sobota 27. dubna, 09:18 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Copak se vám nechce dělat?

Datum: 31.12.2006 11:06
 
Já jsem se donutila ráno vyžehlit povlečení, ale jinak už se mi dneska ničeho nechce. Takové vysávání má u nás na starosti přítel a před chvílí mu to to šlo fakt pěkně od ruky thumbs down . Já ze všeho nejvíc asi nesnáším právě to vysávání a mytí nádobí. Jelikož nemáme myčku, tak ta kupa nádobí ve dřezu vypadá blbě thumbs up.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.12.2017 15:55
     

    Chudák sad smiley

     

    Na to já se ale vymlouvat nemůžu, máme jen patrový domek a okna se mi otevírají dovnitř eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Copak se vám nechce dělat?

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.12.2017 17:16
     

    sad smiley

    .. my také ovíráme dovnitř, ale dostat se až do horního rohu u pantu je to o hubu.......

    ...asi jsem začala uklízet ze špatného konce, jelikož letos nepeču, tak jedu kuchyní, okno, špajz a to si musím dávat bacha abych to nepřehnala, neb děda o špajzku bojoval. To ho už přešlo, když máme nový šatník," už máme kam dávat mouku " ale ten začaly obývat kočky grinning smiley eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.12.2017 18:09
     

    Kordulo ta chladnější špajzka ti bude chybět, pamatuj na moje slova:-)

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.12.2017 18:31
     

    Souhlasím s Jájou,bude.Segra taky před lety rekonstruovala kuchyň a spižní skříň si nechala.A kamoška taky.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.12.2017 20:17
     

    možná , ale kompoty tam nejsou, okurky také ne, hořčice může do lednice, cibule do kumbálu,ten je předělaný a něco, se tam vejde, na mouku, cukr , strouhanku místo bude,

     
  • Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.12.2017 21:07
     

    Mouka a tyhle věci taky musí být v chladnu, jinak žluknou.

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.12.2017 21:20
     

    Mám studenou špajzku a nic v ní nemám ( krom neužitečnýho nepořádku eye rolling smiley ). Kdysi se využívala v zimě jako lednice, děda tam míval na hákách uzený a klobásky a v kýbli sádlo grinning smiley ( vzpomínky na dětství)

     
  • Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 06.12.2017 23:00
     

    Jano, krásný vzpomínky, mls smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.12.2017 07:14
     

    Mám studenou špajzku, v ní vše, co chce chladno, zavařeniny a mimo toho asi milión plastových krabiček, které, když vyhodím, budu je zaručeně hned v následujících dnech potřebovat třeba na zbylé jídlo, které chci zamrazit. Krabičky by nevadily, ale ty mrchy se nikdy neudrží na místě a pravidelně spadají na jednu hromadu na zem angry smiley

    Rozmražuji tam pomalu maso pro psy i pro nás a tak. Mouku, kterou nemám načatou, dávám kvůli molům do mrazáku, zrovna tak mák apod

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.12.2017 08:44
     

    ona ta naše špajzka zase tak studená není, sice má to větrání ven, ale je to ucpané, neb tamtudy táhlo, spíš to slouží , tedy ty spodní regály jako skladiště / skořápek a prázdných sklenic a krabiček

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.12.2017 08:50
     
    dscn7689.jpg

    máme v kuchyni zděnou s dvojím větráním - nahoře a dole. je tam dírkovaný plech . poměrně chladná , ale zase ne moc. jsou tam mouky , cukry . vše sypké -- . uprostřed jsou konzervy , hořčice, sirupy , piva . dole jsou slupky od brambor , nepotřebné tašky a tak . na moly tam je pověšený lapač molů .kdysi tam měli rej --špajz do kuchyně patří --

    f- dveře z hrubé překližky jsem kdysi při stavbě nalakovala , zavírají se na magnety. ještě je nahoře jedna skříńka na nepotřebné věci .

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil kaaj (07.12.2017 09:42)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.12.2017 09:18
     

    My máme maličkou místnůstku, asi tak 1,2x1m, ze třech stran police a je tam okno, které bylo až do teď vysazené a po zimě zase vysadíme. Zvenčí je hustá, kovová mřížka + síťka, aby nám tam nelétal hmyz a nelezly myši,což se dřív stávalo, páč měly chuť na kočičí granule, které tam také mám

     
  • Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.12.2017 09:48
     

    Já mám špajzku blbě. Prostě tu bylo určité rozvržení místností a nechtěli jsme složitě bořit. Ale vytvořili jsme ji z bývalé koupelny, je tam i okýnko a je dost velká. Sice tam chodím přes jednu místnost ale zase je tam nacpaná pračka, lednice, mrazák, technické zařízení pro TČ, dřív plynový kotel i s nádrží na teplou vodu. Je tam i dost místa na potraviny, padající plastové krabičky grinning smiley a další. Ale bylo by to bez ní špatné. Ale taky jsem vez ní žila řadu let. V paneláku bylo tak, že nebyla, jak bývalo zvykem budovat jako součást kuchyně. Venku na chodbě byla taková komůrka. Takže jsem vždycky chodila někam dál.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.12.2017 10:29
     

    Já bohužel špajz nemám a ani v mém mládí jsme ho doma neměli, nebylo místo. Ale zase měli rodiče sklípek (ve svažitém terénu, šlo se do něj ze dvorka). Byl vlhký a studený, tedy ne na mouku ap., ale ta se dá skladovat doma, když se nedělají velké zásoby. Využívali ho dost, protože dlouho neměli ani ledničku. Mamka balila maso do octové utěrky a dávala do kameninového hrnce do sklepa. Ale to se maso kupovalo ve středu (to byl jediný den, kdy maso bylo ke koupení) a o víkendu se snědlo. A samozřejmě tam byly brambory na celou zimu, mrkev ap. Jablka se dávala na půdu do slámy nebo sena, aby nenamrzla.

    Sklep v novém domku jsem takhle využívat nemohla, protože je suchý a dost teplý. Je to tedy spíš sklad všeho možného i nemožného. Jsou tam lyže, marmelády, krabice s knihami, věci, kterých jsem se měla dávno zbavit, ale zdálo se mi, že ještě budou k využití (nebudou, jen to budu muset znovu přebrat a konečně vyhodit). thumbs up

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Copak se vám nechce dělat?

    Datum: 07.12.2017 10:33
     

    sem se řízla, není lepe se na úklid vykašlat winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.