čtvrtek 2. května, 10:24 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

Datum: 02.04.2009 09:05
 

Taky se potýkáte s nadváhou a máte chuť s tím něco dělat? Já za týden nastupuji do kurzu hubnutí a podpora někoho dalšího by mi určitě pomohla. Společně by nám to šlo určitě líp. Je to můj už asi 150. pokus, ale stále to nevzdávám. Bolí mě kolena, zadýchávám se, škrtí mě oblíbené oblečení a v plavkách se necítím dobře... Dost důvodů pro to, abych s tím opět něco udělala. Mám tajné přání, kolik bych do prázdnin chtěla shodit, ale mám už své zkušenosti, tak se držím při zemi a budu moc ráda, když to půjde aspoň trochu dolů. Věra

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (02.04.2009 10:24)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 5 z 7
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 03.04.2009 10:20
     

    Skblí ty krupone jedengrinning smiley

     

    Znala jsem jednu holku. Byla pořádně baculatá a ne moc hezká. Za to, ale měla optimismu a kuráže na rozdávání. Dost jí štvalo, že je tlustá a že jí nikdo nechce. A tak ta tlustá bařťoška ( jak jí přezdívali ) se přihlásila na aerobic. Přišla na první hodinu a totálně jí skleslo. Před ní se to hemžilo samou vyzáblou blondýnou v perfektních cvičebních úborech co si stěžovaly na jakési neexistující špeky. Ona tam stála, ve vytahaném tríču a nevzhledných elasťákách. Jenže to nevzdala. Druhej den, aby tam jen tak nemávala prázdnejma rukama, protože činky neměla si naplnila PET lahve vodou. A ty jejich neznáme názvy co cvičitelka křičí , překřičela rázně: „ Svíčková s knedlíkem a bůček s chlebíkem.“ Nakonec byla velkej oblíbenec thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Lotynka (03.04.2009 10:20)
     
  • Autor: Reklama

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

     
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 03.04.2009 10:35
     

    A jééééje u nás v práci je doba obědu a všichni se ládujou.

    Polykám s nima eye rolling smiley stydlin smiley sad smiley

    Tak si jdu dát kivi a mandarinku.stydlin smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 03.04.2009 11:08
     

    Tak já mám hlad, že bych se vo něj mohla opřít. Dnes po mně žádný odříkání nechtějte, sežeru cokoliv, jen jak se k něčemu dostanu.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 03.04.2009 12:08
     
    smoking smiley..nepoviem, ze sa na tejto teme bavim...lebo by sa aj mne zislo robit nieco s mojou ...hihi,,,v podstate "prijatelnou" nadvahou eye rolling smiley(podla tabuliek mls smiley mls smiley stydlin)
    ...ale mmt. sa az tak moc neda...Jar je pre mna vzdy kriticke obdobie - moj organizmus tak ako kazdy rok strajkuje - zase bojujem s virozou, opuchli mi klby (..najhnusnejsie bolia kolena)... praska mi pokozka na prstoch, opuchaju ocne viecka..Jednoducho hrozzzzzzzzzzza...ale treba prezit april - maj, tak ako kazdy rok...a potom to bude lepsie eye rolling smiley..
    ...ale moOzno od buduceho tyzdna predsa nieco skusim - nieco ako ocistnu kuru...
    Hihi, takze sa pridam predsa k vam ...grinning smiley
    ----------------------------
    To video co som sem dala - to u nas na STV bezala jednu dobu tato parodia...na jednu velmi znamu cvicitelku a propagatorku zdravej vyzivy - Heslom tej parodie sa stalo : Cica nežer!!! grinning smiley
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 03.04.2009 12:32
     

    Keri, vítej v klubu.flower smiley

    Cílem není vypadat, jako baletka.nono smiley

    Jen ať se na to léto trochu připravíme a hlavně, ať máme ze sebe dobrej pocit.

    No jóó, tak já to přiznám. Včera jsem si cestou z práce koupila 10dkg pracen. Když ono je to těžký jít kolem 2 cukráren domů sad smiley .

    A drze jsem si domů vyjela i výtahem stydlin smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 03.04.2009 14:02
     

    Loty neser, si fakt drzá..... cpe se to sladkým a ještě se to vozí grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 03.04.2009 14:13
     

    stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 09:20
     

    Tady jsme nějak utichly, jak pracujeme na zahradách. Mně se blíží ten hubnoucí kurz. Zatím cvičím při mytí oken a zítra tedy naostro do kurzu. Ve čtvrtek se pochlubím zničeným tělem. Jsem typická dietářka - teď honem ještě jím to, co mi bude v kurzu odepřeno. Prostě potřebuji pevnou ruku nad sebou, nebo jak se říká "douhý bič a malý dvorek". Jen tak na mě a výsledky se dostaví (ale jak dlouho vydržísad smiley )! Věra

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 09:24
     

    Vero tak to je prave to spatne nono smiley mela by ses pomalu pripravovat na hubnouci rezim,nebudes pak tak trpet hlady! zasady hubnuti mam v malicku grinning smiley tak dost bylo kazani winking smiley

    Verko klido si dej dlouho nebudes moct flower smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 09:45
     

    Spike, já sem se držela. Jedla jsem jen zdravě v ne moc velkých dávkách . Okna jsem myla zuřivě a nadšeně div jsem nešla i k sousedům.

    V neděli ráno mi přítel přinesl do postele koblihu, šáteček, čaj i kafe grinning smiley .

    A bylo to jenom pro mě!!!!

    Se ho ptám jesli se zbláznil. Odpověď byla předem jasná..., "Ne, mám tě rád."

    love smiley 

    To je podporathumbs up eye rolling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 09:51
     

    To je miláček. Vyser se na hubnutí. Snídaně do postele je to nejlepší.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 10:45
     

    Lotynko, za těchto okolností bych se na hubnutí mohla víšco smiling smiley, bych si to užívala love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 10:45
     

    Lotynko tyhle situace znam. Miluju tyhle malicky prekvapeni a radustky ale v dobe diety nevim jestli se mam spis radovat nebo zurit, protoze to samozrejme hned sezeru angry smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 10:56
     

    Tak to jsou situace, kdy se opravdu odmítnout nedá. Ale pak je jistě sladká odměna pro něholove smiley a to se snězené kalorie hned zas vydají, tak to neřeš a užij si obojího. Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 10:57
     

    Tak já teda tyhle situace neznám smiling smiley, asi proto jsem taková rachejtle hubená grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.