úterý 30. dubna, 20:54 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:

Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

Datum: 25.02.2009 14:39
 

Vážení přátelé, přinášíme vám druhé kolo fotosoutěže! Téma pro následující období bude CESTA, a je čistě na vaší libovůli, zda tuto pojmete doslovně či přeneseně, jak moc popustíte uzdu své fantazii.

 

Některé změny od prvního kola:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude pravděpodobně v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

Bylo by velmi žádoucí, abychom po čas hodnocení fotografií upustili od politiky "každému po pěti", pak by nebylo s kým soutěžit. Nebojte se ničehož, hlasování je neveřejné a nebude odtajněno.

 

Toto je doporučené chápání stupnice:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 11. března v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 15. března.

Možná ještě nastanou nějaké změny, stále ladíme, pro vás je teď důležité jedno - nabijte foťáky, vyndejte návody, nakupte objektivy, stativy, zaplaťte soukromé učitele a dejte se do práce. Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění fenoménu CESTA. Až budete dumat, vzpomínejte, co vše může být součástí cesty: start, cíl, bloudění, že může být cesta úzká, široká, přímá, klikatá, může se větvit, nemusí,... a to vše platí ve smyslu přeneseném i skutečném, fyzickém. Po cestě jdeme, chvátáme, marně ji hledáme, ztrácíme, znovu nalézáme, z cesty občas sejdeme, na cestách se míjíme, shledáváme, rozcházíme, cesty se kříží, cesty možná někde končí,...

 

Dejte se do práce a já vám za tvůrčí team Fotoklátění (Stano, Lada, Drahuška, Majka) přeji jak jinak, než dobré světlo!

Stano

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Stano (25.02.2009 14:45)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 18
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 08:46
     

    Evi, jdu to prohlídnout. A není to tak, že tam třeba někdo dopsal komentář, pak zjistil, že komentáře necháváme až po ukončení soutěže, tak ho smázl?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 08:52
     

    [www.week.cz] třeba tady na str.3 druhý shora mám nick skrblice,někde jsem viděla i Jolanu.Čím to je nevím(krčící ramínky)

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 09:12
     
    Evco, aj mne sa to stalo ..ze mi to nevzalo hviezdicky, ale vyhodilo mi to ako komentar...samozrejme tam nebol ziaden, len som tam ho dopisala dodatocne..ze UFF
    Napadlo ma vtedy len, ze som "zle" odtukla bodovanie a nevsimla som si to..ale videla som to aj u dalsich..tak je nas asi viac.
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (13.03.2009 09:14)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 11:23
     

    Je to tak, když nedáš hvězdičky, tak se to ukáže jako příspěvek pod nickem.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 11:47
     

    Mě se tam taky někde objevil, ale přitom jsem hodnotila úplně všechny fotečky. Ale všimla jsem si, že když bylo hodnocení jen na jednu stránku, tak jsem už dole zjistila jak jsem známkovala, ale když jsem otevřela až třeba 3. stranu, tak tam to upozornění nebylo, možná jsem se snažila známkovat znova a pustilo to jen nick bez hodnocení. Si myslím jágrinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 12:28
     

    Teď koukám, že odhalení bude v neděli "po o" sad smiley, to nebudu on-lájn. Škoda sad smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 13:11
     

    Musím vás pochválit za mohutnou účast. Číst nestíhám, ale tenhle systém je solidní, co myslíte? smiling smiley Ach jo, já neposlala, nešlo to. Mám je v kompu a můžu je leda hodit do příštího pečenýho čaje.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 13:24
     

    Stano, tys fakt zústala nezúčastněna??? Já myslela, žes to poslala už před tím!!! Škoda... sad smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 13:30
     

    Neposlala. sad smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 17:24
     

    Staníku, to je škoda. zrovna jsem si tipovala, která by mohla být tvoje.

    Taky jste tak zvědavé na autory?

    K hlasování mám jeden dotaz. Opravdu by mne to nepustilo, kdybych chtěla (omylem) hlasovat pdruhé? Udělala jsem totiž při hlasování chybu, že jsem nehlasovala tak úplně po pořádku a tím pádem jsem asi nějaké fotky vynechala. teď si netrofám dohlasovávat, abych někomu nedala 2x. I když té dotyčné fotce by to prospělo, bylo by to neregulérní, že.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 17:34
     

    Ale Helenko, ono ti to píše, jestli a jak jsi hlasovala, jen musíš projet u fotky všechny stránky, ukazuje se to jen na stránce, na které jsi hlasovala a na ostatních ne. Když je hlasů u fotky na více stránek ukazuje to jen na stránce, na které to bylo, když jsi hlasovala. Snad je to srozumitelné. Stalo se mi taky, že jsem si myslela, že jsem ještě nehlasovala, protože na konci hlasování jsem neměla žádnou poznámku a pak jsem zjistila, že už mám odhlasováno o stránku dříve a 2. hlas tam nešel, neboj

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 17:34
     

    Mě se podařilo pravděpodobně hlasovat dvakrát, bohužel myslím, že to jde. To je nutno doladit.

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 17:43
     

    Když hlasuješ podruhé opraví to body na novou hodnotu, myslím to je tak zkoušela jsem to, jen tam potom zůstane ten nick a prázdná zpráva.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 17:46
     

    Nemělo by jít hlasovaat dvakrát. Jen lze opravit hlasování. Prostě se objeví jen to poslední halsování. Aspoň když jsem to zkoušela, tak to tak bylo a ten předchozí hlas se mi objevil jako nick bez hlasování, bez ničeho....

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 17:53
     


    Keria napsal(a):
    Segrus Jajo, winking smiley...tie nase spolocne geny sa nezapru ( moje rodisko je len nejaky km severnejsie od Jaji love smiley )...tiez ma napadlo zopar presne takych ako teba - len skutek tiez utek smoking smiley

    Kerie, myslíš žes poznala moje fotky? Hiii abys nedopadla jak minule já hiiii, byla jsem vedle jak ta jedle winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.