pátek 3. května, 16:41 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:

Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

Datum: 25.02.2009 14:39
 

Vážení přátelé, přinášíme vám druhé kolo fotosoutěže! Téma pro následující období bude CESTA, a je čistě na vaší libovůli, zda tuto pojmete doslovně či přeneseně, jak moc popustíte uzdu své fantazii.

 

Některé změny od prvního kola:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude pravděpodobně v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

Bylo by velmi žádoucí, abychom po čas hodnocení fotografií upustili od politiky "každému po pěti", pak by nebylo s kým soutěžit. Nebojte se ničehož, hlasování je neveřejné a nebude odtajněno.

 

Toto je doporučené chápání stupnice:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 11. března v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 15. března.

Možná ještě nastanou nějaké změny, stále ladíme, pro vás je teď důležité jedno - nabijte foťáky, vyndejte návody, nakupte objektivy, stativy, zaplaťte soukromé učitele a dejte se do práce. Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění fenoménu CESTA. Až budete dumat, vzpomínejte, co vše může být součástí cesty: start, cíl, bloudění, že může být cesta úzká, široká, přímá, klikatá, může se větvit, nemusí,... a to vše platí ve smyslu přeneseném i skutečném, fyzickém. Po cestě jdeme, chvátáme, marně ji hledáme, ztrácíme, znovu nalézáme, z cesty občas sejdeme, na cestách se míjíme, shledáváme, rozcházíme, cesty se kříží, cesty možná někde končí,...

 

Dejte se do práce a já vám za tvůrčí team Fotoklátění (Stano, Lada, Drahuška, Majka) přeji jak jinak, než dobré světlo!

Stano

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Stano (25.02.2009 14:45)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 18
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 03.03.2009 22:36
     

    Troufám si říci, že jsem za cestama šla cestou necestou, chudáka dítě jsem vláčela kalužema, blátem a chvílema i psíma hovínkama smiling smiley, ovšem výsledek tomu teda zdaleka neodpovídá grinning smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

     
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 04.03.2009 20:12
     

    Tak už i já mám naCestováno. S výsledky spokojená nejsem, ale lepší to nebude.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 05.03.2009 10:22
     

    Galad, já s výsledky nebudu spokojena hlavně s porovnání s ostatními eye rolling smiley, až zas uvidím ty skvosty! eye popping smiley thumbs down

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 05.03.2009 11:35
     

    Ivčo asi taksad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 05.03.2009 14:02
     

    Beru to ale ve smyslu: Chybama se člověk učí.

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Přes kořeny.

    Datum: 02.03.2009 16:25
     

    kdo to vyleze na jeden zátah,je pašák.

    JABRAKA

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jabraka (06.03.2009 20:01)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Přes kořeny.

    Datum: 03.03.2009 07:57
     

    Proč sis fotku nedal do soutěže a založil jsi nový blog? confused smiley Tí fotky je škoda confused smiley Fotky dávej sem:

     

    [www.week.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (03.03.2009 07:59)
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Přes kořeny.

    Datum: 03.03.2009 10:48
     

    Drahuš,trochu jsem se stím potýkal,ale tři fotky už jsem poslal.

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Cesty proudů

    Datum: 05.03.2009 13:25
     
    p3050007.jpg

    i toto je cesta pro inspiraci.

    JABRAKA

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Cesty proudů

    Datum: 05.03.2009 13:48
     

    Pane Jabrako, neuveřejňujte prosím fotky na soutěžní téma před odtajněním. please smiley Vím, že to asi myslíte dobře jako inspiraci, leč může se stát, že někomu zbytečně "uloupíte" nápad, který chtěl realizovat, rovnou pod rukama.. sad smiley . Pokud už jste své soutěžní skóre vyčerpal, dejte prosím šanci i ostatním. flower smiley 

    Děkujeme.

    ---------------

    PS. Zbytek ze své přehršle nápadů ukážete po vyhlášení výsledků smiling smiley - tedy pokud budete chtít. Děláme to tak všichni, nekazte hru.. please smiley please smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (05.03.2009 13:49)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 05.03.2009 17:48
     

    Připojila jsem sem Jabrakovi fotky..samo jsem se s ním dohodla..myslím, že to patří sem..,aby to byllo pěkně pohromadě.. winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 07.03.2009 18:37
     

    Hola, lidičky, je tu nějak mrtvo. Dáváte fotečky, dáváte? winking smiley

     
  • Autor: hanela
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 07.03.2009 19:49
     

    Já teprve včera přišla na to, že se tady zase fotoklátí, takže jsem hrubo pozadu a venku prší a prší ..... eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 07.03.2009 20:11
     

    To je tedy hrubý nedostatek. To musíš napravit winking smiley

    Jestli bude stále dost soutěžících, mělo by být nové kolo vždy od začátku nového měsíce

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 07.03.2009 20:16
     

    Moje tři kousky už jsou tam taky.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.