úterý 7. května, 09:59 Svátek má Stanislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Neštěstí nechodí po horách....

Datum: 11.12.2007 20:56
 

.....ale po lidech.

Dcera šla v neděli ráno pro čerstvé rohlíky k snídani pro rodinu a když se vracela domů, tak na chodbě k jejich bytu omdlela a při pádu si rozdrtila horní čelist, zlomila lícní kost, pohmoždila krční páteř a přivodila otřes mozku.

Leží v mostecké nemocnici, kde zjišťují proč se to stalo a co všechno a s jakými následky se bude potýkat. neviděla jsem jí, protože mi hned přivezli domů vnučky (3,5 a 1,5 roku) a hlídám, aby zeťák mohl do práce.

Prý je velmi oteklá, už konečně nezvrací, ale lékaři chtějí, aby jela do Ústí nad Labem na stomato-chirurgii na rekonstrukční operaci obličeje. Ona nechce - bojí se. A já se bojím, aby nezůstala znetvořená. Je jí 29 let!!!

Teprve včera jí přestali píchat dolzin, na její žádost.

První verze je, že prodělala srdeční infarkt, ale další vyšetření to nepotvrdila.

Jsem z toho špatná.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 14.12.2007 23:43
     
    Kofilo, já se tu domněnku ani neodvážila veřejně komentovat confused smiley sad smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

     
     
  • Status:

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 14.12.2007 23:56
     

    No, je fakt, že na jeden pád je těch zranění nějak moc, ale zase záleží kde spadla. Jestli na schodech ......ale to musí Drahuška. Ta zná situaci nejlépe a teď věřím, že jí nic neujde.

     

    Zašlapávat broučky ....... ajajáj!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 15.12.2007 00:01
     
    zašlapávání broučků mě taky vzalo, já mám totiž švagra podobného ražení. Vidí mravence a nabádá syna: hele, mravenec, dupni na něj!!! A to já teda nechápu. Už několikrát jsem to komentovala, ale nějak to nepadá na úrodnou půdu eye rolling smiley thumbs up
     
  • Status:

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 15.12.2007 00:08
     
    A to takhle nabádá tvého syna ?
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 15.12.2007 00:16
     
    Tak to by si netroufl, to bych ho hnala. Ono stačí, že svého thumbs up
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 15.12.2007 13:16
     

    Stalo se to na hladké chodbě, kde bylo jen zábradlí a je pravda, že chodba zatáčela do pravého úhlu, takže roh zábradlí. Schody tam nebyly!!!

    Konečný souhrn zranění:

    Zlomenina lícní kosti, rozdrcená střední část horní čelisti, zlomenina horní čelisti v zadní části u stoliček, zhmožděná krční páteř a silný otřes mozku. Dcera má 50kg, výška 165cm . Co si mám tedy myslet........???

    Myslím si, že kdyby padla vlastní vahou, nemohla by mít tolik zranění na různých místech. Pokud, tak v jedné linii, ale ne do obráceného písmene "T"

    Netrpí osteoporózou a doktorka jí řekla, že jí nevěří.......

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 15.12.2007 13:51
     
    Drahuško, co dodat, teď už nikdo nezjistí jak to doopravdy bylo jsou to jen doměnky a je zbytečné se v tom patlat. Tak držím palce thumbs down , ať se dcera brzo uzdraví a bez zbytečných následků. A tobě hodně síly na ty vnučky a konec konců užij si s dcerou vánoce a snad NOVÝ ROK 2008 bude šťastnější.
     
  • Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 15.12.2007 16:25
     
    Drahuš čtu to tu pozorně jen mi nějak scházejí slova.....snad se Tvá doměnka nepotvrdí, už jen ta myšlenka je hrozná.Ale jestli se zjistí, že je to pravda, pak já bych řádila jak lev.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 15.12.2007 20:00
     
    Drahu...co na to říct....,snad se vše vysvětlí....při takových myšlenkách jednomu zatrne...Přeju jen dobré zprávy... thumbs down
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 15.12.2007 23:44
     

    Drahus, treba dufat, ze to naozaj bola nestastna nahoda...

    Ono totiz na urazovke pristupuju dost opatrne a podozieravo k takymto pripadom, preto taky komentar lekarky ....

    Zazila som to tiez pred par rokmi - ked som raz navliekala v aute nove potahy, tak som nejak nesikovne otocila a zaroven pritlacila rukou ..a nieco mi ruplo v lakti - nemohla som s nou ani pohnut,tak ma tam pichalo..Na pohotovosti ma lekar 5min. "vypocuval", ci ma nahodou manzel nechytil nejak nasilne za ruku ..eye rolling smiley ja som v tej bolesti nechapala co vlastne "chce".winking smiley.....ale manzel za dverami vsetko pocul a penil az hroza (hihhi... aj tak bol nervozny z predstavy, ze co ho caka "v domacnosti", ked nebudem moct hybat rukou...smoking smiley )

    Nakoniec som dopadla relativne dobre - bola to len nastiepena kost..

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 16.12.2007 01:16
     

    Také doufám, že to byla nešťastná náhoda, jinak má chlapec dost smůlu......

    Je fakt, že se chová jinak, než dřív. Nepodívá se do očí ani náhodou.

    Nebudu předjímat. Uvidíme a dám vědět, až bude něco nového, bude-li. eye rolling smiley

     

    Odpoledne mi přivezou vnučky, aby si holka ještě trochu odpočinula, tak se jdu vyspat, protože malá v noci straší každé dvě hodiny, takže spaní je celkem na nic.

    A navíc budou zase pěkně vyvejrané smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 16.12.2007 19:08
     
    Teď jsem se vrátila do civilizace a čtu to. No, možný je všechno, já bych taky zapátrala, velmi opatrně...
    Pro úplnost dodávám, že ta moje kámoška upadla na dlažbu po zádech a lebku měla prasklou vzadu i vpředu. Rozhodně jí k tomu nikdo nedopomoh, i když to klidně mohla tvrdit.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 17.12.2007 10:27
     
    Je fakt, že někdy se věci můžou jevit jinak, než jak se skutečně staly... smiling smiley pes si "hrával" tak, že se mi opřel o ramena a pohryzával mě na na rukách. Za den, dva jsem z toho měla vždycky modřiny. No a pak se začalo chodit v krátkých rukávech. Já si to neuvědomila a vyrazila na nákup - možná jsem vám to sem některým tenkrát psala... A zastavil mě starší pán a ptal se, jestli mi manžel neubližuje. Já se začala smát, že to mám od psa... no taky mi asi moc nevěřil, asi nechápal, jak by mě v takový vejšce mohl něco udělat nějakej pes smiling smiley.
     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.