jako dřív, kdy jsem si připadala jako nemožná matka.

     

    Obě babičky máme hodně přísné a já jsem za to vděčná, jen druhá babička trochu nerespektuje moje přání nervat děti sladkým. Ale prostě nemůže být všechno dokonalý, že jo winking smiley . Ale určitě je mi milejší, když u nich děti mají pravidelný režim, netolerují se jim rozmary a jsou zahnaný po Večerníčku do postele, než když se kamarádkám vrátěj naprosto nezvladatelné děti a za vším mají hlášku: Ale babička (děda) mi tohle dovolej!!! To já teda u našich slyším obráceně: Mamka by to dovolila. A babička s úsměvem a klidem dodá: No ale babička ti to nedovolí. winking smiley

    Trocha přísnosti dětem neuškodí, tak se drž a hodně sil!!!!

     

    Jo a mimochodem - naši naše děti milujou love smiley , ale stejně mi je vždy vracej se slovy: A máte pěkný rozmazlence!!! winking smiley Živí jsou, na druhou stranu je nutím jíst u stolu,uklízet hračky, děkovat, prosit, zdravit, chodit pěšky místo vožení se autem nebo nošení, takže si říkám, že na tohle jsou docela vycepovaný a mohlo by být hůř smiling smiley.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 13.12.2007 20:11
     

    Je moc fajn, že jste tu se mnou. Je to bezvadná podpora. Dnes dceru propustili po posledních vyšetřeních domů, takže si děti vezmou na víkend domů a snad se o ně postará táta a pak je opět přivezou k nám. Já alespoň naberu dech.

    Evanko, děkuji za poklonu a věř, že mé sympatie k Tobě jsou stejně upřímné, jako ty Tvé a jsem moc ráda, že jsem Tě poznala osobně.

    Anavi: U nás dostávají holky 3 lentilky za vymydlený talíř, jinak žádné sladkosti, protože druhá babička to zvládne i za mne. Ta po sobě nechá i šlapat, nechá se bít a chodí s vnučkou ZAŠLAPOVAT BROUČKY !!!

    To jsem myslela, že mě klepne, když jsem to slyšela!!!

    Obdobně se chová i jejich taťka. No, myslím, že si zadělávají na pěknou šlamastiku! Dcera to nějak neumí ukočírovat. Nevím, nevím...

     

    Přiznám se, že mi i problesklo hlavou, jestli to byla mdloba?

    Kdyby se vše mělo odehrát jinak, tak asi budu první kriminálník v této sešlosti.......

     
  • Status:

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 14.12.2007 23:36
     

    Drahuško ty myslíš .......... jako že ........... no tak třeba jen tak, jakože ze zvědavosti se zeptej, až budeš u dcery, ať ti ukáže to místo, kde spadla.

    Oni doktoři taky podle zranění odhadnou co je možné a co ne.

    Pokud máš sebemenší podezření, tak zkus velmi opatrně, ale jdi za tím.

    ........ nevím co říct

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.