sobota 27. dubna, 10:19 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

Datum: 17.10.2011 21:47
 

Milé dělenky,

 

vítám vás v nové diskuzi s pořadovým číslem 6 a těším se, že si tady budeme příjemně povídat o dělené stravě flower smiley flower smiley flower smiley případně dalších jiných fajn věcech. flower smiley A těšíme se i na případné nové dělenky, které mezi nás přijdou. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: kejty31
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 09:14
    Hodnocení fotografie "Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6": 5
     

    NUNY děkuji moc,jdu na to kuknout smiling smiley a pohledám,sepíšu a bude smiling smiley a uvidíme.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 09:34
     

    krásný ráno holčinky,vítám nově příchozí panny stydlin smiley

    Nuny žádný poučování,já jsem moc ráda že píšeš takový rady.Já se budu snažit nejíst uzeniny,měla jsem párky 2*,ale ani tak je nebudu,pomazánky myslíš takový ty fazolový a valašskou,musím mrknoutna složení ,já myslela že nejsou tučný ale mrknu.

    Já mám taky krev A, já mám zas strach že když budu jíst víc pečivo a přílohy,no prostě kytky tak mi to poleze nahoru,já se to bojím i vyzkoušet.Taková jsu blbka. eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

    Tatarky taky nejím,jen někdy zakysanku 12%,spíš jako šunka sýry.No zkusím to tedy nějak jinak. confused smiley confused smiley

    Dnes zvěř, snídaně jogurt s trochou zakysanky a kakaem

    pak si upeču kuřisko a pak nevím sváču ale na véču dojím to kuře

    Chlapi si poručili buřťák a na zítra to hovězí se šípkovou,sehnala jsem ji

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 09:37
     

    Zaba flower smiley jj dávám tvaroh a sýr,ale ted dělám hodně takové zeneninové kluci to mijují a jedí jako draci thumbs down

    Dnes jsem dělala thumbs down PŘES KILO MLETÉHO-do toho 2vejce,3středné mrkve najemno str,menší cuketa mahrubo str,2malé cibulky,1balení sýru plátek najemno str....Samo sůl,lehce pepře,hooodně bylinek jak sušených tak z mrazáku thumbs down jooo a česnek grinning smiley vše zamíchat pak dělám normál karbanátky-pečící papír-toruba a mnááám grinning smiley už je k tomu upečená i obr talíř zeleniny a mají k tomu brambor a okurkový salát s holandií thumbs down takže to jsou takové zdravé karbanátky grinning smiley klukům se líbí jak jsou barevné ta mrkev a bylinky udělají pěknou mozaiku a chutově taky za thumbs down tak někdy vyzkoušej,bud je peču nebo smažím na oleji nebo i trojobal thumbs down samo jen chlapům tongue sticking out smiley

     

    Tak já mám vše udělané nachystné dopíjím ranní coffe smiley flower smiley

    LUCI flower smiley jj díky flower smiley love smiley já vím že 5kg určo nahoře nebude teda snad,ale já si tak připadám,ale to asi Ty léky ,jsem to počítala a ještě to je na týden plus dnes thumbs up tak snad se to pak zlepší eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil VAJAj (19.01.2013 09:41)
     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 09:48
     

    Holky,kdysi chodila na Dámu paní,držela ten nejpřísnější graf, nehřešila a váha se ji ani nehla.Teprve po 3měsících se jí to dalo do pohybu a pak jí to dolů letělo jak drak.Každá jsme,holt,jiná eye rolling smiley

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 10:10
     

    Jj NUNYbude to tak u každého je to prostě idividuální sad smiley holky někdo hubne i stím párkem a hermelínem a letí mu to a jak píšeš dodržuješ a nííc thumbs up no a asi taky záleží si myslím jak jedl člověk než začal s dělenkou no jedl,spíše myslím jestli byl xxxkrát na dietách eye rolling smiley Ty jsi Nuny TUŠÍM PSALA že jsi nic před dělenkou nedržela že? no a je to pravda že já jak ji držela poprvé za svobodna tak to šlo rychle a pěkně eye rolling smiley takže se v ším,no.

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 10:34
     

    Kejty: Vítám tě winking smiley ! Najdi si graf pro začínající s dělenkou, tam máš všechno popsané... Ať se ti tu líbí!

    Holky určitě zhubneme, uvidíte thumbs down !!!!! Jen to nesmíme pořád tak řešit. Ono si dát obšas to, na co máme chuť, je dobré a ne pořád myslet na to, že to nesmíme, psychika dělá divy (jak jsme to už řešily)!!! Já si dneska chci odpoledne udělat např. tvaroh se smetano, sladidlem a kakaem, pohádali jsme se s manželem a mám nervy...

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 10:38
     

    Vajajko ,já jsem nějak před tím jedla zdravě asi 20 let,nejedla jsem smažený a tučný,pak jsem začala nabírat,tak jsem omezila přílohy úplně a zhubla jsem.Pak váha znovu nahoru,to jsem byla u dvou nutrič.terapeutek bez výsledku, no a teď jsem tu smiling smiley .Tak uvidím ,rozhodně to nechci vzdávat,ale taky mě to začíná trošku srážet že se nic neděje. sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley

     

    No kuřisko se peče,guláš už bude hotovej a půjdu neco poklidit

    Na mýho něco leze, to bude veselo - nascípaný chlap je enem na zlobení sad smiley sad smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 10:43
     

    Luci já to měla s kakaem na snídani,smetanu jsem měla zakysanku. Bylo to moc dobrý.

    Odpo si dám asi kyšku,nebyla jsem dva dny na wecku až dnes tak to potřebuju pročistit grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 10:55
     

    flower smiley flower smiley flower smileyLuci tak at je brzy dobře a udobříte se flower smiley flower smiley flower smiley já mám taky nervy,ale s malým sad smileychjo on je takový nedobrý,stále řve a vynucuje si a zlobí sad smiley thumbs up chjo snad to má jennějaké prdlé období a brzy ho to přejde sad smiley jinak mě picne sad smiley Baja mi tohle vůbec nedělal thumbs up

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 10:58
     

    Merynko: Souhlasím, jsou to ňamky. Obdivuju ty, kteří vydrží si několik měsíců nedat nic sladkého (i třeba to kakao). Já potřebuju sladké, hlavně na nervy!! winking smiley Přílohy a pečivo jsou podle mě stejně nejhorší. Každý v okolí, když přestal jíst přílohy, zhubl. A když pečivo, tak opravdu celozrnné a ne tmavé, které je většinou jen obarvené, co si budeme nalhávat thumbs up ! Na druhou stranu zase obsahuje spoustu vlákniny a je občas třeba no!

    Holky tetě taky 3 měsíce stála váha a pka se jí to rozjelo směrem dolů strašně rychle!!!! Najednou o 2 konfekční velikosti méně!!! (Ona se neváží, ale zkouší oblečení winking smiley )...

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 10:59
     

    MERYNKO-kočko neboj ono se to rozběhne,jen to chce chvilku času a pak pošupeš jak závoďák.

    KEJTY-Také tě tu vítám,ať se daří. flower smiley

    VAJAj-Sekačka je zajímavá-zkusím příští týden.Dělala jsem sekanou z hovězího a byla suchá jako blázen-už nikdy více!!!!!

    NUNY-Já se psem jdu na sedmou a jen tak čtvrt hoďky.Taky jsem dozávodila s koštětem-všude vytřeno,převléklé postele,pračka jede,rýže se dělá v troubě a teť jdu na zeleninku a kuřecí maso pro manžu,já jen tofu se zeleninou.

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 10:59
     

    Vajajko: Děkuju. Držím palce, ať je to lepší, malej měl vždycky jen takové období, potom ho to přešlo. Teď je nejhorší, když přijde ze školky, je takovej nevylítanej, no síla winking smiley !!!

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 11:01
     

    Danuš: Ty jedeš teda!!!! Já jsem na tom podobně thumbs down ! Akorát večer mě čeká zas taková kopice žehlení, to je hnus thumbs up !

     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 11:02
     

    Dobré ráno flower smiley

    Tak já mám zas dnes zvěř..........zbyl mi tu květák s cibulkou, vysočinou a kari a k tomu trochu nivy..........

    Tak to nevim nevim............nějak se mi točí hlava, tak už jím ted.............nevim co se děje, ale před 14i dny jsem málem

    sebou ve městě sekla eye popping smiley eye popping smiley

    Vítám nováčky - a myslím, že nejlépe bude když si najdou v receptech jídla a sestaví si jídelníček thumbs down

    Rebeka, Merynka - já se přidávám. Když jsem držela kořínkovou před téměř dvaceti lety, myslela jsem, že se vůbec nesmí tuk u zvěře, neznala jsem marmelády, sladidla..........bylo to trochu těžší ale dolu to přímo letělo spinning smiley sticking its tongue out jenže chápu vás, já třeba taky po párkách nehubnu a po sýrech sad smiley tak aspoň se snažim jich jíst míň, ale vynechat mi to nejde sad smiley ovšem zdaleka nehubnu jak tehdy,ale jak říká Sheila, to pak je dieta jako každá jiná. Ale zas já byla ráda, že jíst můžu a hubnu............bylajsem šťastná a moc neřešila chutě

    zaba-prosím tě a cítíš to sojový mlíko v těstě???? jestli to mam ještě zkusit, třeba knedle

    Sheila-nevykej mi! Já Ti taky Tykám a doufám, že to neva confused smiley confused smiley je mi 34, tak to ještě jde ne? grinning smiley grinning smiley Jinak zajíce jsem dávala vždy do horké vody............ale stejně thumbs up

    Luci-hrách se může k masu??? Já myslela,že je to kytka confused smiley confused smiley confused smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 11:05
     

    Luci,já bych potřebovala zhubnout nejmíň 25 kg a to ještě nebudu moc štíhlá.Ale nechci být zase jako vysušená treska. angry smiley angry smiley angry smiley Vajaj,s těma dietama máš asi pravdu,vyšiluju s nimi plno let,váha mi lítala nahoru a dolu a teď bych chtěla zázraky. eye rolling smiley eye rolling smiley Ale budu se snažit teď na to dělení moc nemyslet,hlavně nejíst to,co nemám,budu se držed rad od Nuny,už jsem si to vytiskla.ráno jsem měla obložený talíř se šunkou,sýrem,lučinou + paprika + rajčata,ke svačině Camembert Lidl + rajče,k obědu to vypadá buď na pečenékuře,nebo spíš na vaječnou omeletu se šunkou. mls smiley Taky si vyrobím šunkový aspik,abych měla na večeři.Na svačinu bude tvaroh+kysanka+skořice,jen se sladidlem. thumbs down To by v tom byl čert,abych tu smůlu nezlomila.Spíš to chce pevný nervy a vážit se jednou za čas. smiling smiley Držte mi palce. flower smiley flower smiley flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.