pátek 3. května, 00:52 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

Datum: 17.10.2011 21:47
 

Milé dělenky,

 

vítám vás v nové diskuzi s pořadovým číslem 6 a těším se, že si tady budeme příjemně povídat o dělené stravě flower smiley flower smiley flower smiley případně dalších jiných fajn věcech. flower smiley A těšíme se i na případné nové dělenky, které mezi nás přijdou. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 15:08
     

    angry smileydoooo hááje zeleného dooo řitky fialovéé angry smiley angry smiley angry smileyuááááá no jistěěěěě manza si ted pěkně okoženil očesnekoval takový pecen bůůůčku sad smiley hodil k tomu krky a žaludky eye rolling smiley áá kydnul pěkně ještě domácí sáádelkooo pže to určo nepustí žádný tuk eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley sad smiley angry smileyá říká,,ZLATO DÁŠ ŽE? DNES MÁŠ ZVÍŘÁTKA TAK MŮŮŽEŠ grinning smiley grinning smiley grinning smiley,,a usměv jak BELMONDO angry smiley angry smiley

    no co na to říct kuvnik jak to huž začíná vonět sad smiley grinning smiley grinning smiley no mám já to tady lehké??? no nemám!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

     
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 15:09
     

    Rebeko - ten polárkový dia nanukáč jsem absolutní náhodou objevila v TESCO hypermarket, prosímtě si představ. Tam bych ho teda vůbec nečekal, ale šla jsem šmejdit do mrazáků nějaký mlaůdý hrášek mražený a květák, a koukám jak puk eye popping smiley že to bude ais ten, co se tady o něm tak básnilo, no koupila jsem jej a sem z něho na větvi!!!! Je to úplně super vanilková zmrzka, slazeno fruktózou (vhodné pro diabetiky) a je ta chuť absolutně nepřekonatelná a to já moc na vanilkové nejsem, takže tohle prostě je BOMBA thumbs down 

     

    Jdu juknout na to nové fórum... že bych to třeba s těma mejma dvěma vysokýma mohla i zvládnout grinning smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 15:11
     

    tak holky, nová diskuska založená winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 15:11
     

    jejda začínám mít na neco bobrýho chuť,dám kafíčko a měla bych chuť na šušenky ale ty až na kytky.

    tak jdu na tvaroh s jogurtem to bude nejrychlejší

    Vás obdivuju že si tak vypíkáte roládky a bábovky winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 15:12
     

    vajaj - ty máš zlatého chlapa, ten můj připeče i vodu thumbs down Teda takový šikula, a tak tě rozmazluje love smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 15:13
     

    Merynko - já nic nevypíkám, já na to nemám čas. A když už trochu toho času mám, tak stvrdnu tady na diskusi grinning smiley takže se pak zase jen nějak odbydu 2 plechy zeleniny :-) mls smiley

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 15:17
     

    JÉÉÉ Sheili Ty jsi cholka šikovná tak tam pak jen přehupsnem grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

    JJje zlatý nemůžu si stěžovat i když někdy angry smiley ale to jsou všichni eye rolling smiley a co se týká vaření on je schopný vytáhnout o půl noci flák masa z mrazáku a udělat minutku thumbs down thumbs down

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 15:19
     

    Tak já jsem po svačince,dala jsem si dva kousky bábovky a trochu to polila javorovým sirupem mls smiley No a pak jsem snědla 3 dukátky ze zdravěnky-no dobrota to vám řeknu.

    Kluk dorazil z Práglu a já mu říkám chceš bábovku? a on že jo,natož já že je dělená .On-jak jinak vždycky je dobrá,snědl čtyři kusy eye popping smiley .No a manža jí také dělené pečení-prý v tom nevidí háček,hlavně že to je dobré. mls smiley

    Vajaj-ta tvoje prdelka mě rozesmála. love smiley A koukej odpočívat jsi jak čamrda pořád v jednom kole.

    Vítám nové dělenky a přeji ať se vám tu daří.

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 15:21
     

    Než to naklofu huž tu je nová diskuze.díky Sheilo.

     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 17:44
     

    Holky to se nedáááááááááá - tady už jsou litanie eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    večer dočtu - jen dotaz-můžu maggi???? Dík flower smiley

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 18:02
     

    PAVEKO Ti nevím ale dochucovadla jako taková jsou neutrál eye rolling smiley já to nepoužívám tongue sticking out smiley

    Jinakuž jedeme na 7 thumbs down

     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 18:15
     

    vajaj....ale sojovka a warchaster (nebo jak se to píše)-to je jen do kytek, ne??? Nevíte někdo??

    Dík flower smiley

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 18:30
     

    Paveka : to patří podle Kořínkové do neutrálu - sojovka maggi,worčestrovka,hořčice,křeníky ap.

     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 19:08
     

    nuny...............snažím se ti věřit..............ale sojovka je se sojou....... eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: NUNY
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 19:33
     

    Paveka : no Kořínková tvrdí,že ji bere jako neutrální proto,že s ní jídlo jen dochucuješ a nepiješ ji na litry winking smiley smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.