úterý 30. dubna, 12:21 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:

Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

Datum: 25.02.2009 14:39
 

Vážení přátelé, přinášíme vám druhé kolo fotosoutěže! Téma pro následující období bude CESTA, a je čistě na vaší libovůli, zda tuto pojmete doslovně či přeneseně, jak moc popustíte uzdu své fantazii.

 

Některé změny od prvního kola:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude pravděpodobně v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

Bylo by velmi žádoucí, abychom po čas hodnocení fotografií upustili od politiky "každému po pěti", pak by nebylo s kým soutěžit. Nebojte se ničehož, hlasování je neveřejné a nebude odtajněno.

 

Toto je doporučené chápání stupnice:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 11. března v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 15. března.

Možná ještě nastanou nějaké změny, stále ladíme, pro vás je teď důležité jedno - nabijte foťáky, vyndejte návody, nakupte objektivy, stativy, zaplaťte soukromé učitele a dejte se do práce. Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění fenoménu CESTA. Až budete dumat, vzpomínejte, co vše může být součástí cesty: start, cíl, bloudění, že může být cesta úzká, široká, přímá, klikatá, může se větvit, nemusí,... a to vše platí ve smyslu přeneseném i skutečném, fyzickém. Po cestě jdeme, chvátáme, marně ji hledáme, ztrácíme, znovu nalézáme, z cesty občas sejdeme, na cestách se míjíme, shledáváme, rozcházíme, cesty se kříží, cesty možná někde končí,...

 

Dejte se do práce a já vám za tvůrčí team Fotoklátění (Stano, Lada, Drahuška, Majka) přeji jak jinak, než dobré světlo!

Stano

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Stano (25.02.2009 14:45)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 18
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 20:21
     

    Teda adboro..červotoč mě teda nenapad.. thumbs downHele já zase chtěla vlízt do márnice a tak vyfotit rakev s nebožtíkem, ale přišlo mi to moc morbidní...Pak ještě něco je horšího..to jsem pustila z hlavy hned.. eye rolling smiley

    Jinak v záloze mám nápadů a fotek dost..jsem se nemohla rozhodnout, kterou mám dát..třeba cestu vodní..v peřejích na kánoi, či cestu k vítězství z dostihů .., do oblak..schody na rozhlednu..stezku zvířecí k napajedlu.. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 20:27
     

    Já zase (ale po soutěži) jak někdo starej vleče za sebou kufr

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 20:30
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Já četla..né někdo.. eye rolling smiley jsem si představila, jak je vyhozen z domu... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 20:33
     

    Mě lákal ten hřbitov ale nešlo tam jít vchod byl zavalenej obrovskou horou sněhu, už ho nebylo kam jinam hrnout. Nebožtíci nic akutního nepotřebovali :-).

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 20:36
     


    LadaB napsal(a):

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Já četla..né někdo.. eye rolling smiley jsem si představila, jak je vyhozen z domu... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jooo, dobrý - starej vleče kufr a na hlavě mu plandá podprda, kterou si v ložnici zapoměla milenka grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 20:38
     

    Tu fotku si živě představuju. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 20:41
     

    Holky co krásných témat jsme prošvihly....tákový krásný cesty....

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 20:44
     

    Drahu..se z tebe picnu.. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 12.03.2009 20:48
     

    Drahu myslíš že jako von tahal milenku domů do ložnice jo? To byl dost vodvaz grinning smiley. To si ten kufr zasloužil

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 01:27
     

    chichi, holky mě napadly jako nápad mravenci, ale hoňte je teď někde venku.grinning smiley 

    A faraony v bytě naštěstí nemám. Ale mohly by se za čas dát jako téma na Cesty II.

    To už budem třeba zkušenější a fotografky.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 06:45
     

    A kdo říká, že se za čas neobjeví cesta II ?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 08:23
     

    Aleše Malíka podezírám z účasti taky... uvidíme winking smiley

     

    A ještě k tomu hodnocení: Jsem naopak za tu rozdílnost názorů vděčná. Aspoň je z toho vidět, že se každý rozhoduje sám za sebe a nenechá se ovlivnit většinou...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (13.03.2009 08:25)
     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 08:40
     

    S Váma je teda sranda grinning smiley.

    Mám stejné pocity jako Vy, též nechápu, jak některé, pro mě úžasné, fotky dostaly pod 3 hvězdičky, jak rozdílný máme pohled na věc a to je fakt dobře.

    Cestičky od broučků v trouchnivělém dřevě mě taky napadly, cestičky jsem našla, ale broučka, jak si to po ní mašíruje, ne. Fotka nijak působivá, tudíž ani nepublikována. smoking smiley

    Jsem moc ráda tady za to Vaše fotografické klá(tě)ní, člověka to nutí dívat se na věci hlubším smyslným pohledem a mě to děsně baví a naplňuje pocity úžasnosti, jak jsou tak obyčejné, mnohdy na první pohled nicotnosti, nádherné. flower smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 08:42
     
    Haha...som sa zasmiala nad vasimi napadmi....tak to vyzera, ze z kola na kolo budete orginalnejsie a odvaznejsie ..Juch!...to bude zabavicka! smoking smiley
    --------------------------------------------

    Segrus Jajo, winking smiley...tie nase spolocne geny sa nezapru ( moje rodisko je len nejaky km severnejsie od Jaji love smiley )...tiez ma napadlo zopar presne takych ako teba - len skutek tiez utek smoking smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 08:45
     

    Taky se vám u některých fotek objevují u hodnocení nicky???eye popping smiley Teda objeví se mi nick ale ne hodnocení dotyčné osoby,sakra blbě se mi to popisujesad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.