čtvrtek 2. května, 21:52 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Karlik
Status: nováček

Jak se správně starat o své auto

Datum: 21.11.2010 17:38
 

Napadlo mě založit diskuzi o tom, jak správně pečovat o svá auta. Zima už je pomalu tady a negarážované vozy čekají krušné časy.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 25.11.2010 12:00
     

    zuzi tady u nás jeden nikdy neví kdy přijde kalamita winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak se správně starat o své auto

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 27.11.2010 23:15
     


    iriska napsal(a):

    nejvíc v autě mám drobky, papírky,prázdný lahve od pití od těch čuňat co vozím. Nestačím luxovatangry smiley a uklízet. Dneska manža.....jééééééé von se roztrhnul pytlík od housky.....no a co myslíte.....nechal to všechno na sedačkách...páč kdo to uklidí?angry smiley Škoda slov.

    Škrabka někde v autě je ještě od lonska, rozmrazovač celoročně na chodbě na botníku. Fridex dolil servisman a já dolila nemrznoucí do stěračů. Občas zajedu do myčky, když už nemůžu poznat, jestli je to moje autí nebo ne.

    irisko, ještě bys mohla mít opačný model chlapa: čili - nemohla bys v autě snad ani sedět, abys neopotřebovala potah! grinning smiley Tak sama uznej, co je horší winking smiley

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 27.11.2010 23:26
     

    Dnes v noci(vlastně včera)mrzlo.-4 stC,Kurňa,mám tam vůbec Fridex?Šel jsem do sklepa hledat Fridex.Nikde není.Tak honem do Kauflandu.Ale Felda má zamrzlé dveře,přimrzlý led ,kam se podíváš.Tak domů,kožíšek na sebe a tašku na záda.Stará už mi cpe papírek,co všechno povleču na zádeech.Nakonec jsem dvě tašky nákupu přinesl.I fridex.Nějak se to jmenuje jinak.Nalil jsem ho na poslední chvíli do nádržky s chladicí směsí.Nechal jsem Feldu chvíli vrčet,kdoví,kdy zase pojede.Zítra už má napadnout 20 sněhu.Budeme stavět sněhuláka.

    JABRAKA

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 28.11.2010 08:07
     

    Jabrako, jsi zlatej love smiley To potěší, když se utne mužskej smiling smiley smoking smiley

    Hlavně, že Felina měla rozum a zvládla i oppožděnou péči thumbs down

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 28.11.2010 11:26
     

    Zachovala jsem se ke svému autu tak ,že jsem ho už dala do šrotu.

     
  • Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 28.11.2010 11:29
     

    Já jsem asi moc úzkostlivá na své auto....gumy vyměněné 15. října a kontrola náplní taktéž. Sama bych si neporadila tak si to jaksi nechávám u odborníků :-)

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 28.11.2010 11:31
     

    já měla autí na technický, tak jsem požádala o servis všeho a doplnění, tak jsem v klidu a gumy měnil synátor

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 28.11.2010 15:21
     


    jaja99 napsal(a):

    Já jsem asi moc úzkostlivá na své auto....gumy vyměněné 15. října a kontrola náplní taktéž. Sama bych si neporadila tak si to jaksi nechávám u odborníků :-)

    taky jsem to nenechávala na poslední chvíli. Ono hlavně, když už je pak zima, není to nic příjemného tohle všechno dělat.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 28.01.2011 18:06
     

    Přidejte si do auta baterku. Vím o čem mluvím, když se něco stane po tmě, tak si mobilem neposvítíte.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 28.01.2011 18:26
     

    mám baterčičku na klíčkách....je to porádná šajnovkawinking smiley .Bez baterky já ani ránuwinking smiley

     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 28.01.2011 20:19
     

    To je pravda ja mam baterku na klíčích a večer nevidím na zámek a dřív když jsem jí neměla tak jsem se za boha nemohla strefit do zámku a ted to tam mám poškrábaný

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 29.01.2011 00:14
     

    baterku = přívěšek na klíče jsem kupovala, když potřebovali naši kluci dárečky na vánoční besídku pro kamarády. A pak se zjistilo, že mně místo baterky obyčejně svítící prodali baterku svítící obrázek nějaké nahatiny eye popping smiley angry smiley stydlin smiley

    Já fakt netušila, že to není obyč světýlko - takže kdybych dlouho chyběla, tak jsem zavřená za kažení mravního profilu mládeže. nono smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 29.01.2011 00:46
     


    HanaK napsal(a):

    baterku = přívěšek na klíče jsem kupovala, když potřebovali naši kluci dárečky na vánoční besídku pro kamarády. A pak se zjistilo, že mně místo baterky obyčejně svítící prodali baterku svítící obrázek nějaké nahatiny eye popping smiley angry smiley stydlin smiley

    Já fakt netušila, že to není obyč světýlko - takže kdybych dlouho chyběla, tak jsem zavřená za kažení mravního profilu mládeže. nono smiley


    Hani, Hani, kams dala oči eye rolling smiley , potraviny prověřuješ, oblečení kontroluješ, boty jakbysmet, a neohlídáš si takovou prkotinu jako je promítací svítilna grinning smiley grinning smiley grinning smiley . Myslím že kamarádům asi vypadly oči z důlků eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 29.01.2011 11:03
     


    Christin napsal(a):

    To je pravda ja mam baterku na klíčích a večer nevidím na zámek a dřív když jsem jí neměla tak jsem se za boha nemohla strefit do zámku a ted to tam mám poškrábaný

    Jo když se člověk potmě nemůže trefit, to je špatný to znám.winking smiley

    A než to tam mít poškrábaný, tak auto raději odmykám dálkou.thumbs down

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 29.01.2011 18:08
     

    to ani psát nemusíš, všichni tě známe a je nám jasné, že zrovna ty, to tam 100% poškrábané nemáš.

    jen jsem nepochopila, jestli se tím chlubíš, nebo si stěžuješ.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.