|
|
neděle 7. června, 21:45 Svátek má Iveta
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 5.00
Diskutujte!
Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
Podkategorie:
Diskuze
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Co kvete v dubnu
Regi, myslela jsem si, ze ty tve budou Salmon.. A nemaji nadech do oranzova, jak prave pise i kaaj? Presne toho jsem se totiz obavala a proto jsem je nebrala (a proto za trest mam cervene
).. A kazdopadne tyto Salmon jsi tez kupovala jako tu 2kglovku?
Re: Co kvete v dubnu
Re: Co kvete v dubnu
Betas, jako dvoukilovku. Tak tři, čtyři roky zpátky.
A ty do oranžova, jak popisujete, mám taky. Ale jsou tu víc dorůžova. Nevím, jestli se ty Kaaj taky ještě nevybarví.Určitý vliv asi bude mít půda, hnojení a i voda. Takhle mokro v době kvetení cibulovin už dlouho nebylo. Aspoň tady ne. Letos fakt jen bují.
Re: Co kvete v dubnu
Zahrádky jsou teď už veselé.
Re: Co kvete v dubnu
Asi díky vodě a chladu letos více drží kvetení. Dnes bylo slunečno, krásný jarní den bez bundy.
Pár foto, odměna za práci. 
Re: Co kvete v dubnu
Alenko, krása.
Copak to máš za narcisy za tou bílo oranžovou směsí?
Re: Co kvete v dubnu
Něco od nás.
Re: Co kvete v dubnu
Bylo krásně
Re: Co kvete v dubnu
Trochu narcisků.
Re: Co kvete v dubnu
Re: Co kvete v dubnu
Dneska jsem vzala na chvíli ven kočky a Vilík byl jak u vytržení.
Celou zimu byl doma, tak už trochu zapomněl. Ale hned si vzpomněl.
Re: Co kvete v dubnu
Gabčo,
. Ty narcisy jsou Martinette, vícekvěté. Mám je moc ráda, dlouho kvetou a hlavně voní. Teď plápolám nad nasrcisou z Olomouce, už je v květináči, zítra ji vyfotím, je trochu otlučená cestováním.
Jméno ale nevím, nebylo. Večer jsem si vzpomněla, že jsem se nevrátila pro tulipány, narazily jsme na ně hned zkraje a nechtělo se nám s tím tahat, byly v květníku, mnohokvěté, no úžasný, bohužel, že se pak vrátíme, pak jsme je přešly a obě vypustily z hlavy.......
Re: Co kvete v dubnu
Alenko, tak ten Martinette by měl být ten můj první ve 4. sérii. Mrkni na něj, myslíš, že by to mohl být on?
Já mám od podzimu vysazený ty plnokvětý tulipány, nikdy jsem je neměla, tak jsem zvědavá. Mám je i v květináčích, i v zemi.
Re: Co kvete v dubnu
Jo, jo, už jsem ho pitvala
,bude to on, jsem zvědavá, jak budeš spokojená
Ty plnokvěté tulipány máš bílý exotic emperor, nebo jiný? Ten bílý se jim povedl, délkou kvetení i narůstáním.
Re: Co kvete v dubnu
Alenko, ten bílý už mám, objednala jsem tyto :
tulipán Voque
tulipán 'Pink Cameo
tulipán Aveyron
tulipán 'Double shirley'
tulipán Gudoshnik double