úterý 30. dubna, 21:38 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:

Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

Datum: 25.02.2009 14:39
 

Vážení přátelé, přinášíme vám druhé kolo fotosoutěže! Téma pro následující období bude CESTA, a je čistě na vaší libovůli, zda tuto pojmete doslovně či přeneseně, jak moc popustíte uzdu své fantazii.

 

Některé změny od prvního kola:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude pravděpodobně v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

Bylo by velmi žádoucí, abychom po čas hodnocení fotografií upustili od politiky "každému po pěti", pak by nebylo s kým soutěžit. Nebojte se ničehož, hlasování je neveřejné a nebude odtajněno.

 

Toto je doporučené chápání stupnice:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 11. března v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 15. března.

Možná ještě nastanou nějaké změny, stále ladíme, pro vás je teď důležité jedno - nabijte foťáky, vyndejte návody, nakupte objektivy, stativy, zaplaťte soukromé učitele a dejte se do práce. Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění fenoménu CESTA. Až budete dumat, vzpomínejte, co vše může být součástí cesty: start, cíl, bloudění, že může být cesta úzká, široká, přímá, klikatá, může se větvit, nemusí,... a to vše platí ve smyslu přeneseném i skutečném, fyzickém. Po cestě jdeme, chvátáme, marně ji hledáme, ztrácíme, znovu nalézáme, z cesty občas sejdeme, na cestách se míjíme, shledáváme, rozcházíme, cesty se kříží, cesty možná někde končí,...

 

Dejte se do práce a já vám za tvůrčí team Fotoklátění (Stano, Lada, Drahuška, Majka) přeji jak jinak, než dobré světlo!

Stano

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Stano (25.02.2009 14:45)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 18
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 17:54
     

    Pokud někdo zahlasuje podruhé, tak se automaticky zruší první hlasování a vyskočí nic u toho prvního...Nikdo nemůže hlasovat dvakrát..tak to funguje pořád..Včera jsem si všimla právě tech nicků a admin mi potvrdil, že to tak je.Nějaké nicky na které jsem narazila , jsem odmázla, aby to nerušilo..Stejně, pokud někdo odešle bez hlasování, nebo by napsal pouze komentář..(ty si ale necháme až po ukončení hlasování.)

    Pokud jste odhlasovali třeba na první stránce, tak se to u druhé ,třetí nezobrazí..Pokud si někdo není jistý, zda již hlasoval, tak stačí kouknout na stránku(y) dopředu a bude mít jasno..tak kde hjlasoval, tam bude to mít vidět.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (13.03.2009 17:57)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 18:08
     

    Tak jsem to rychle proběhla a co jsem objevila, tak jsem odmazala..nevím, ale zda jsou všechny.. winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 19:27
     
    Jajo... eye rolling smiley- tak tentokrat si netrufam tipovat ani tolko ako minule..takze neboj, ani o tvoju sa nepokusam..
    ...len som sa bavila na "napadoch" co si tu predvadzala predvcerom - pretoze povodne boli aj moje trochu z podobneho "cesta- testa" - napr. cesta ku krasnej linii... orbitrek alebo ine cvicebne nacinie by sa este u mna nasli...hihi, len "modelku" nan by som moc tazko zhanala winking smiley)...takze nakoniec z toho nebolo niccccccc... smoking smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 20:03
     

    Tak sorry, že dělám zmatky, jsem jaksi mimo, chápejte - vytržena z kontextu životaběhu grinning smiley.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 13.03.2009 20:19
     

    Staníku, neděláš... winking smiley Ono si toho normálně v galerii ani nikdo nemusí všimnout..Já to vím už dávno.., když jsem to zkoumala..a zkoušela všechno možný..Večer jsem to také raději konzultovala s adminem, zda to tak je..Jen jsem pak už nestíhala všechny fotky důkladně prolistovat a napsat to i sem...

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 14.03.2009 06:57
     

    Holky neflákáte to trochu? Jakto, že některé snímky jsou hodnocené 15x a některé 25x?? Koukejte se polepšit a oznámkovat všechny. Termín se blížíwinking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 14.03.2009 09:05
     

    Andoro ja myslim ze neni povinnosti oznamkovat uplne vsechny....nektere zaujmou vic, nektere vubec. Kazdy to mame proste jinak winking smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 14.03.2009 09:12
     

    Povinnost to určitě není, tak jsem to taky nemyslela, ale takhle to vypadá, že některé fotky někomu nestojí ani za 1 hvězdu a to si myslím není pravda, ne? Já jen, abyste na něco nezapomněly winking smiley winking smiley . Už se těším na zítra.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 14.03.2009 09:19
     

    Musim se priznat ze asi u dvou jsem taky nehodnotila....stydlin smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 14.03.2009 10:08
     

    No já ani netuším, jestli jsem hodnotila všechny, ale snažila jsem se. Ovšem bylo to před rozdělením těch ve skupinách, takže teď nemám šajn, kde už jsem byla a kde ne.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 14.03.2009 10:15
     

    hOLKY BERTE TO TAK, ŽE NĚKDO TŘEBA JEN NÁHODOU ZABLOUBÍ DO SOUTĚŽE A OHODNOTÍ POUZE JEDNU..Také jsem se snažila ohodnotit všechny (jistotu, zda jsem nějakou nevynechala taky nemám..) Protože jsem spolutvůrce a budu se snažit mít ke každé komentář z pohledu ne pouze..líbí, nelíbí..tak taky proto.. winking smiley Na odtajnění autorů se fakt těším..také nedokážu odhadnout.. winking smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 14.03.2009 12:57
     

    Já opravdu naprosto netuším, kdo je autorem čeho, jsem zvědavá smiling smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 14.03.2009 13:19
     

    Ohodnotila jsem všechny, pěkně jednu po druhé a docela mi to trvalo. Ale mám hotovo. smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 14.03.2009 13:50
     

    Taky jsem ohodnotila všechny, samozřejmě krom svých. Už se těším na zítra winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 15.03.2009 09:14
     
    Zdravim..... uz len necele tri!!! smoking smiley
    ( ...idem teraz von - dat trochu do poriadku zahon pri CESTE flower)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.