sobota 27. dubna, 21:53 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Co kvete v dubnu

Datum: 02.04.2011 19:39
 
p4020032m.jpg
Další fotografie:

Diskuse zmizla, tak jsem udělala novou. Bohužel jsem fotila před pár minutami a je už tma, zítra se polepším stydlin smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (02.04.2011 20:52)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 23
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 02.04.2023 18:47
     
    dsc04697.jpg
    Další fotografie:

    Krásná kvetení flower smiley

    Modřence miluju, to už je jaro, hlavně dlouho drží. Starší narcisy, které odolaly mouše a kvetou. Spike, barvínek se mi rozlezl tak, že ho nemůžu zlikvidovat, drží. Tak jsem ho alespoň sestříhala, že budou vidět lépe květy a bude pod dozorem, asi těžko....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v dubnu

     
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 04.04.2023 21:18
     
    img_20230404_140642.jpg
    Další fotografie:

    Máte krásné modřence, tady ještě nekvetou

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 06.04.2023 10:20
     

    Ty vysoké petrklíče jsou nádherné. love smiley flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 09.04.2023 18:43
     
    20230409_153805460_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Letos mě překvapil jeden z mých trochu poblázněných nákupů. Kdysi jsme s Ivikem objednaly stálezelený clematis. Podle popisu by měl být i choulostivý na chlad.Tři roky se tak všelijak plácal a letos překvapil. Neublížily mu ani mrazíky posledních dnů.

    Začínají se snažit i cibuloviny.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 09.04.2023 20:29
     

    Zase pro mne něco nového, winking smiley je krásný, nákup se povedl. Barva hyacintů je moc pěkná, kveteš parádně. thumbs down

    Šla jsem ven, že jsem dlouho nefotila a ono zase pršelo, tak jsem se vrátila. Dokonce mi začínají tulipány, i krtkovi se líbí. sad smiley .

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 09.04.2023 20:59
     
    p1020086.jpg
    Další fotografie:

    Regi, paráda. thumbs down thumbs down thumbs down

    Posílám moje hyacintovo. grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 09.04.2023 21:02
     
    p1020095.jpg
    Další fotografie:

    Vzadu za barákem mám taky záhon z hyacintů. Vloni jsem kupovala balení v Lidlu. Mám u toho i tulipány, narcisy a modřence. Mělo by to být do barvy. Sama už si to ani nepamatuju.

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 09.04.2023 21:12
     
    20230409_122816049_ios (2).jpg

    Gabco, hyacintová sekce jak vymalovaná. A krásně ti drží. Letos nevím, co se mi děje s hyacinty. Mají dost velké, těžké květy a delší stonky než normálně a víc lehají. Jestli taky dešti? Nevím.

    Aleno, tulipány už taky i kvetou. Hodně ty bílé ale moc na focení nebylo, co chvíli padala voda.Krtky asi nemám nebo nevím. Ale něco se tu přes zimu dělo. Mám různě přestěhovaných dost cibulí, plno se toho tak nějak smíchalo. eye rolling smiley Ale aspoň, že to kvete.

    Začíná narcisková cestička.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 09.04.2023 21:29
     

    Gabčo, tj. barev. thumbs down hezky pro nás foť winking smiley flower smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 10.04.2023 10:17
     

    Gábi nádhera thumbs down. Ty hyacinty vyndavaš ze země nebo jsou tam natrvalo? Že je máš tak krásný. Já už pak tak velké květy nemám.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 10.04.2023 11:53
     

    Mně udělaly modré taky velký květ, loni byly menší. Bílé a růžové jsou naopak malé, ty ležely loni. Ale rozmnožili se, možná odrýpnu jinam a dosypu kompostem. Pořád přemýšlím, jestli to barevně nesladit, ale jak už je to nasazené, nechce se mi dělat velké přesuny. Dva nové záhony jsem si řekla, že nebudou tak pestré, no ale koupila jsem směs... Takže nic. Ale narcisy jsem tam dala jen v bílé a oranžové, tulipány bílá, oranžová a nějaký žíhaný. Taky uvidím, co vůbec vyroste.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 10.04.2023 19:50
     
    dsc04778.jpg
    Další fotografie:

    Jak ustoupila mlha, bylo nádherně, slunečno a teplo. Tak bylo i 1ní kafe venku. winking smiley Na slunci neskutečně bzučáků, několik drvodělek, lítali jak pominutí, asi to potřebují dohnat a doping. Přišlo mi, že to roste před očima. smiling smiley

    Hyacinty na obr. jsou z kombinace žlutých plných narcisů, lidlácké. Ty lety zmizly, ale hyacinty se rozrůstají. Na posledním obr. hledejte drvodělku, dalo mi to dost práce zachytit. grinning smiley

    Jinak všem díky za krásné fotky, jen tak dále. smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 10.04.2023 20:04
     

    Nádhera

     
  • Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 10.04.2023 20:29
     
    20230410_125537200_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Taky bylo krásně skoro od rána.

    Aleno, drvodělku u tebe netřeba hledat. Je na fotce jako obřík.

    Tulipány i další si na sluníčku lebedily. Dokonce vylezly sasanky ve všech třech barvách.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Co kvete v dubnu

    Datum: 10.04.2023 20:51
     

    Děvčátka, parádně kvetete. love smiley U nás ještě narcisy i tulipány, konilece v poupatech.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.