sobota 4. května, 14:34 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Kocovina

Datum: 15.07.2007 09:52
 
Co byste poradili za osvědčený lék proti kocovině. Včerejší potáborová rozlučka dopadla fakt mizerně a ještě víc než mizerně se teď cítím thumbs up
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 6 z 7
  • Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 20.09.2010 07:50
     


    Simi napsal(a):

    Jednou jsem na firemním večírku žahla drinking smiley 6 zlatých tequil se skořicí a pomerančem a pak jsem si dala sedmou, ale stříbrnou se solí a to jsem neměla dělat, nono smiley protože než jsem si ji dala byla jsem zcela v pohodě. Druhý den jsem měla kocovinu jak hrom a to mě čekala narozeninová návštěva tchýně. eye rolling smiley Všichni měli strašnou radost, že nic nejím a ani nechci připít tchýni na zdraví, protože si mysleli, že jsem konečně těhotná. Leda, že by se mi narodilo pár malých tequil. grinning smiley

    Možná by měl manžel radost a chtěl by další "děti"!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kocovina

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 28.09.2010 15:34
     

    Pořád se všude říká co se nemá dělat když pijete.Já teda nevím jak vy ,ale opět se nedokážu vzpomenout a piju a piju bez přísunu nějakého zákusku a jsem opět zase na mol.To ráno je děsné a stejně nic moc nepomůže. eye popping smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 28.09.2010 17:28
     


    Blb napsal(a):

     

    Simi napsal(a):

    Jednou jsem na firemním večírku žahla drinking smiley 6 zlatých tequil se skořicí a pomerančem a pak jsem si dala sedmou, ale stříbrnou se solí a to jsem neměla dělat, nono smiley protože než jsem si ji dala byla jsem zcela v pohodě. Druhý den jsem měla kocovinu jak hrom a to mě čekala narozeninová návštěva tchýně. eye rolling smiley Všichni měli strašnou radost, že nic nejím a ani nechci připít tchýni na zdraví, protože si mysleli, že jsem konečně těhotná. Leda, že by se mi narodilo pár malých tequil. grinning smiley

    Možná by měl manžel radost a chtěl by další "děti"!


    Honzíku, to nehrozí manžel alkoholu moc neholduje na něho sedí, že kovářova kobyla chodí bosa (pracuje ve Starobrnu). On by raději ty děti opravdové a zatím se mu už jedno podařilo.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Kocovina

    Datum: 03.10.2010 21:22
     


    balanclady napsal(a):

    Pořád se všude říká co se nemá dělat když pijete.Já teda nevím jak vy ,ale opět se nedokážu vzpomenout a piju a piju bez přísunu nějakého zákusku a jsem opět zase na mol.To ráno je děsné a stejně nic moc nepomůže. eye popping smiley


    Ale svatá pravda je že se má pití zajídat, a to obzvlášť jedná-li se o delší "oslavičku", a taky tanečky pomohou odborurávat již zkonzumované, mám to vyzkoušné, a funguje to. A když je dobré papu, tak ani nemusím moc "slopat", a protože jsem otesánek, tak na co příjdu (a chutná mě to) tak sežeru i kdybych měl prasknout eye rolling smiley . A ještě jedna dobrá rada, nemíchat alkohol, kombinace pivo-víno, víno-destilát, pivo-destilát ap. nejde dohromady. A pak je taky dobré vědět čím se člověk láduje, něco levného už na začátku má varovat, že opička nebude bezbolesná winking smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 08.12.2010 21:15
     

    Carlusi je to tak jak říkáš ,alr někdy se člověk neovládne a myslí si ,že to zvládne no a pak příjdou ty těžké chvilky. Je pak už pozdě i když vím ,že to bude ráno dost krutý.

     
  • Autor: oxylife
    Status: nováček

    Re: Kocovina

    Datum: 22.04.2013 11:18
     

    Kyslik a kyslikova terapie resi problem. Oxylife - Vse o kysliku. Kyslikove koncentratory, kyslik v plechu, kyslikove barokomory... Vice na oxylife cz a oxyobchod cz Oxygen for Life

    ..

    Hovořit sáhodlouze o negativech přílišné spotřeby alkoholu asi nemá smysl. Kdo z nás nezažil dlouhé párty v uzavřených a špatně větrancýh bytech, barech či restauracích a následně pořádnou "kocovinu"? I v tomto případě je však velkým pomocníkem kyslík, který je 100% lepším řešením na podobné stavy než prášky proti bolesti hlavy.

    Alkohol je zkázou pro každou živou buňku.

    Jeho základem je ethylalkohol, neboli vinný líh. Za 5-10 minut po požití se alkohol vstřebává do krve a rozpustí se v celém lidském těle, kde se rychle spaluje a připravuje tak tkáně o kyslík a vodu. Buňky organismu se tím pádem smršťují a jejich životní funkce se porušují. Alkohol způsobuje degeneraci jater, ledvin, srdce, cév a jiných orgánů, v první řadě ovšem ničí nervový systém. Nejvíce je jeho ničivým účinkem zasažen mozek, což se vysvětluje tím, že mozkové buňky nemohou plnit svou funkci bez účasti kyslíku. Mozkové buňky rovněž obsahují mnoho tukových tkání, které lehce vstupují do chemické reakce s alkoholem a částečně se v něm rozpouštějí. Kvůli této schopnosti je alkohol přiřazován ke specifickým nervovým jedům či drogám. Jako první v důsledku jeho požití odumírají ty mozkové buňky, které jsou odpovědné za myšlení, vědomí a slušné chování člověka ve společnosti.

    Kyslík napomáhá vylučování toxinů a jiných škodlivých látek vzniklých pod vlivem alkoholu. Neznamená to, že kyslík je univerzální spása, ale jistě zaručuje vysokou účinnost!

     
  • Status: nováček

    Re: Kocovina

    Datum: 29.05.2014 12:39
     

    Na kocovinu je super Alcostop, já ho beru snad každý pátek než jdu pít at v sobotu můžu už od rána normálně fungovat...

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kocovina

    Datum: 29.05.2014 13:18
     

    ....... když nevíš, kdy máš dost, tak seď doma coffe smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 29.05.2014 13:27
     

    grinning smiley doma se ale může taky pěkně namazat winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kocovina

    Datum: 29.05.2014 13:31
     

    Si jdu přečíst, kolik za ty srágory ušetřím smiling smiley, kocovinu jsem měla asi jednou v životě a to mě přesvědčilo o tom, že je pro mě lepší nepít smiling smiley. A beztak jezdím všude autem, tak se to ani jinak nedá.

     
  • Autor: oxylife
    Status: nováček

    Re: Kocovina

    Datum: 29.05.2014 13:32
     

    Novinka proti kocovine:

    Kyslikova voda OXYLIFE WATER.

    [www.oxylifewater.com]

    Kyslikova voda - OXYLIFE WATER

    Je zdrojem energie a vitality

    Oxygen - 90mg/l.

    Voda je nejdůležitějším prvkem potravy, kyslík je elixírem života.
    H2O + O2 - nejlepší kombinace pro lidsky organizmus.

    Dnes už není pro nikoho tajemstvím, že voda s vysokým obsahem kyslíku je velmi prospěšná pro lidský organismus a že kyslík zlepšuje kondici celého těla.

    Vědecké výzkumy prokazují, že užívání vody se zvýšeným obsahem kyslíku způsobuje vyšší obsah kyslíku v krvi a tedy zlepšení trávicích procesů a snížení srdeční frekvence. Při pravidelném užívání okysličené vody se téměř okamžitě dostaví zlepšení zdravotního stavu, způsobené efektivnějším zásobováním buněk a tkání kyslíkem.

    Pozitivní účinky kyslíkové vody OXYLIFE WATER:

    pomáhá odstranit bolesti hlavy, migrény a deprese zmenšuje riziko srdečních záchvatů kyslík se podílí na všech regulačních procesech působí antibakteriálně a antivirově zrychluje vylučování strusek a toxinů z organismu podporuje mikrocirkulaci krve reguluje a vyrovnává tlak krve podporuje regeneraci všech tkání urychluje hojení Stabilizuje imunitní systém zlepšuje látkovou výměnu zvyšuje energii buněk pozitivně působí na psychickou a tělesnou výkonnost podporuje množení potřebných bakterií ve střevech výrazně zvyšuje koncentraci a myšlení zvyšuje efektivitu práce pročišťuje organismus pomáhá v hubnutí kvalitní pitný režim OXYLIFE WATER je vhodna pro sportovce, pro mlade a stare lide, pro lide krere se premysleji o zdravem stylu života a pro te kdo potrebujou vice energie. OXYLIFE WATER Vám daruje dobrý pocit a zdraví!
     
  • Status: nováček

    Re: Kocovina

    Datum: 06.08.2014 09:40
     

    Ahoj, mě nedávno pomohl proti kocovině Alcostop, který mi doporučil kámoš. Vzal jsem si ho než jsem šel pít a další den mi nic nebylo, žádná kocovina, nevolnost prostě nic.. Byl jsem s ním opravdu spokojený..

     
  • Status: expert

    Re: Kocovina

    Datum: 06.08.2014 10:14
     

    První příspěvek a hned reklama ??? Styď se.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 06.08.2014 10:16
     

    Já náhodou znám osvědčený lék na kocovinu - NECHLASTAT grinning smiley grinning smiley grinning smiley nebo pít s mírou ( i s Mírou) winking smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 06.08.2014 11:28
     

    Vedoucí na tábor měly školicí manuál a krom toho, jak ošetřit dítě po úrazu sekerou bylo hned ve vedlejším paragrafu, že při pití alkoholu se má doplňovat tekutina a cukr , a prověřeno praxí - nemíchat, Když už stupňovat, tak postupovat pivo - víno - rum a nikdy zpět. Osobně preferuji gin - je to čistý pití a nikdy mi po něm nic nebylo. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.