neděle 28. dubna, 00:32 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: Kveta
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

Datum: 30.04.2013 13:58
 

Nechtěla jsem se míchat do stávajících zde otevřených růžařských diskusí, proto otevírám Kotviště pro osazenstvo KR.

Snad dočasné... sad smiley.... aspoň doufám.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: Evka3
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 23.05.2014 18:59
     

    Děkuji flower smiley ,už mi taky fungují.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

     
     
  • Autor: Ispahan
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 27.05.2014 15:58
     

    Honzo, moc děkuji za růžičky, co mám od tebe. Všech cca 15 kousků roste jako z vody a některé už co nevidět pokvetou. love smiley 

    Poslal jsi prvotřídní sazenice, a mám z nich velkou radost. Hlavně Wollerton Old Hall se činí. Na tu se obzvlášť těším. Tak až se zase někdy budeš zbavovat přebytků - doufám, že to stihnu zaregistrovat. smiling smiley 

    Jo, a k mým díkům se připojuje i Alena z Jizerek, má od tebe také asi 10 sazenic, všechny v bezva stavu, zdravé a vitální. thumbs down Mám tě od ní pozdravovat.

     
  • Autor: HonzaPM
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 28.05.2014 08:48
     

    Ahoj Ispahanku, moc díky za reakci (se divím, že to tu nikdo nesmazal, že?).

    Jsem rád, že rostete, ale i tak je mé nově zřízené Reklamační oddělení pro tebe

    (i všechny ostatní) otevřeno nonstop. smoking smiley

    Alenku mooc pozdravuj a už se těším, až rozkvetete a zavoníte. Krásným růžím zdar!

     
  • Status: expert

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 28.05.2014 08:53
     

    Taky se divím Honzo, že Ti to tu někdo nesmázl. Děláš si tu zadarmo e-shop. Kdyby tohle někdo udělal na Krásných růžích to by byl povyk a hlavně od Tebe, že? Nic ve zlém, ale svoje obchodní aktivity si provozuj jinde. Děkujeme

     
  • Autor: maggi
    Status: začátečník

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 28.05.2014 09:24
     

    Honey, pamatujete?

     
  • Autor: Evka3
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 28.05.2014 09:36
     

    Také nic ve zlém,ale nebylo už té nevraživosti dost tehdy na podzim 2011 na KR. flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     

    Kdyby byla tehdy první reakce na konflikt nejdříve řešená soukromou zprávou,možná by nemusela následovat ta vřava na kterou se napojovaly další invektivity až to dopadlo jak to dopadlo,nemyslíte?

    To hlavní co by nás všechny mělo spojovat je láska k přírodě a především k růžím,možná že by už bylo na čase zakopat válečnou sekeru,nebo se pletu? flower smiley please smiley

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 28.05.2014 09:39
     

    něco, bohužel, jen tak přejít nelze!!!

     
  • Autor: Ispahan
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 28.05.2014 09:39
     

    Určitě budu Alenu pozdravovat, Honzo. A ještě jednou dík - ty několikaleté sazenice od tebe se kupodivu ujaly ještě lépe než mladé, co mám nakoupené z růžových školek.

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 28.05.2014 09:43
     

    Evi, v mnohém máš pravdu, ale tady jde hlavně o stejný metr pro všechny a dodržování pravidel tohoto fóra. smoking smiley 

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil quendery (28.05.2014 09:49)
     
  • Autor: Kirsten
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 28.05.2014 09:52
     
    Evka3 napsal(a):

    Také nic ve zlém,ale nebylo už té nevraživosti dost tehdy na podzim 2011 na KR. flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     

    Kdyby byla tehdy první reakce na konflikt nejdříve řešená soukromou zprávou,možná by nemusela následovat ta vřava na kterou se napojovaly další invektivity až to dopadlo jak to dopadlo,nemyslíte?

    To hlavní co by nás všechny mělo spojovat je láska k přírodě a především k růžím,možná že by už bylo na čase zakopat válečnou sekeru,nebo se pletu? flower smiley please smiley

     

    Děkuji moc, Evko, za tuto reakci!

     

    Mne jako relativního nováčka na "růžových" stránkách ty sváry, o kterých jsem donedávna neměla ani tušení, hodně mrzí. Myslela jsem, že ta všeobecná nedobrá nálada a podrážděné vztahy růžičkáře míjí, právě díky společnému zájmu - lásce ke květinám. Vážím si názorů, rad a zkušeností, které se na všech "růžových" stránkách sdílí. Bylo by škoda, kdyby kvůli nějakému osobnímu nedorozumnění, to prostupovalo dál a jitřilo zbytečné vášně. Každý někdy udělá chybu, občas i nevědomky šlápne na kuří oko, je to internet, psané slovo vypadá jinak, věřím, že při osobním kontkatu by se věci vysvětlily snáze. Omlouvám se za delší proslov, ale cítím, že je lépe hledat to, co nás spojuje a ne se utvrzovat v tom, co nás (snad) rozděluje. Prosím o toleranci. Děkuji.

     
  • Status: expert

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 28.05.2014 09:57
     

    Růžičkářky nezlobte se, ale tohle nemá s tím co bylo co dělat. Na KR se Honey jen zmínila a tady prý visel seznam i s cenami, nezlobte se, ale to se nedělá. Tohle není Honzův e-shop, ale diskusní forum které má nějaká pravidla a ta by měl dodržovat každý, a ne si tu vyvíjet své obchodní aktivity.

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 28.05.2014 10:03
     

    Jájo, plně s tebou souhlasím!!! kdyby to udělal kdokoli jiný, už by jel! nono smiley

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 28.05.2014 10:13
     

    Myslím,že by bylo potřeba trochu zapojit rozlišovací schopnosti.Z Honzových příspěvků vyplývá (neznám ho,jen z netu) že růže nakupuje draze přímo u oficiálních pěstitelů ,sám si je pěstuje a testuje na své zahradě a ty zkušenosti zadarmo rozdává v diskuzích,kde pro ně každý rád sáhne,že ? To,co ví o růžích Honza,neví nikdo,většina diskutujícíchí umí jen áchat tongue sticking out smiley ....Je jasné,že se mu pak růže na zahradu nevejdou a když se jich potřebuje zbavit,obrátí se na nadšence,ne ? Já bych si toho považovala ...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 28.05.2014 10:13
     

    Nevím o žádné "válce růží", takže dávám nezávislý pohled - pravidla by měla skutečně platit pro všechny a jakákoli reklama se hned hlásí adminovi. Nevím, proč by to mělo být v případě někoho jinak. Když to udělá nováček, ještě by se to dalo omluvit neznalostí (i když myslím, že reklama je odmítaná na téměř všech forech), ale od někoho "znalého situace" se mi to jeví být přinejmenším nefér, takže chápu ty, co se ozvali.. Nevidím v tom osobní zášť, jen lehké připomenutí, že překračovat pravidla by se neměla. nono smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 28.05.2014 10:20
     

    Jani, nevím, zda sis toho všimla, ale zadarmo tu rozdávají informace všichni - ať už z oboru fotografie - Lada, drahuška, tak i z oboru jiných... Forum prostě je o výměně informací, nikoli o "kšeftech". Když už by někdo chtěl nabídnout přebytky a věděl, jaké nadšence oslovit, nechť použije neveřejné diskuze. please smiley Toho si budeme považovat zase my. flower smiley winking smiley

    Mnozí z nás se tady zbavují přebytků zdarma. Jsme asi blbí, ale jsme holt nadšenci jiného typu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.