neděle 7. června, 13:39 Svátek má Iveta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Užitková zahrada
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Užitková zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: hespa
Výsledné hodnocení: 5

jahody

Datum: 17.04.2007 09:10
 
Prosím, máte někdo zkušenosti s pnoucími jahodami od Starkla? Jak a kam je zasadit, aby opravdu rostly a plodíly? confused smiley
Díky!!!


PRUNED
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: Missi

    Re: jahody

    Datum: 23.10.2017 12:09
     

    Irisko, aspoň nebudeš muset na vánoce pro jahody k 12 měsíčkům, sebereš je na záhonku winking smiley . To jsou stáleplodící?

     
  • Autor: Reklama

    Re: jahody

     
     
  • Re: jahody

    Datum: 23.10.2017 13:51
     

    Bude zajímavé, jestli dozrají. Sazeničky jsou moc pěkné. thumbs down

     
  • Autor: iriska

    Re: jahody

    Datum: 23.10.2017 18:35
     

    nejsou stáleplodící, jeden druh Sengany a ty druhý si nepamatuju. Ale i starý jahody co mám, maj plno květů.

     
  • Autor: SPIKE

    Re: jahody

    Datum: 04.06.2018 18:11
     
    34107602_10209968234876679_6728710475623694336_n.jpg
    Další fotografie:

    V sobotu jsem vyrazila na jahody. Už sem jezdím několik let, tak vím, že jahody mají dobré. Tentokrát na nás ale vyšla část pole, kde vítězila spíš přeslička a barborka. Jahody jsme museli hledat. Nebyly ani moc velké, přesto jsme za 2 hodiny sebrali 16 kilo jahod. Měla jsem pak celý den co dělat, abych je zpracovala.

     
  • Autor: gabca

    Re: jahody

    Datum: 13.06.2018 21:24
     
    35162281_10209177725079791_6625437793717846016_n.jpg
    Další fotografie:

    Letos bude brzo po jahodách. Jsou i menší a je jich mnohem míň. Bylo sucho, není se čemu divit. Dělala jsem 3 x jahodový dort ze zakysanky a piškotů a ze 4 kg marmeládu. Jiný roky, nevím, co s nima. Ještě jich tam pár bude, ale na žádný dort či placku už to není. Maximálně udělám dřeň. V zimě z ní je dobrý koktejl. mls smiley

     
  • Autor: iriska

    Re: jahody

    Datum: 13.06.2018 22:58
     

    Gábi čím je hnojíš?Já se rozhodla, že s nima musím něco udělat, že nestačí jen z jara posypat cereritem.

     
  • Autor: maguska

    Re: jahody

    Datum: 30.05.2026 00:04
     
    20260519_132403.jpg
    Další fotografie:

    Trochu jsem letos dokoupila pár sazenic jahod, jestě Mara de Bois.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Užitková zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.