sobota 4. května, 21:35 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Kocovina

Datum: 15.07.2007 09:52
 
Co byste poradili za osvědčený lék proti kocovině. Včerejší potáborová rozlučka dopadla fakt mizerně a ještě víc než mizerně se teď cítím thumbs up
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 5 z 7
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Kocovina

    Datum: 23.08.2010 23:56
     

    To víš, já jsem fajnšmekr, nic levnýho do mě nikdo nedostane, ne že by se mě to eklovalo, ale přece jen svěží ráno je svěží ráno, a pak musí mě to pití nějak oslovit (chutí, buketem, stopou, prožitkem chuťových pohárků .....) bohužel i dobré a kvalitní pití dokáže znetvořit špatná teplota. A jak tak koukám, fajnšmekr jsi tedy taktéž winking smiley

     

    P.S. Tý jo já úplně zapomněl že mám na zahradě ve sklípku už deset let Johnyho Wolkera, to už teda bude taky pěknej dědek !!!!!!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kocovina

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 24.08.2010 16:54
     

    Wolker čím starší tak nejlepší.Horší by to bylo s nekvalitním vínem to už by mohlo jít na hnojení.Taky Mám pochodujícího Jonyho a je v báru no možná něco přes deset let.U nás to nikdo skoro nepije tak jedině když příjde návštěva.To ale teď nevím zda ji to mohu dát - no možná budou jako zkušební králíci a pak se uvidí.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Kocovina

    Datum: 24.08.2010 17:45
     

    Já když slyším Johny Wolker,vždycky se mi vybaví kreslenej vtip,kde chlap hází za úsvitu děsnou šavli a pod tím je napsáno-Den přichází,Johny Wolker odcházístydlin smiley stydlin smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Evca (24.08.2010 18:36)
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 24.08.2010 18:17
     


    Evca napsal(a):

    Já když slyším Johny Wolker,vždycky se mi vybaví kreslenej vtip,kde chlap hází za úsvitu děsnou šavli a pod tím je napsánogrinning smileyen přichází,Johny Wolker odcházíthumbs down thumbs down

    thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 24.08.2010 22:06
     

    Jednou jsem na firemním večírku žahla drinking smiley 6 zlatých tequil se skořicí a pomerančem a pak jsem si dala sedmou, ale stříbrnou se solí a to jsem neměla dělat, nono smiley protože než jsem si ji dala byla jsem zcela v pohodě. Druhý den jsem měla kocovinu jak hrom a to mě čekala narozeninová návštěva tchýně. eye rolling smiley Všichni měli strašnou radost, že nic nejím a ani nechci připít tchýni na zdraví, protože si mysleli, že jsem konečně těhotná. Leda, že by se mi narodilo pár malých tequil. grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Kocovina

    Datum: 24.08.2010 23:57
     

    jj, tequila je prevít .......... po šestnácti, teda stříbrnejch, mě po nich nic nebylo, jen druhý den jsem měl pocit, že mám hlavu pětkrát těžší grinning smiley

     

    P.S. ale při práci mě to ani tak moc nevadilo smoking smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 25.08.2010 09:01
     

    Šestnáct? eye popping smiley To by mě určitě zabilo. thumbs up

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Kocovina

    Datum: 26.08.2010 00:08
     

    No já taky furt čekal kdy to se mnou šlehne, a ono nic eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley , podezříval jsem číšníka že nám to "pančuje" vodou, ale nemohl, páč to nosil v láhvích a my se obsluhovali sami grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    P.S. už to ale nikdy zkoušet nebudu, asi mě to dobře sedlo, což nebývá u mě zvykem nono smiley nono smiley nono smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Louskáček

    Re: Kocovina

    Datum: 28.08.2010 20:46
     

    Jeidně minerálka, dobrá je Ondrášovka, má v sobě míň sodíku, takže pomáhá nezadržovat tekutiny v tělě

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 28.08.2010 22:23
     

    mozek zjevně odvodňuje. winking smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Kocovina

    Datum: 29.08.2010 11:24
     


    Louskáček napsal(a):

    Jeidně minerálka, dobrá je Ondrášovka, má v sobě míň sodíku, takže pomáhá nezadržovat tekutiny v tělě


    A co potom ty žabince v žaludku ?!? eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Nutno jednou za čas uklidit v hlavě ten "augiášův chlév", a pochybuju že s minerálkou (jakoukoli) to bude to samý grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Mára

    Re: Kocovina

    Datum: 19.09.2010 23:25
     

    Čau lidi, chtěl jsem se zeptat, zda může být z úst cítit alkohol už i třeba po jednom panáku tvrdýho(konkrétně asi rumu... ale na tom bych řekl zrovna nezáleží). Dikes

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kocovina

    Datum: 19.09.2010 23:26
     

    stopro

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Kocovina

    Datum: 19.09.2010 23:29
     

    Tak to si piš že bude !!!!!!! Jiný alkohol víc jiný míň, podle chuti i aroma. ALe podstata je ta, že alkohol se z těla vylučuje výhradně dechem, proto nejde ničím zakrýt jeho požití. A taky z tohoto důvodu dávají policajti řidičům tzv. "dýchnout"

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kocovina

    Datum: 19.09.2010 23:31
     

    Myslím,že například rum nebo slivovice mají aroma výrazné dost.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.