sobota 27. dubna, 21:43 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

Datum: 17.10.2011 21:47
 

Milé dělenky,

 

vítám vás v nové diskuzi s pořadovým číslem 6 a těším se, že si tady budeme příjemně povídat o dělené stravě flower smiley flower smiley flower smiley případně dalších jiných fajn věcech. flower smiley A těšíme se i na případné nové dělenky, které mezi nás přijdou. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:30
     

    Lucííí šmarjááá angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley grinning smiley grinning smiley ještě jednou napiš že nejsi nejmladší eye rolling smiley a uvidíš to čoro!!! moro!!!šišine a ještě si dá palec dolů thumbs up holka jedna chceš si vyměnit věk? sad smiley grinning smiley grinning smiley jdu do toho z fleku!!!! sad smiley grinning smiley a mimochodem Ty jsi tu opravdu nejmladší thumbs down tak bud ráda smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley a jde Ti to krásně thumbs down a přeju Ti at se Ti splní co jsis přecevzala thumbs down thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

     
     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:34
     

    Sheilí: NO právě, teď to půjde o dost hůř. Hlavně jsem od té doby zkoušela tolik různých diet angry smiley ! S tou váhou máš pravdu, až mi bude 3 měsíce stát, tak budu na prášky. Já jí asi fakt odnesu na půdu nebo co!!!!! Chtěla bych se takhle stejně stravovat pořád (s občasným hřešením no), jinak bych pak byla zase jako koule angry smiley !

     

    Holky ta sýrová roládka je mňamková!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:35
     

    Vajaj: Jé to se omlouvám, já to opravdu nemyslela jako provokaci, jen tak, že v 18 šlo hubnutí lépe než o 7 let později. Každý rok je znát!!!!!

    Holky, ale vy vypadáte lépe než já v 25!!!!!!!!!! Viz foto Sheilinky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O Pretty ani nemluvím.... Všem vám to sluší (tedy kdo tu máte fotky)!!!!

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:37
     

    Sheili néé,je to dobře ta zelenina a i ten oliváč dedala jsi tam přece půl litru thumbs up já dne staky plech zeleniny a oil ol. jsem se rozhodla že jak kýtí tak to opravdu si budu hlídat ty tuky,pže to jsem si jako třeba cibulku smažila na dost oleji atd....ale u zvěře nebudu tak přísná budu v tom že nesním kus bůčku,půl fuetu,kus nivy....samo jsem to lehce nadhodila to množsví tongue sticking out smiley ale co se týká toho jak peču tu zeleninu tak to si prostě oil ol zakápnu jak jsem zvyklá thumbs down

    uvidím v pondělí jsem rozhodnutá se zvážit bych se neozvala tak mě kleplo grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:39
     

    Vajaj: Ty jsi prdlouš viď? My bychom tě dojely s holkama vzkřísit, co bysme tu asi bez tebe a tvých receptů dělaly!!!!!!!!!!!!!!!!! spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:40
     

    Sheilí: Neřeš pořád tu majonézu, bych se hádala, jestli je kaloričtější tvá majolka nebo můj tvaroh se smetanou winking smiley !

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:40
     

    Luci neomlouvej se o nic nejde grinning smiley grinning smiley jen mě nafralo grinning smiley grinning smiley uááááá že nejsi nejmladší grinning smiley grinning smiley no jasně nemáš 18 winking smiley ale není to tak dlouho co jsi měla winking smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:50
     

    Vajaj - heh, kdyby tě kleplo :-) Jako z váhy myslíš jo??? Tak to na ní rači nelez. No jsi mě uklidnila s tím plechem zeleniny olivoilem a majolou. Uff! Když ta zelenina 0 kalorií, tak přeci olivoil + majola zas tak kalorický taky nejsou že ne... Jako hlavní jídlo to zas není tak špatný jako třeba svíčková se šesti.

     

    Já si jdu nandat na plech asi ten celerek - hranolky a pak přidám i cuketku, mám 2 velké, takže bude plný plech zase thumbs down kapnu olivoil kolik chcu - dnes mám zvěř, ale nepřehánět, to je jasný. Posypu Podravka - bramborové variace (holky zkuzste to , je to vynikající potom to jídlo) a zas si dám do majolky z Lidlu 2 česneky mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley to miluju. A možná si dám i do mističky trochu čalamády k tomu plechu. Já to takhle můžu jíst klidně i bez masa. Už se těším až najedu na 14 dnů na kytky.... thumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:51
     

    Mě taky fere že nejsu mladší,ale můj by se asi zbláznil,protože v tomto věku už jsu přecejen pomalejší a víc mě bolí záda a nohy,ale přesto mi ten můj nestačí grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley a kdybych byla mladší tak se zcvokne.Ale kdo říká že bych si ho nechala? confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley confused smiley .Ještě že si to nečte--srandááá grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Tak holčiny držme se a to pude.Sheili já myslela plech brambor ne zeleniny ty šišine jak by řekla vajajka

    Teď ten můj přijel se sáčkem léků,300kč v prde..... a ještě bude zlobit,ach jo sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:52
     

    No pro velký úspěch do mně padl 2.hrnek teplého mléka se lžící javorového sirupu.

     

     

    Holky myslíte, že ten javor.sirup je kalorický hodně? Jako sladký je to jak cecek, tak je mi jasný, že úplně bez kalorií to nebude, ale tak snad to není tak jako med... co vy na to?? |Stala jsem se na něm závislá, je strašlivě vynikající, já miluju karamel a on je úplně jak ten nejjemnější karamelíáček!

     

     

    Jo a abych nebyla pozadu s kaloriema, tak si jdu dát kus toho dia vanilkového polárkáče mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:52
     

    Sheilo,já se radši nevážím,abych si nezkazila náladu,ještě to týden vyrdžím,zkusím mít víc zvířátka,když jsem ta 0+.Jinak moc mě nelákej na Camembert,snažím se ho omezovat,mám povolený jeden obden,ale přiznám se,že to občas poruším. thumbs up thumbs up Nuny,koukám,že jsme na tom stejně,jen my jsme většinu týdně doma sami dva. grinning smiley Já ovšem nemám tak dobrý nápady jako ty,ani nejsem tak čilá vařit. tongue sticking out smiley Luci,jinak Sheila má pravdu s tím nadšením,úplně snad mluví i za mně.Chci už se konečně taky radovat z nějakýho úbytku.No musím taky pro to něco udělat a ne jen řečnit. stydlin smiley Jinak s tím věkem má Vajaj pravdu,raduj se,že je ti tak málo. love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: zaba
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:53
     

    flower smileySHEILO,ty fakt taková optimistkatěch lidí je málo.Ty tvoje zprávičky a VAJI.....holky jsou super,alespon,když je čtu tak zapomenu alespon trochu na starosti grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jinak vítám nové dělušky at se jim tu líbí. thumbs down thumbs downZa určitou dobu to budou mít jako drogu,ani možná nebudou potřebovat sex,když ta diskese končí až kránu. grinning smiley grinning smiley grinning smiley.HYHY.Můj chlapmi říká :co tam pořád děláš u toho internetu????

    Kočiny,tep javorový sirup má jakou chut,nikdy jsem neměla odvahu ho koupit,ale když o něm stále pišete to musí být mnamka mls smiley mls smiley mls smiley mls smileyPísněte co Vám to připomíná.Dík. please smiley please smiley please smiley

    angry smileySHEILO,to je vzpomínka na ty kefírové řezy.To byla bomba. thumbs up thumbs up.

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:56
     

    No ženy,jsem nepodala info o obědě thumbs down

    Takže karbanátky byly fakt famoozní,štavnaté no mnamka mls smiley chlapi moji si dali, padalo to do nich jako němci do krytu grinning smiley

    ják tomu samo gril zeleninka a miska salátu thumbs down

    HUŽ začínám mít hlad a chut na něco sladkého eye rolling smiley měla jsem v plánu že si udělám čoko roládku mls smiley roládku na slano mls smiley a ten aspik a nějak mě přešel elán sedím jako pecka sad smiley asi zvítězí kakao grinning smiley grinning smiley hihi néé to já se ještě rozhoupu jdu si uvařit turka nějak mi padají oka thumbs up

    No a po včerejším mlsu Brownies nic nezbylo grinning smiley já nééé grinning smiley já jen 2kousky zbytek kluci s mlékem smoking smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 14:59
     

    Myslím,že už byste některá měla přemýšlet,jak založíme novou diskusi,už se blížíme k pětistovce. nono smiley Sice je ještě skoro 48 stránek,ale při naší rychosti to příští týden zdoláme. stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley Sheilo,ten vanilkáč je z Kauflandu?Já jsme o něm slyšela v souvislosti s Billou,ale tam moc nechodím.Hodil by se mi Kaufland,nebo přinejhorším Penny,taky jdu občas do Alberta. grinning smiley Je tu ještě ta Billa,Lidl a Penny je tu dvakrát. stydlin smiley Je to tu jak někde ve velkoměstě,přitom je všude pořád plno lidí.pak že nejsou peníze. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 19.01.2013 15:04
     

    zabo - tak teď jsi mě pobavila, že je ta diskuse lepší než sex, když je to stejně do rána grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down sem vyprskla polárkáč na monitor - ať se taky napapá s maminkou že jo :-)))

    No já abych byla úpřimná, já jsem tady na tom závislá!!! Jako tady je tak super parta holek a všechny jste vynikající, každá jiná ale úplně super jak se podporujeme, jak si nezávidíme (no i když já závbidím Luci, a to nejen ten věk, žeeeeee????) a jak se tady nikdo s nikým nehádá, jen si přejeme vše jen to nej, to se jen tak mezi ženama nevidí. Já až si kolikrát říkám a trnu, kdy už to příjde že někdo začne vytahovat nějaké zlé věci, ale doufám, že ne!!! Že to tady bude takhle idylické tokání nafurt. Já už jsem na tom tady tak závislá, že i kašlu na práci a proto pak nestíhám a dodělávám to po nocích, ale vám musím napsat, že jo holky moje, to by jinak nešlo. žabičko prosímtě ten javorový sirup sem si koupila asi před msícem taky jen ze zvědavosti, a to ti je taková mňamka!! Je to jako tekutý karamel, hustý jako sirup, mi to chutná víc než med, já moc medová nejsem, no ale v nouzi největší mě i řecký jogurt s ořechy a medem uspokojil, ale teď už budu dávat řeckej jedině s javoráčkem a oříškama. mls smiley mlsík mls smiley Vyzkoušej a uvidíš, mají jej v DM Alnatura a stojí malá placačka okolo 150 kč. není nejlevnější, ale to není nikde, on je prostě sám o sobě jako surovina hodně drahej obecně, už jsem to tu vysvětlovala proč, z Kanadských javorl se sbírá jen pár měsíců v roce a prochází pak fermentací a kdoví čím ještě takže než je z toho takováhle dobrota, nadře se na tom hodně lidí, a trvá to spoiusta času. To je něco podobného jak ten parmezán nebo nějaké ty švýcarské bochníkové sýry, taky zrají třeba rok i dva, než jdou na pult, to je jasný že to pak stojí majland.

     

     

    Tak jsem vymyslela už i večeři - kaše z klasické domácí dýně (ne z té sladké hruškoidní), k tomu pečený losos filet a k tomu zakyska smíchaná s kapkou citronu a mraženým koprem mls smiley a trošku hořčice s medem - mám vynikající z Makra. No a jinak mi došla LIGHT šlehačka z makra takže žádný kakao se šlehajdou, teď ale frčím stejně na teplém mléku s javorákem, ale to by byla bžunda, ten vanilkový dia polárkáč + na to light šlehačku a zalít to javorovým sirupem, híííííííí to musí být něco!!!!!!!!!!!!!!!! No příště vyzkouším! Ale i palačinky zalité javor. sirupem musí být de luxe.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.