čtvrtek 2. května, 11:49 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

Datum: 02.04.2009 09:05
 

Taky se potýkáte s nadváhou a máte chuť s tím něco dělat? Já za týden nastupuji do kurzu hubnutí a podpora někoho dalšího by mi určitě pomohla. Společně by nám to šlo určitě líp. Je to můj už asi 150. pokus, ale stále to nevzdávám. Bolí mě kolena, zadýchávám se, škrtí mě oblíbené oblečení a v plavkách se necítím dobře... Dost důvodů pro to, abych s tím opět něco udělala. Mám tajné přání, kolik bych do prázdnin chtěla shodit, ale mám už své zkušenosti, tak se držím při zemi a budu moc ráda, když to půjde aspoň trochu dolů. Věra

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (02.04.2009 10:24)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 2 z 7
  • Autor: suee
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:33
     

    Skrblice takze krupon je vazne to co me napadlo ve spojitosti s pasikem?

     
  • Autor: Reklama

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:34
     

    A já jsem úplně mimo... krupony, kupony, nevim nic confused smiley winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:35
     

    navíc místo "s pasikem" čtu "s pisakem" eye rolling smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley (návaznost na zlatý déšť)

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:36
     

    Ivco Ivco nono smiley budeme ti muset najit co nejdriv nejakeho chlapa nebo se tady z toho stane eroticky server grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Napis sousedovi winking smiley stydlin smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil suee (02.04.2009 10:37)
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:40
     

    suee... tak tak kuško.... jsi to napsala tak citlivě " s pašíkem" hihi....

     

    Ivčo: jsi zralá na úúúplně jinou diskuzi, hihi... jaro je tady !!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:41
     

    ma psat hacky a carky a ja se nemusim dostat do problemu eye rolling smiley stydlin smiley grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:44
     

    Anavi : chtěla bych mít tak krásné problémy grinning smiley grinning smiley grinning smiley .. tedy ty jarní myslím, ostatní si klidně nech, jo? spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:44
     

    Narváno je, ale kadý tu řeší svých pár deka navíc. To jsou troškaři, to pro mě není partner na úrovnitongue sticking out smiley . Krupon mám v pohodě, ona ta prosádlovaná kůže je kvalitnější, že. Asi je dost pravdy na pořekadle, že od určitého (blíže nespecifikovaného) věku si musí žena ujasnit priority, protože nelze být štíhlá a bez vrásek zároveň. Uznávám, že moje současná hmotnost má i své klady a přednosti (to doslova - prsa mám pevnější a větší), ale bohužel těch záporů je nějak mnohem víc a dávají o sobě dost neomaleně vědět. Věra

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:48
     

    SPIKE : tak já o žádných kladech mé hmotnosti nevím... jenom zápory... se valím jako bečka a orgány začínají stávkovat, takže u mě to je už akutní stav.... tělo řve jak na lesy : NEŽER ! NEŽER! NEŽER !... jsem hluchá jako poleno, dělám, že nic neslyším spinning smiley sticking its tongue out ... takže se hlásím do spolku grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:50
     

    Věrko, nezlob se na hubeňourky, že se ti tu promenují, cílem je mimojiné udržet diskuzi na vrcholu zájmu, a to by bylo, aby se důstojný soupeř nepřidal! drinking smiley

    (ten smajlík loká neperlivou minerálku)

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:50
     

    Věrko, nezlob se na hubeňourky, že se ti tu promenují, cílem je mimojiné udržet diskuzi na vrcholu zájmu, a to by bylo, aby se důstojný soupeř nepřidal! drinking smiley

    (ten smajlík loká neperlivou minerálku)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 10:50
     

    SPIKE, je fakt, že jsme mívali v baráku sousedku, měla s přibývajícím věkem pár kilo navíc, ale její úžasně vyhlazený obličej jí zase naopak léta ubíral, takže ono to má něco do sebe.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 11:01
     

    Však já se nezlobím, jen ať je nás tu co nejvíc. Těším se, až tu budu zapsiovat pravidelné úbytky, ale zatím mám dojem, že se najídám do zásoby, abych si pochutnalamls smiley na tom, co mi bude odpíráno. Například včerejší štrůdl upečený k večeru byl do rány pryč (a dost jsme ujedla i já). No jen počkejte vy hubeňouři, jak budete závidět!!! eye popping smiley Věra

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 11:05
     

    Tohle je muj vecny problem, ja mam pocit ze to co je zrovna k jidlu uz nikdy nebude angry smiley fakt proste to tak mam a musim to vsechno snist angry smiley angry smiley Ikdyz nemam hlad tak si dam....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 02.04.2009 11:07
     

    suee, mám problém v restauraci, když jdu na nějaké oblíbené jídlo. To už pak reálně vím, že bych toho měla tak čtvrtku nechat, ale pořád ujídám a pořád ujídám, až to ve mně prostě zmizí!!! eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.