pátek 3. května, 13:09 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:

Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

Datum: 25.02.2009 14:39
 

Vážení přátelé, přinášíme vám druhé kolo fotosoutěže! Téma pro následující období bude CESTA, a je čistě na vaší libovůli, zda tuto pojmete doslovně či přeneseně, jak moc popustíte uzdu své fantazii.

 

Některé změny od prvního kola:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude pravděpodobně v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

Bylo by velmi žádoucí, abychom po čas hodnocení fotografií upustili od politiky "každému po pěti", pak by nebylo s kým soutěžit. Nebojte se ničehož, hlasování je neveřejné a nebude odtajněno.

 

Toto je doporučené chápání stupnice:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 11. března v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 15. března.

Možná ještě nastanou nějaké změny, stále ladíme, pro vás je teď důležité jedno - nabijte foťáky, vyndejte návody, nakupte objektivy, stativy, zaplaťte soukromé učitele a dejte se do práce. Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění fenoménu CESTA. Až budete dumat, vzpomínejte, co vše může být součástí cesty: start, cíl, bloudění, že může být cesta úzká, široká, přímá, klikatá, může se větvit, nemusí,... a to vše platí ve smyslu přeneseném i skutečném, fyzickém. Po cestě jdeme, chvátáme, marně ji hledáme, ztrácíme, znovu nalézáme, z cesty občas sejdeme, na cestách se míjíme, shledáváme, rozcházíme, cesty se kříží, cesty možná někde končí,...

 

Dejte se do práce a já vám za tvůrčí team Fotoklátění (Stano, Lada, Drahuška, Majka) přeji jak jinak, než dobré světlo!

Stano

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Stano (25.02.2009 14:45)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 18
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 27.02.2009 00:11
     
    tur.jpg
    Další fotografie:
    Fakt skoda, ze nie je este jar...
    Poznam totiz jednu cestu, ktora ma fascinovala od ..15r., ked sme ako partia stredoskolakov zacali chodievat zaciatkom maja na zrucaniu Turnianskeho hradu....
    Ta cesta na hrad bola vydlazdena kamenmi....a v tychto kamenoch boli kolaje eye popping smiley- normalne vyjazdene ryhy co tadial kedysi jazdili vozy a koce..V polovici kopca sa cesta rozdvojovala...jedna viedla dole do dediny....a druha opacnym smerom koncila v lese..ktory ju uplne pohltil....Uff, na cloveka tam dychali starocia..
    -------------
    Pardon, znovu som tu...on ten pan GOOGLE je fantasticky, najde takmer vsetko na co si len clovek pomysli.. eye popping smiley ...aj tu cestu....aj tie moje kolaje v kameni..
     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Keria (27.02.2009 08:12)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 27.02.2009 09:41
     

    Nádhera!

    Taky jsem si říkala, že holky mohly s tímto tématem počkat do jara, je už venku "útulněji" winking smiley. Ale už mlčim grinning smiley

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 27.02.2009 18:14
     

    to ale bude bláta!

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jabraka (06.03.2009 19:55)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 27.02.2009 18:32
     

    Heeej !!!

    Proč fotky nedáváte do soutěže? confused smiley

    - diskuze - záliby a volný čas - fotografování - soutěž

     

    od zítra

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 27.02.2009 19:40
     

    Drahus, si ma trochu zaskocila...ja si mysim, ze na rozdiel od Jabraku som bola trochu mimo...temy....lebo winking smiley ...ani americke plane, ani polovica 19stor. nie su realne pre danu sutaz - hihi, aspon pre mna nie!!!!....ale ked tie googlovske fotografie su fakt tak krasne, ze som neoddolala...tak si sypem popol na hlavu...uz sa polepsimsmoking smiley

    ----------------------------------

    Haha, ale na Jabraku som sa totiz tiez chystala robit nono smiley ...ze sa netrafil do spravneho terminu...a tiez , ze provokuje.. a nech nepodcenuje tunajsiu kvalitu elity....a okrem ineho, ze aj nie vsetky cesty totiz vedu len zrovna do Rimaspinning smiley sticking its tongue out ...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 27.02.2009 19:47
     

    Keria, první bylo celkem jasné, ale 19. století mě nenapadlo stydlin smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 28.02.2009 22:14
     

    Tak jsem se dneska poflakovala po okolí, rozhlížela se a cvakala, ale neulovila jsem nic jiného, než bláto na botách i v objektivu sad smiley, uvidím, co z toho vyleze po nějakých mých neumělých úpravách. TAkhle je to jen šeď a nuda eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 28.02.2009 22:16
     

    Týýýjo, já ještě ani nevím, co budu fotit confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 28.02.2009 22:25
     

    drahu, nechci ti do toho kecat, ale co takhle třeba cesty... ? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 28.02.2009 22:26
     

    Nechtěla jsem se omezit jen na cvakání různých cest a cestiček a chtěla vymyslet něco, co třeba pomyslně jakoukoli cestu vystihuje, ale fakt jsem se nedokopala. Těším se na nápady druhých. Už mám připraveno a obávám se, že se nedostanu už k ničemu dalšímu.sad smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 01.03.2009 08:15
     

    Já mám vymyšleno..jednu i připravenou..jen ji tam šoupnout.. winking smileyNáhodou..bláto je fotogenický.. grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 01.03.2009 11:20
     

    Tak já už jeden nápad mám, jen ho převést do fotografie. smiling smiley

    Jináč téma opět skvělé. A jsem moc zvědavá na vaše pojetí. flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 01.03.2009 17:28
     

    Zatím ani nápad ani čas thumbs up angry smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 01.03.2009 18:06
     

    Taktéž. confused smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní II. - CESTA

    Datum: 01.03.2009 18:45
     

    Totálně vygumováno. Venku je hnusně. Nikam nechodímangry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.