pátek 3. května, 03:22 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Karlik
Status: nováček

Jak se správně starat o své auto

Datum: 21.11.2010 17:38
 

Napadlo mě založit diskuzi o tom, jak správně pečovat o svá auta. Zima už je pomalu tady a negarážované vozy čekají krušné časy.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 09:32
     

    Arturko,pánbůh přece nebouránono smiley nono smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak se správně starat o své auto

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 09:33
     

    holky a když dojde baterka v ovládání......grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 09:39
     


    Arturka napsal(a):

     

    Když se stane dopravní nehoda, tak si dálkovým ovládáním neposvítíš.

    Svatá pravda!thumbs down To ostatně ani žárovičkou na klíčích feldy. winking smiley

    Sice se mi ještě nestalo, abych si musel na dopravní nehodu svítit (raději bourám ve dne, je to mnohem pohodlnější), ale pro ty případy mám v autě akumulátorovou svítinu s možností oranžového přerušeného světla. Je to dobrý vynález a hlavně je pořád nabitá, což se o obyčejné baterce ležící v kufru občas říci nedalo.smiling smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 10:09
     


    Blb napsal(a):

    Didi, máš pravdu u Volva 80 stačí klacek se svíčkou a nahřát jedno místo na spodku auta. Je tam jedno z požárních čidel a to okamžitě uvolní všechny dveře.


    Jéňo a co pak děláš s Volvem s otevřenýma dveřma?eye popping smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 10:11
     


    iriska napsal(a):

    holky a když dojde baterka v ovládání......grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    Irisko to je stejné jako u vivrátoru. Pak se prostě vymění.smoking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 10:16
     

    psala jsem to holkám.....

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 10:17
     


    Ram napsal(a):

     

    iriska napsal(a):

    holky a když dojde baterka v ovládání......grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    Irisko to je stejné jako u vivrátoru. Pak se prostě vymění.smoking smiley


    Co je vivrátor?Já jsem z dědiny,to my tady nemáme!

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 10:33
     

    S dálkovým bývá občas "legrace"

    nechala jsem se kdysi přemluvit manžou, že pojedeme na hory fotit východ slunce. Samo, že to bylo zjara, kdy je den dlouhý a slunce vychází hodně brzy, takže to obnášelo vstávání ve tři ráno a rychle frčet na kopečky. Dlouho jsem se bránila, protože mám bytostný odpor k rannímu vstávání, ale jednou se mu zadařilo a jeli jsme.

    No, východ slunce stál za prd, fotografování celkem k ničemu, já otrávená, nevyspaná, jsem patřičně vrčela a že tedy jedeme domů... V pět ráno, jdeme k autu, cvaknu dálkou a - a nic. Cvaknu podruhé, auto bliklo a odemklo se. hurá, jedeme domů!

    Ale......... ale neodblokoval se imobilizér a auto začalo řvát, jak kráva a aby se to nepletlo,, stáli jsme na parkovišti u hotelu, takže se nám podařilo vzbudit asi všechny hosty a div, že na nás neposlali policajty. Asi až za hodinu, vymrzlá, zuřící, po vzteklém kopání do všeho, co autu patřilo, si najednou dal imobilizér říct a mohli jsme odjet.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (30.01.2011 10:47)
     
  • Status:

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 10:36
     

    Citace z mého staršího příspěvku, pro ty kterým nestačí Volvo otevřít a vykrást, ale chtějí se ještě povozit. Doufám, že se mě nebudou ptát na to co dělat, když v nádrži je málo benzinu.

     

    Věrko, něco budou potřebovat k oblbnutí palubního počítače, aby mohli nastartovat, ale určitě mají nějaký způsob.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Blb (30.01.2011 10:42)
     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 10:39
     

    Já jsem názoru, že čím víc je na autě technických vymožeností, tím větší je šance, že se něco "podělá" v naprosto nevhodnou dobu, neb murphyho zákony fungují bezchybně smoking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 10:40
     

    Zuzi,pravdu díšlove smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 10:41
     

    Honzíku, to víš, že mají. Když u nás byly krádeže aut, tak jsme mluvili s vyšetřovatelem a ten nám říkal, že si ukradou co chtějí a nějaké zabezpečovací zařízení jim nezabrání a palubní počítač je pro ně hračka eye rolling smiley to je jen jakási psychologická zábrana pro obyčejného zloděje, který se nehodlá zdržovat

     
  • Status:

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 10:58
     


    zuziberka napsal(a):

    Honzíku, to víš, že mají. Když u nás byly krádeže aut, tak jsme mluvili s vyšetřovatelem a ten nám říkal, že si ukradou co chtějí a nějaké zabezpečovací zařízení jim nezabrání a palubní počítač je pro ně hračka eye rolling smiley to je jen jakási psychologická zábrana pro obyčejného zloděje, který se nehodlá zdržovat

    Zdeni, máš pravdu, když u nás vykradli hospodu, bavil jsem se s vyšetřovatelem a ten vyprávěl v podstatě totéž o bytech. Jak je někde vidět pořádný zabezpečení, je to jako pozvánka pro bytaře odborníka.

     
  • Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 11:03
     

    Já když kupovala žabičku tak podmínka aby nemělo centrál převažovala i nad barvou :-). Já o složité vymoženosti nestojím, u auta je hlavní aby jezdilo, no ne?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (30.01.2011 16:17)
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 11:06
     

    Mě byly vymoženosti i barva ukradený,přesně podle heslagrinning smileyarovanému koni na zuby nekoukejsmoking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.