čtvrtek 2. května, 12:34 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

Datum: 02.04.2009 09:05
 

Taky se potýkáte s nadváhou a máte chuť s tím něco dělat? Já za týden nastupuji do kurzu hubnutí a podpora někoho dalšího by mi určitě pomohla. Společně by nám to šlo určitě líp. Je to můj už asi 150. pokus, ale stále to nevzdávám. Bolí mě kolena, zadýchávám se, škrtí mě oblíbené oblečení a v plavkách se necítím dobře... Dost důvodů pro to, abych s tím opět něco udělala. Mám tajné přání, kolik bych do prázdnin chtěla shodit, ale mám už své zkušenosti, tak se držím při zemi a budu moc ráda, když to půjde aspoň trochu dolů. Věra

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (02.04.2009 10:24)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 3 z 7
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 11:09
     

    Přesně tak, hlad není problém, ale ty chutě!! O chutích to je pořád. Jako dítě jsem bývala dost hubená, ale taky si pamatuji, že mi skoro nic nechutnalo, jedla jsem s odporem. Teď mi chutná skoro všechno a tudíž to i všechno jím a podle toho vypadám. Věra

     
  • Autor: Reklama

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 11:13
     

    SPIKE: Přesně! byla jsem takové neduživé průsvitné dítě, jedla jsem půlku chleba hodinu a s odporem!! Na střední jsem bojovala s nadváhou 10 kg a mamka to humorně komentovala: A taková jsi byla vyžlička! grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 11:13
     

    No v restauraci je to uplne jasny, sezeru uplne vsechno i kdybych mela prasknout sad smiley to same doma, v kantyne, na navsteve.. proste vsude angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 11:18
     

    Ale tak tebe bych zase ráda pozvala na jídlo!! grinning smiley Mám kamarádku, ta se upejpá, pořád vše zdůvodňuje dietou, až mě tak nase*e, že po jejím odchodu to vzteky dojedu sama! grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 11:20
     

    Anavi, tak to já jsem byla dost štíhlá i na střední škole. Víc jsme nabrala až při prvním těhotenství (no dnes je mi k smíchu, co jsem tehdy považovala za strašlivou nadváhu - teď mám ještě mnohem víc, než jsem měla těsně před porodem). Poslední roky se na mě asi podepsaly i hormonální přechodové změny. Já na ty hormony asi jsem citlivější, z úplného hubeňoura na kus ženský jsem se proměnila počátkem puberty, pak těhotenství (a byla 3) a teď přechod. No snad mě už žádná hormonální bouře nečeká, tak už bych konečně mohla shodit a nebát se hormonů. Věra

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 11:20
     

    Tak takovy navstevy taky nemusim thumbs up clovek pak ma pocit ze neco udelal blbe a presne jak rikas nakonec to sezeru sama winking smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 12:09
     

    Hele Věrčo,já sa ti hlásim,ale momentálne som v práci. Viac sa rozpíšem doma. Podla kíl,čo by som potrebovala zhodiť som ti viac ako dostojným partnerom. winking smiley

    Mimochodom,na mňa "natriasanie špekov" posobí prevelice depresívne,bezvýchodiskovo. Akoby som nebolo úniku.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 16:31
     

    Já a hubnutí je moje oblíbené téma.No asi takhle, hubout jsem začala v září krátce po srazu. Říkala jsem si jak Vás na jaře oslnímgrinning smiley .Jo do začátku prosince to šlo krásně sedm kilo bylo dole jako mávnutím proutku. No zvlášť jsem si vařila a jedla podle jídelníčku od "Havlíčka" , proto jsem si od Ježiška strašně přála pana Pařáka(parní hrnec) Ten jsem dostala......a teď na lince odpočívá. Protože jsem to jaksi dál nezvládla. Přišly vánoční svátky a pak jsem dostala dárek ve formě výpovědi. Bohužel jsem jedna z mála, která při stresu nehubne ale nabíra. Prostě stres zažírám a všechno mám pěkně zpátky.

    Spike, takže začínám taky opět a znovu, ale za měsíc k Jáje toho moc nezvládnuthumbs up thumbs up sad smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 16:53
     

    Bylo málo momentů, kdy jsem hubnout potřebovala...tedy přesněji řečeno dva...po Míše a po Matesovi. Vyhovovalo mi zrovna to haněné ,,lekr´´ atd. grinning smileyOno mě to i donutilo jíst zdravěji...splavená po aerobiku si těžko dám svíčkovou se šesti...místo toho jsem si předem připravila zeleninový salát a chroupala mrkev.

    Před dvěma lety se můj doktor skoro hrozil, že jsem tak hubená a na loňské preventivní prohlídce jásal, že jsem za ty dva roky přibrala 6 kilo. Jeho nadšení tedy nesdílím, nechápu, co je na tom k jásání. Nicméně od té doby jsem zas něco ,,poryla´´ a ještě mi chybí tak tři čtyři kila dolů a jsem spokojena. Ona u mne to není ani tak nějaká tlouštka, ale spíš ,,nevhodné rozložení kil´´... grinning smiley A samozřejmě fyzička. ,,Lekr´´ už se mě netýká, ale rejč bude stačit. winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 16:58
     

    Tak jsem zjistila,že váhu bych měla ideální,ale chybí mi asi 4 metry do výškyangry smiley angry smiley

     

    Sjú a Anavko kurva co zrovna vy dvě vlastně 4-ještě Monča a Hanulka děláte v týhle diskusieye popping smiley nono smiley nono smiley nono smiley tady se hubne a nééé souložíeye rolling smiley stydlin smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 17:09
    Hodnocení fotografie "HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"": 5
     

    Tak moment! Já tu mám právo hnít, takže mě z té své čtveřice škrtni a dopiš tam tyčku Lotyčku, jó?

     

    Sakryš, co je to ten lekr, myslela jsem, že lahodný - a vy nějaký hopsání. eye rolling smiley smoking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 17:12
     

    Hanule...zkus si to...úkrok stranou a přitom volnou nohu trčíš k zadku...jakoby krčíš vzad...jasný? winking smiley grinning smiley

    A nevyhazujte mě odsud... nono smiley hubnout se dá i způsobem, který zmínila Evca. winking smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 17:15
     

    Moni,tak než tento způsob,tak rači nicsad smiley

     

    Hanule,už trénuješ lekra???grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley (a stejně tu nemáš co dělatsmoking smiley )

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 17:19
     

    Evco...mně to baví... grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 17:23
     

    Evčo, jsem se lekra z popisu Mony tak lekla, že jsem spíš leklá, než bych cosi trénovala. Poslyš, Mončo, ještě k tomu úkrok, mám snad hledat slovník cizích slov? Jediný, čemu jsem rozuměla, bylo dycky čelem vzad a rozchod!

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.