sobota 27. dubna, 12:57 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

Datum: 17.10.2011 21:47
 

Milé dělenky,

 

vítám vás v nové diskuzi s pořadovým číslem 6 a těším se, že si tady budeme příjemně povídat o dělené stravě flower smiley flower smiley flower smiley případně dalších jiných fajn věcech. flower smiley A těšíme se i na případné nové dělenky, které mezi nás přijdou. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 10:01
     

    Zaba tak nějak jsem pekla chleba v pekárně. 350ml vody

    2-3 lžíce oleje, 1 lžíce octa, 2 lžičky soli, 1 lžička kmínu, 2 lžičky droždí sušenýho,

    600 g mouky

    Když tak si to musíš upravit trošku sama,hlavně tu sůl, já ochutnala těsto a pokud bylo příjemně lehce slaný tak to je ok.

    Tu mouku dej s trochou hladké,jestli máš žitnou tak ta hůř kyne sama,je to pak takový hutnější,mě to teda neva.

    Tak nějak obecně platí na 300 ml tekutých přísad se dáva 500g sypkých.

    Tak pak písni jak se ti povedl,dej to normálně základní program. thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    Já jsem pro sebe taky včera pekla žitný a někde soudruzi z ndr udělali chybu a mám ho hutnej,ale to mě nevadí.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

     
     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 10:05
     

    Holky vy máte dneska všechny kytí jo? Potřebuju nějaké tipy na zvěř (co uvařit o víkendu), sem s nimi winking smiley ...

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 10:07
     

    Ahoj Paveko tekuté sojové mléko nekupuj není dobré.Zkus si koupit kokosové sušené mléko mívají ho ve zdravěnkách možná ti bude chutnat já z něj dělám pudink a kakao a mě chutná za zkoušku to stojí

    love smiley love smiley love smiley flower smiley flower smiley flower smiley coffe smiley coffe smiley coffe smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 10:09
     

    Holky kokosové mléko jsem koupila jednou v konzervě a vylila jsem ho do záchodu!!! Ale třeba jste zkoušely jiné...Nebo máme každá jiné chutě, tak vám možná chutnalo confused smiley . Paveko vyzkoušej, určitě objevíš nějaké, co ti bude chutnat!!!

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 10:28
     

    Luci kokosové mléko tekuté mi také nechutná ale dělá se kokosové mléko sušené je to také zajíc a to mi chutná musí se vyskoušet co chutná confused smiley mls smiley love smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 10:57
     

    Jo sušené? Tak to také vyzkouším, jsem ještě neměla winking smiley !

     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 11:02
     

    Holky dík za rady..........sojové sušené fakt ne,,,,,,,,,,,,,zkusím kokosové a budu hledat. Děkuju flower smiley

    Právě jsem vyhodila "indickou bramborovou kaši" do WC - dnes nový recept- po zjištění, že zajíce nemůžu ani v kaši - přidáno kari, sůl, cibulka na oliváči, okurky a lák z okurek grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    No................ne, to se nedalo..............a stejně jsem toho zajíce cítila confused smiley

    Komu je špatně, chápu grinning smiley omlouvám se eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Nicméně trochu mne to zasytilo, ale plný talíř jsem vyhodila.........takže už nikdy nono smiley nono smiley nono smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 11:53
     

    Luci já budu zítra péct kuře hlavně pro sebe,mám o víkendu zvířátka a ještě budu dělat bud hovězí s šípkovou omáčkou nebo klasika svíčková,podle toho jestli syn sežene ve městě šípkovou marmeládu,já ji včera nesehnala sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley

    Paveka mám strach že tobě nepojede žádný sušený mlíko thumbs up nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley .Byla by to škoda,uvidíš když vyzkoušíš to kokosový. thumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 12:14
     

    dělám si na oběd celozrnný těstoviny se žampionama a tofu si tam nastrouhám,chci to zalít tou cucinou,tak jsem ji koštla a je to fakt móóóc dobrý grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Nuny díky za tip

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 12:24
     

    Holky jsem po o mls smiley to bylo výýýýýborné,já si tak pochutnala!!!!!!takže doporučuju thumbs down zelí a plněné brambor knedlíky uzeným-marinovaným tofu se smaž cibulkou thumbs down

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 12:27
     

    Vajaj: Tedy tys mi zase udělala chutě winking smiley !!!

    Merynko: Já kuře měla minulý víkend, zkusím asi tu domácí sekanou a chci udělat sýrovou roládku... Svíčkovou bych si dala, ale čím to přihustit???

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 12:30
     

    LUCI flower smiley do základu hooooodně zeleniny,pak mixnout a zjemnit zakysanou nebo šlehačkou flower smiley

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 12:33
     

    Merynko JJ CUCINA je luxusní a co je teda její obr výhoda že opravdu nemám žádnou ,,pachut,, thumbs down tak pak poreferuj jaké jsis to ukuchtila thumbs down jak je? snad aspon trošinku lépe please smiley flower smiley

     
  • Autor: Tonino
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 12:35
     

    Holky,tak já na oběd špagety a udělala jsem si zrovna takovou majdu z cukety,když budu péct tu dobrotku od Vajaj tak jsem těch cuket vzala zrovna víc. No a jenom se oblizuju mls smiley

    Tak nechám tělíčko trochu vytrávit a jdu se vrhnout na pečení.

    Jo a koupila jsem si v DM paštiku ze shitake hříbků a je teda vynikající. Máznu si dva sójové rohlíky sebou na noční do práce smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 12:39
     

    Vajajko tak to bylo opravdu moc dobré mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

    děkuju za zeptání,je mi dnes už líp,začala jsem ty ATB tak je to znát..Ještě ke všemu čekám tetičku tak jsem nateklá a břicho jak balon.

    Luci Vajajka ti už odpověděla,taky to tak udělám

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.