čtvrtek 2. května, 08:06 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

Datum: 02.04.2009 09:05
 

Taky se potýkáte s nadváhou a máte chuť s tím něco dělat? Já za týden nastupuji do kurzu hubnutí a podpora někoho dalšího by mi určitě pomohla. Společně by nám to šlo určitě líp. Je to můj už asi 150. pokus, ale stále to nevzdávám. Bolí mě kolena, zadýchávám se, škrtí mě oblíbené oblečení a v plavkách se necítím dobře... Dost důvodů pro to, abych s tím opět něco udělala. Mám tajné přání, kolik bych do prázdnin chtěla shodit, ale mám už své zkušenosti, tak se držím při zemi a budu moc ráda, když to půjde aspoň trochu dolů. Věra

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (02.04.2009 10:24)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 4 z 7
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 17:25
     

    Hanule...na tom nic není...prostě se střídavě kopeš do zadku spolu s úkrokem stranou. Lepší, než aby to dělal někdo jiný, ne? grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 17:57
     

    Evčo, s tou výškou máš pravdu. Taky jsem už slyšela definici váhy - "vážím akorát, ale výšku mám malou". Ty lekry ap. mě baví. Sice vždycky zapomenu, co je co, ale to je jedno, stejně to dělám spíš odkoukáním, než že bych poslouchala ty povely. A má to jednu velkou výhodu - musím být soustředěná na to, co a jak dělám nohama a rukama, a zapomenu, že vlastně krutě týrám tělo a ubývá mi tuk. Takové to : 50x sklapovačka, tak z toho jsme měla pupínky a nemohla jsme hned po prvním cviku a neskutečně mě to nebavilo, myslela jsem jen na to, jak to ošulit a aby už to bylo za mnou. Věra

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 18:00
     

    Jo, tak tomu už rozumím. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Mona napsal(a):

    prostě se střídavě kopeš do zadku spolu s úkrokem stranou

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 18:01
     

    Tak zitra od 9hod jdu zrovna delat lekr a sajt tu sajt a podobny hovadinky, ale docela me to ba a hlavne jak pise Vera taky pri jak se snazim tu sestavu jakz takz trefit zapomenu na cas a hodka utece jako prd...prave jsem prisla z vecere a jsem jak sud sad smiley nejhorsi je ze kolem 8-9hod mam znovu hlad a doma ceka ten mazanec eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 18:16
     

    Neznámm způsob, jak zhubnout, abych mohla jíst i dobroty a nejen zdravosti sad smiley

    Cvičit nemůžu, ale ten zasr*** mozek a žaludek to neví angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 19:02
    Hodnocení fotografie "HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"": 5
     

    Krásná diskuse thumbs downpřed zhruba 12-14 lety jsem zhubla 17 kg bylo to krásné běhala jsem do schodů i ze schodů bez zadýchání, byla na sebe pyšná. Až se mě začali různě lidi ptát co že mi vlastně je, a mysleli víteco? Příjemné to nebylo, až jsem se sama bála jakto, že to šlo tak strašně lehko a vlastně bezbolestně. Kila mi mizela skoro sama, až mě ta rychlost děsila. Nojo pak mi šli dva synkové zároveň na vojnu a já tak nějak ztratila nervy, a tu prázdnotu jsem zase pomalu přežírala, až jsem se zase pěkně vyžrala. Kůživ obličeji mám skoro bez vrásek jak jsem pěkně vykrmená. Jak jím míň hned je mi zima a slabo tak to raději neřeším, pohybu mám myslím celkem dost, ale váha se nehýbe. Lekr a spol jsem po mnoha solečných letech opustila připadám si na to stará.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 19:41
     

    Ale, ale Jájo, co to mělo být za poznámku "jsem na to stará"! Tohle si odmítám připouštět. Někde jsem tu zmínila, jak jsem předloni se Student Agency vyrazila na kurz Němčiny do Vídně. A budeš se divit, nebyla jsem nejstarší. Ve své skupině sice jo, ale při společných večerních akcích se objevily i mnohem starší vykopávky než já. A to jsem tam jela smířená s tím, že nejstarší budu, ale co. A být nejstarší a ještě nejtlustší, to už je i na mě moc. S věkem nic neudělám, ale s postavou by to mělo jít.Věra

     
  • Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 20:11
     

    grinning smileykdyž jsem předloni byla na počítačovém kursu pro problémové věkové skupiny, byla jsem nejstarší a ve své kategorii jediná hiii, a užila jsem si to parádně a dopadla jsem líp než většina holek na mateřské. Bylo to s nima skvělý a když se dodneška někde potkáme máme radost a spousty vzpomínek.

    Tím stará na to lekr myslím to, že už nemůžu posilovat ruce (oba tenisové lokty a karpály jakbysmet), poskakovat nemůžu propadla bych podlahou, páteř bolí, artritické klouby vržou.....raději se ničím na zahradě a s půjčeným pejskem grinning smileya vlatními vnoučky grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 20:49
     

    Já jsem celý život mohla hrát ve válečných filmech koncetráčnici, jak jsem byla vychrtlá a tudíž i zakomplexovaná, ale jedla jsem, jako mlejn. Pak úraz a zřejmě současně i hormonální změna a z 47kg na 85kg sad smiley

    Když jsem totiž začala přibývat na váze, byla jsem ten nejšťastnější člověk na světě. Najednou jsem si mohla koupit dámské a ne dětské oblečení..... Jenže jsem přibývala a přibývala nezadržitelně a šíleně. angry smiley

    Nikdy v životě jsem se nemusela v jídle omezovat a ani to dodnes neumím.... thumbs up

    Můj lékař se zhrozil a nasadil mi medikamentní léčbu, která zabrala a já shodila neuvěřitelných 25kg. Dlouho jsem se držela, ale kilíčka plíživě přibývají.... Za pět let mám 8kg zpět sad smiley a mám obavu, že to není konec sad smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 22:38
     

    hihihi se tady řehtám nahlas.... LEKR sem LEKR tam.... to by to dopadlo. Kolena vychechlaná, prdel pokopaná, celá říčná a nakonec ještě hladová grinning smiley grinning smiley grinning smiley... chodím do aquaaerobiku... tady teď mám 3 měsíce pauzu, bo jsem byla marod.... ale tento jediný pohyb, a navíc ve vodě, mi fakt vyhovuje. Člověk si hodinku poskáče, zpotí, umyje, napije a spokojen odkráčí do dom spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out....zatím mi to jenom zpevnilo krupon.... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 03.04.2009 08:15
     

    holky,tak vy ste tu teda aktívne,aj ja sa musím k vám pridať a posťažovať si, ako postupne priberám a ani neviem z čohogrinning smiley grinning smiley ,ale pomaly sa stým zmierujem,že už nebudem taká ako som bola,vek neoklameš,tak hlavne že som zdravá a mám pocit,že aj niečo robím,aby som sa ako tak udržala na na terajšej váhe63kg (165cm)večer po 17.hod už nič nepapam,a to dodržiavam už pár rokov,každé ráno si zacvičím 20min.sklápačky a zostavu na posil.stroji a večer,ale to len 4xdo týždňa večer pri telke,tiež tak dvadsať min.,turistiku robíme aj v zime a od jari aj kola,no a viac už robiť nemienim,lebo to by už nebol život ale galejewinking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 03.04.2009 08:18
     

    Anino eye popping smiley nono smiley nono smiley nono smiley víš,žes mě nasrala hned po ránuangry smiley angry smiley

     

    Holky,že je nás víc který si po ránu daj kafe a smoking smiley a nemučej se cvičenímplease smiley

     
  • Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 03.04.2009 08:21
     

    Evčo--tak ja si nedám ani to kafe,lebo ho nepijem,no tak a uznaj,čo mám potom ráno robiť?grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 03.04.2009 08:24
     
    Dobre ste ! smoking smiley ...mozno sa pridam tiez, ale...potom..coffe
    Zatial ... trochu z nadhladu:
    [url]
    =related[/url]
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 03.04.2009 08:24
     

    Evčo, cvičení je pro mne pomalu sprosté slovo. Kafe nemám.. čaj..

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.