pondělí 29. dubna, 08:14 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Karlik
Status: nováček

Jak se správně starat o své auto

Datum: 21.11.2010 17:38
 

Napadlo mě založit diskuzi o tom, jak správně pečovat o svá auta. Zima už je pomalu tady a negarážované vozy čekají krušné časy.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 31.01.2011 19:37
     
    drahus napsal(a):

     

    Majka napsal(a):

    Já zas velký auta nemám ráda, jsem ráda, že zaparkuju s tím svým, Galad se nějak vymkla z rodiny. Dokonce i můj choť nechce velký auto, asi bude něco pravda na tom, že chlapi si velkýma autama něco kompenzujou, to on fakt nemá za potřebí winking smiley

    Páč u nás, co si usmyslím, to mám a já velká auta miluju, tak manža jen doporučí model. Stejně, pokud jedeme spolu, řídím já. Však jsem za svůj život myslím že milion km najezdila, tak proč ne, že

    já taky radši velká.. sice parkování je leckde na ucpaných sídlištích a ve městech naprd, ale od doby, co mám na autě couvací kameru, tak zaparkuju i na místech, kde jsem to s mrnětem nedala... a těch nesmyslných krámů, co se dá na dovču pobrat navíc! grinning smiley thumbs down

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (31.01.2011 19:39)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak se správně starat o své auto

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 31.01.2011 19:42
     


    Galad_Elen napsal(a):

    Honzo, jestli potřebuješ zrecyklovat Fávo, tak není problém, projedu se ti po něm s tou naší károu a můžeš si ho odnést v podpaží grinning smiley

    grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 31.01.2011 20:09
     


    Anavi napsal(a):

     

    Majka napsal(a):

    Já zas velký auta nemám ráda, jsem ráda, že zaparkuju s tím svým, Galad se nějak vymkla z rodiny. Dokonce i můj choť nechce velký auto, asi bude něco pravda na tom, že chlapi si velkýma autama něco kompenzujou, to on fakt nemá za potřebí winking smiley

    Maj grinning smiley grinning smiley, no lepší je ta "trvalá" hodnota, co s velkým autem? grinning smiley winking smiley

    Taky myslím, i když u něj to bude asi i tím, že si silných motorů užil v luftě dost a dost. Striktně dodržuje předpisy a rychlost i tam, kde i já bych tomu trochu víc šlápla na krk. Prý ve vzduchu je šance dostat se z průseru v dalších směrech, na silnici jen vlevo nebo vpravo. A vystřelit se taky nemůžeš. Něco na tom bude.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 31.01.2011 20:11
     


    Majka napsal(a):

     

    Anavi napsal(a):

     

    Majka napsal(a):

    Já zas velký auta nemám ráda, jsem ráda, že zaparkuju s tím svým, Galad se nějak vymkla z rodiny. Dokonce i můj choť nechce velký auto, asi bude něco pravda na tom, že chlapi si velkýma autama něco kompenzujou, to on fakt nemá za potřebí winking smiley

    Maj grinning smiley grinning smiley, no lepší je ta "trvalá" hodnota, co s velkým autem? grinning smiley winking smiley

    Taky myslím, i když u něj to bude asi i tím, že si silných motorů užil v luftě dost a dost. Striktně dodržuje předpisy a rychlost i tam, kde i já bych tomu trochu víc šlápla na krk. Prý ve vzduchu je šance dostat se z průseru v dalších směrech, na silnici jen vlevo nebo vpravo. A vystřelit se taky nemůžeš. Něco na tom bude.

    no jo, vlastně, já zapomněla, že on je zvyklej mít jinej "rozlet" smiling smiley.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 31.01.2011 20:13
     

    Ovšem teď mi došlo v souvislosti s názvem diskuze, proč na údržbu toho auta tak prdí, krom výměny gum nechává všechno na mně. On prostě vždycky dostal mašinu zaopatřenou od techniků a proč by to jako měnil, že? grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 31.01.2011 20:14
     

    Jo, Maj, zvyk je železná košile, to víš grinning smiley.A když ví, že je na tebe spoleh smiling smiley winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 14.02.2011 22:43
     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 15.02.2011 18:53
     

    Chce si to taky přečíst ohlasy na článek, ale podstata problému je opravdu velice vážná thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 15.02.2011 19:00
     
    mototechna.pdf

    Já trošíčku odjinud, koukněte na ty ceny eye popping smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 16.02.2011 18:23
     


    jaja99 napsal(a):

    Já trošíčku odjinud, koukněte na ty ceny eye popping smiley


    V porovnání s dnešními příjmy bych ceny bral, ale ten výběr grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 16.02.2011 23:07
     

    pamatuju se na hóóódně dávný vtip - po Škoda 120 se bude vyrábět Škoda 130 ...tisíc Kč - ohromný smích jako že tak drahé snad auto ani nemůže být. smiling smiley (š120 stála nějak 70 tisíc)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 17.02.2011 06:44
     

    To bylo naše první auto a hodně těžce jsem se s ním loučila, měla jsem k němu fakt citový vztah. Odehrály se v něm a s ním zásadní věci mého života.Tuším, že jsem za něj tehdy dali 67 ticíc. Po nějaké době choť něco montil v palubce a zjistil, že stačí nandat nějaká žárovička a budeme mít signalizaci světel??? Už ani nevím jakých. Tehdy se to připlácelo jako nadstandard. Nevěřila jsem, že je to fakt jen v té žárovce. Bylo eye popping smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 17.02.2011 07:32
     

    Já začínala Škodou 100L, pak Škoda 120 GLS . Pak nastoupily Rendly a skončili jsme u lidového auta grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 17.02.2011 09:54
     

    jejda....taky jsem začínala Škodovkou 100 červenou od našich....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak se správně starat o své auto

    Datum: 17.02.2011 22:31
     


    drahus napsal(a):

    Já začínala Škodou 100L, pak Škoda 120 GLS . Pak nastoupily Rendly a skončili jsme u lidového auta grinning smiley

    Moje první byla Škoda 100, potom jsem si půjčovala našich 120, kterou jsem trošku přidřela o sloup při couvání stydlin smiley, tak jsem si vzápětí pořídila radši svoje - Peugeot 205, potom 206, no a zůstávám této značce nadále věrná love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.