čtvrtek 2. května, 21:51 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Karlik
Status: nováček

Jak se správně starat o své auto

Datum: 21.11.2010 17:38
 

Napadlo mě založit diskuzi o tom, jak správně pečovat o svá auta. Zima už je pomalu tady a negarážované vozy čekají krušné časy.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 18:34
     


    zuziberka napsal(a):

    Jani, a jak to, že je to Irisbus a ne Janinabus? eye popping smiley grinning smiley

     

    Zdeni, popletli to, budu si s nimi muset promluvit nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley 

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak se správně starat o své auto

     
     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 18:36
     


    Janina44 napsal(a):

     

    zuziberka napsal(a):

    Jani, a jak to, že je to Irisbus a ne Janinabus? eye popping smiley grinning smiley

     

    Zdeni, popletli to, budu si s nimi muset promluvit nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley 

    myslím, že bys měla, aby si tvoje vozidlo nechtěla přivlastnit Iriska smoking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 18:36
     


    Majka napsal(a):

    Já zas velký auta nemám ráda, jsem ráda, že zaparkuju s tím svým, Galad se nějak vymkla z rodiny. Dokonce i můj choť nechce velký auto, asi bude něco pravda na tom, že chlapi si velkýma autama něco kompenzujou, to on fakt nemá za potřebí winking smiley

    Páč u nás, co si usmyslím, to mám a já velká auta miluju, tak manža jen doporučí model. Stejně, pokud jedeme spolu, řídím já. Však jsem za svůj život myslím že milion km najezdila, tak proč ne, že

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 18:38
     

    Tak to já se raději vozím, a pak je mi jedno čím jedu...

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 18:38
     

    Drahu, tak ty jsi vůbec extra případ. Myslím, že jsi bezkonkurenčně ta s největším autem, co kdy po weeku chodila. Nemyslím to současné.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 18:39
     


    zuziberka napsal(a):

     

    Janina44 napsal(a):

     

    zuziberka napsal(a):

    Jani, a jak to, že je to Irisbus a ne Janinabus? eye popping smiley grinning smiley

     

    Zdeni, popletli to, budu si s nimi muset promluvit nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley 

    myslím, že bys měla, aby si tvoje vozidlo nechtěla přivlastnit Iriska smoking smiley

     

    tak to mi nedošlo, sakryš!! hned zítra mě vezou do práce, tak jim rázně domluvím grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 18:39
     

    Zuzi žádnej strach, mýho Punťu nedám.....a jiný nechciwinking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 18:47
     
    Majka napsal(a):

    Drahu, tak ty jsi vůbec extra případ. Myslím, že jsi bezkonkurenčně ta s největším autem, co kdy po weeku chodila. Nemyslím to současné.

    Nevím, jestli je největší, ale je fakt fajnový. Po městě potichoučku, na baterku. .... No, uvidíš na jaře na srazu winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (31.01.2011 08:20)
     
  • Autor: Fajka
    Status: začátečník

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 18:49
     

    iriskoooooo, iriskooooo, měla sem taky Puňtu měla skoro 5 let to bylo to nejúžasnější auto co sem si mohla kdy přáááát, dodnes se po nich ohlížím se slzou v oku love smiley bylo první jenom moje !!! nikdy žádná závada no puntíšek můj maleeeej to byl a co se do něj všechno vešlo thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 18:51
     

    Fajko jasně, jen moje je a nedám na něj dopustit. Co já už v něm navozilagrinning smiley

     
  • Autor: Fajka
    Status: začátečník

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 18:58
     

    jooo já taky ! tam se vešlo věcíííí thumbs down a pohodlnej byl a jak se krásně mylo a uklízelo a jezdilo jak drak...sem ho měla zajetý do rychla grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 18:59
     

    Já se přiznám, že z těch současných výmyslů hodnotím kladně pouze parkovacího asistenta, ale s nostalgií vzpomínám na zmíněný cyklovač kdysi ve felícii. Ten byl geniální.

    Jinak je elektronika často k vzteku. Kámoš si koupil mercedesa a dojel s ním domů a pak už prd. To auto si vedlo svůj život, prostě porušovalo zákony robotiky grinning smiley a na pána sralo. Nakonec to nebyla až taková závada, jen ten přechytralý počítač ji vyhodnotil jako zásadní a všechno odpojil. Tři týdny trvalo, než dostal zpátky funkční auto. Při té ceně by mě fak čerti brali.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 19:30
     

    Jo, ale známej omylem natankoval místo benzínu naftu do Octávky a jen díky počítači neoddělal motor. Po cca 20 km se auto samo vyplo a to tak uvědoměle, že před hotelem v Garmischi a asi dvěstě metrů před autoservisem. grinning smiley Auto mu propláchli, vyměnili filtry, natankovali plnou nádrž paliva a platil v přepočtu kolem pěti tisíc korun. Jen o jeden nocleh pro pět lidí a jídlo musel zaplatit navíc

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 19:35
     

    Drahu, tak tomu říkám z prdele klika.

    Na nás počítač taky řval, že musíme do servisu, ale ukázalo se, že byl jen špatně nastavený a vzpomněl si na garanční prohlídku půl roku po zakoupení vozu. Asi mu bylo smutno, že na něj tak nějak prdíme a chtěl nám to dát sežrat.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (30.01.2011 19:37)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 30.01.2011 19:37
     

    Mrcha grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.