úterý 30. dubna, 22:59 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:

Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

Datum: 25.02.2009 14:39
 

Vážení přátelé, přinášíme vám druhé kolo fotosoutěže! Téma pro následující období bude CESTA, a je čistě na vaší libovůli, zda tuto pojmete doslovně či přeneseně, jak moc popustíte uzdu své fantazii.

 

Některé změny od prvního kola:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude pravděpodobně v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

Bylo by velmi žádoucí, abychom po čas hodnocení fotografií upustili od politiky "každému po pěti", pak by nebylo s kým soutěžit. Nebojte se ničehož, hlasování je neveřejné a nebude odtajněno.

 

Toto je doporučené chápání stupnice:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 11. března v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 15. března.

Možná ještě nastanou nějaké změny, stále ladíme, pro vás je teď důležité jedno - nabijte foťáky, vyndejte návody, nakupte objektivy, stativy, zaplaťte soukromé učitele a dejte se do práce. Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění fenoménu CESTA. Až budete dumat, vzpomínejte, co vše může být součástí cesty: start, cíl, bloudění, že může být cesta úzká, široká, přímá, klikatá, může se větvit, nemusí,... a to vše platí ve smyslu přeneseném i skutečném, fyzickém. Po cestě jdeme, chvátáme, marně ji hledáme, ztrácíme, znovu nalézáme, z cesty občas sejdeme, na cestách se míjíme, shledáváme, rozcházíme, cesty se kříží, cesty možná někde končí,...

 

Dejte se do práce a já vám za tvůrčí team Fotoklátění (Stano, Lada, Drahuška, Majka) přeji jak jinak, než dobré světlo!

Stano

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Stano (25.02.2009 14:45)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 18
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 00:06
     

    cestu do pekel bych viděla lemovanou chlapama grinning smiley stydlin smiley (v současné době hlavně jedním angry smiley ),

     

    jo já bych taky nápady měla, jen jsem neměla nebo si neuměla udělat čas thumbs up , i když na druhou stranu, když uvážím kolik času mě stálo prohledat PC a CD (když jsem hledala tu konkrétní fotku), tak jsem mohla mít něco nového (kdybych já si v těch fotkách udělala pořádek grinning smiley )

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

     
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 07:28
     

    Pěkná nadílka. thumbs down Prošla jsem všechny už 4x. Teď nechám dojmyi uležet a večer budu sázet body.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 08:24
     

    Je fajnový, kolik foteček se sešlo a jaké pěkné jsou thumbs down

    A mile mě překvapilo, jak zodpovědně všichni hodnotí, že nikdo nefláká pět hvězdiček na všechno, aby neurazil. Díky moc všem. flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 08:57
     

    drahu, no já z toho až takovou radost nemám grinning smiley, páč vidět u svých fotek "snaha se cení... " winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    A jinak jsem byla opět nefalšovaně nadšená a nemůžu se vynadívat!!!!

    Hodnotit jsem se zatím neodvážila, nemám na to klid a čas... nechám to uležet.

    flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (12.03.2009 09:02)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 09:29
     

    Jejda, teď se nám tam něco začalo objevovat dokonce dvakrát! Pochopila jsem, že to budou ty vytažené z jednoho příspěvku - je to tak?

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 09:30
     

    Ivčo,já když viděla u svý fotky 4 hvězdičkyeye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley tak jsem div nebrečela,no už tam nejsou,ale stejněwinking smiley něco jsem už obodovala,ale za snahu vám aspoň tahy dávám všem * * * * *love smiley love smiley flower smiley

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 10:01
     

    Ahoj,

     

    aby to nebylo tak jednoduche, tak jsem to trochu zkomplikoval smiling smiley

    Vytahl jsem ty fotky, ktere byly u jednoho prispevku vicekrat (pro priste jsem tuto moznost zakazal). Tj. pokud nekdo poslal 3 fotky do jednoho prispevku, tak je ted ma kazdou zvlast (proto je asi 6 novych fotek)

    Mel jsem tam malou chybku, proto se chvili nektere z tech novych fotek zobrazovaly 2x... Ted uz by to melo byt ok.

    Nova fotka ma stejny popisek jako ta puvodni. Jestli autor(ka) bude chtit, necht se mi ozve na SZ, mohu novou fotku prejmenovat.

    Taky bych prosil, jestli by se mi neozval autor teto fotky:

    [www.week.cz]

    (bohuzel totiz nemohu dohledat komu patri smiling smiley))

     

    Ted jen doufam, ze uz bude vse v poradku a omlouvam se za komplikace!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 10:53
     

    "Cesta za sebepoznáním" mě dostala!!! thumbs down smiling smiley

    Aleši, že ty ses nakonec zúčastnil? winking smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 14:06
     

    Anavi, tak tahle dotka dostala i mě a dle slov hvězdičkového hodnocení jsem ucvrnkávala blahem grinning smiley ( v souvislosti s touhle fotkou trefně řečeno grinning smiley stydlin smiley )

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 14:11
     

    Nemůžu se dočkat, až bude odtajněn autor winking smiley,případně i "model" grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley (tyhle ideální postavy, to je akorát k vzteku!!!! nono smiley winking smiley)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 15:07
     

    A taky se těším, až budeme mít povolení dávat k fotkám komentáře grinning smiley

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 15:44
     

    Ahoj,

    ja myslim, ze komentare pridavat jdou. Tam se nic nemeni...

    (jen by se nemelo zaroven komentovat a hodnotit, protoze pak nebude videt, kdo ten komentar zadal)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 15:53
     

    Anavi, taky mám "snaha se cení" grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 16:00
     

    Sice nemám "snaha se cení", ale hned vedle: "no... něco na tom je (ale nevim co" grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 16:33
     

    spinning smiley sticking its tongue out...sa stazujte,..... stale lepsie ako celkom uplne uplne nic! Hihi, takze vdaka aj za tosmoking smiley !

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.