čtvrtek 2. května, 12:45 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

Datum: 02.04.2009 09:05
 

Taky se potýkáte s nadváhou a máte chuť s tím něco dělat? Já za týden nastupuji do kurzu hubnutí a podpora někoho dalšího by mi určitě pomohla. Společně by nám to šlo určitě líp. Je to můj už asi 150. pokus, ale stále to nevzdávám. Bolí mě kolena, zadýchávám se, škrtí mě oblíbené oblečení a v plavkách se necítím dobře... Dost důvodů pro to, abych s tím opět něco udělala. Mám tajné přání, kolik bych do prázdnin chtěla shodit, ale mám už své zkušenosti, tak se držím při zemi a budu moc ráda, když to půjde aspoň trochu dolů. Věra

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (02.04.2009 10:24)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 6 z 7
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 11:01
     

    Hmmm, ta mrkev je dobra.grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 11:17
     

    Suee, já VÍM, že je to špatně, já bych mohla o hubnutí přednášet na vejšce. Ale praxe a zejména osobní zkušenost je něco jiného. Druhým bych klidně od huby utrhovala a ještě jim nadávala, že to nedodržují, že jsou měkkoty, co neukočírují vlastní přízemní pudy... Občas si tohle uvědomím, když nadávám kamarádce, že si neumí odříct cigaretu, ale pak si uvědomím, že já jsem na tom podobně, ale místo cigarety je to jídlo. Závislost je holt sviňa, ať se týká čehokoliv. Věra

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 11:25
     

    Kočky,já by som navrhovala založiť neverejnú dizkusiu o hubnutí. Túto by som nechala ako "prihlášku pre nové" .Keď niekdo tu prejaví záujem,tak ho následne prihodiť do neverejných.

    Len to založenie musí urobiť niekdo iný,já som to ešte nezakladalo,a teraz,keď vonku zúri jaro, nemám čas študovať ako na to.winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 11:58
     

    Anny, tak to jsme na tom stejně. Já jsem s touto diskuzí měla premiéru, tak jsme taky tápala. A jak do neveřejné, to opravdu nevím. Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 13:28
     

    Založeno winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 13:33
     

    A japato, že tam nejsem? To jsou paradoxy, diskuzi o hubnutí zakládá ta největší suchá větev eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 13:35
     

    Majko, no šak já jen založím a čumák tam nestrčím smiling smiley. Teď tady hledám, kdo sem vlezl a uvědomila jsem si, že tam nejseš. Naopak jsem tam nevimproč dala Evanu stydlin smiley , ta mě požene, esik si jako myslim, že to má zapotřebí, když ji tam cpu smiling smiley. Ale já si pořád pamatuju, jak poctivě cvičila, tak jsem sinějak automaticky řekla, že ji tam šupnu grinning smiley.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 07.04.2009 15:20
     

    Ivy,naopak,ty nosánek strkať možeš. Čo možeš?Naopak! ty musíš. Ty nám budeš slúžiť ako nedosažitelný ideál. winking smiley

    Díkes za založenie.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    shampooon

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 09.04.2009 13:44
     


    Chcete zhubnout? Navštivte naše stránky: [www.snama.cz]
    S námi to jde lehce...

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 09.04.2009 13:53
     

    ..u nas sa dnes hublo/chudlo????????...

    Haha.. samozrejme sotva...Na obed som dnes pripravila sosovicovy privarok a opecenu oravsku slaninu (...nie ja...ale to moja mamka kupila taku krasnu ...prerastanu, ale....aj tak sa mi zdala, ze je skor vhodna na pecenie ako na priamy konzum)...Bolo to mls smiley ...ale aspon "CICA NEZRALA "...k tomu chleba..

    ----------------

    ....a tak zase nepatrim uplne sem!!!smoking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 21.04.2009 13:15
     

    V neděli, když jsme odjížděla z Vídně, tak se tam zrovna konala velká sportovní akce pro širokou veřejnost. Běžel se maraton (což trochu zkomplikovalo dopravu na nádraží). A startující, kterých bylo opravdu hodně, měli na startovních číslech "naše" heslo "Weg mit dem Speck". grinning smiley Možná mi tím chtěli naznačit, že bych se taky měla přidat, ale běh nepatří mezi mé oblíbené sportovní discipliny (a maraton už vůbec ne). Věra

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 21.04.2009 16:14
     

    Já mám taky sto chutí popadnout ty moje špeky a téct s nima weg, a hodně daleko, aby mě nikdo nevidělgrinning smiley

     
  • Autor: delfinka
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 30.06.2009 11:28
     

    Krásný den všem,flower smiley

    já jsem příznivkyně dělené stravy, máme tu i svou dikuzi, sešla se moc fajn parta, tak když budete chtít, nakoukněte a klidně se přidejte. Není to žádná dieta, nehladovíte, co víc si přát...thumbs down

    Držím jí 3měsíce a mám dole 15kg..thumbs down nikdy bych tomu nevěřila..začínala jsem s 98kg..děs..stydlin smiley a to necvičím..nono smiley

    Hodně zdaru všem!

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 30.06.2009 14:16
     

    Delfinko, my jsme tu nerezignovaly (to "y" tu je správně, jedná se o slabší pohlaví korpulentnějších postav) na hubnutí, jen jsme se přesunuly do neveřejné diskuze. Ale dík za nabídku. Uvažuji o tom, že se k vám na chvíli přidám, protože jsem skončila jarní kurz hubnutí a před podzimním mám prázdninové volno a tudíž i nebezpečný čas pro dietky. Tu dělenku bych snad zvládla. Věra

     
  • Autor: maxynka
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 19.09.2010 01:01
     

    ssssssím,sím,prsím, hlásím se do klubu please smiley please smiley please smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.