neděle 5. května, 22:55 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: evelina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Cholesterol

Datum: 19.08.2007 18:01
 
Mate nejaky dobry typ na znizenie cholesterolu?


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 21
  • Status:

    Re: Cholesterol

    Datum: 26.05.2008 15:39
     
    Jabrako--živočísne tuky --to už ani neviem čo je,som dosť zásadová a naozaj tych tukov jem hooooodne málinko,takmer vôbec a ak tak biele mäso ,pre ostatných varím no ja to nepapám,aj neaké lieky užívam,sám pán doktor---ktorý je náš dobrý známi a travime s jeho rodinou veľa času hovoril,že som zvláštny prípad,že som ukážkou toho,že aj vraj tá len zdravá strava niej až taká zdravá
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anina.sustekova (26.05.2008 15:40)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Cholesterol

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    sasa

    Re: Cholesterol

    Datum: 10.06.2008 18:07
     

    na chplesterol je neljlepší tady to mrkněte

    [www.snama.cz]

    více info vám klidně napišu ''.phorum_html_encode('altea-1-@snama.cz').''

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    sasa

    Re: Cholesterol

    Datum: 10.06.2008 18:08
     

    koukněte tady je to čistě přírodní a vysledky jsou fakt vyborné

    [www.snama.cz]

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Cholesterol

    Datum: 10.06.2008 19:51
     
    No já teda nevím..., ale každej extrém ve stravování škodí...Řekla bych ,že sádlo ,máslo, vajíčka, zrovna jako zelenina a ovoce je normální jíst...Myslím, že problém je někde úplně jinde..A podle nějaké nové studie, vajíčka vůbec nezvyšujou,ale naopak snižujou cholesterol.. winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Blanule2

    Re: Cholesterol

    Datum: 19.03.2009 13:30
     

    Pokud máte problém s cholesterolem a nebo jiný zdravotní problém pište mi na mail Blanka83@email.cz Ráda vám poradím a pomůžu.Vše je na přírodní bázy.Přeji krásný den.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cholesterol

    Datum: 19.03.2009 13:31
     

    Jen poradím:

    Příště raději pište na přírodní bázi winking smiley - vypadá to lépe, a hlavně: je to tak správně.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Cholesterol

    Datum: 19.03.2009 13:50
     

    Anavi grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cholesterol

    Datum: 19.03.2009 13:57
     

    No jo, znáte mě sad smiley , prostě mě to trápí! grinning smiley grinning smiley grinning smiley Růže bez růže,ne? winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Cholesterol

    Datum: 20.03.2009 13:36
     

    Cholesterol je potvora a dědičnost je asi určující. Mám kamarádku, velkou sportovkyni, která se hodně pohybuje, jí zdravě, prostě tvor, který by dle doktorských přírůček měl mít cholesterol chorobně pod normou. No a co myslíte, má vysoký, až hanba. Je tak disciplinovaná, že rok držela velice přísnou dietu a srovnalo se to jen trochu, tak jí museli nasadit léky. Já ho mám jen lehce zvýšený (a ještě mi řekli, že mám dobrý poměr mezi HDL a LDL, takže to moc nevadí), ovšem nadváhu mám velkou a aktivněji sportuji velice nárazově. Loni jsem pěstovala kotvičník zemní, který prý nemá zrovna výrazné afrodiziakální účinky, které ho proslavily, ale hlavně pomáhá v boji s cholesterolem. Ale nemůžu to potvrdit, protože jsem ho jen pěstovala, ale neužívala. Teď je zaschlý, ale semínka na něm jsou, tak letos bude rostlinek víc, abych ho mohla přidávat do salátů. Až ho vyzkouším, podám reference. Věra

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    mirro

    Lévné léčivé kapky

    Datum: 17.09.2009 13:19
     

    Prodám velice levně kapky z lesklokorky, nebo z echinacei, 731459916

     
  • Status:

    Re: Lévné léčivé kapky

    Datum: 18.09.2009 07:56
     

    Mirro, díky za nabídku, radši si koupím špek.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Lévné léčivé kapky

    Datum: 18.09.2009 10:44
     

    No konečně rozumný názor! grinning smiley 

    Honzo, dám na tvoji radu a jdu dovařit špekové knedlíky se zelím, polité škvarečky ze slaniny. mls smiley Věra

     
  • Status:

    Re: Cholesterol

    Datum: 18.09.2009 12:26
     

    I já mám vysoký cholesterol a potřebuji zhubnout, ale i doktoři se s názory rozcházejí natož my nemocní.

    Chodil jsem do poradny, cholesterol se srovnal o dvacet procent, myslím tím ten dobrý i ten špatný, ale bylo to stále málo.

    Síla léků se časem zvyšovala a začaly problémy, ozval se vřed na dvanácterníku. Nejprve jsem přestal brát léky (které jsou s doplatkem)

    a pan doktor byl spokojený jak se to náhle zlepšilo. Potom jsem do poradny přestal chodit úplně. No kdo by měl důvěru v tuto léčbu?

    Můj obvoďák zase tvrdí, že je lepší vepřové sádlo, než umělé tuky, ale že se musí všechno s mírou. A na to já věřím.

    Když se dostanu do rukou k jinému lékaři a ten zjistí jak mám vysoký cholesterol, tak by nejradeji zakázal všechno. Nejprve musíte zhubnout říká a smrdí z něho cigareta. Když jsem kouřil měl jsem ideální váhu 92 kg na 190 cm ve 45 letech, po roce jsem měl 120 kg. A mám začít znovu kouřit? Ani náhodou!!!

    Cholesterol mám vysoký, stejně jako rodiče, ti mastili jen máslem a vepřovým sádlem, sádlo dávali i do buchet. Maminka umřela v 87 letech a tatínek v 85.

    Hubert

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Cholesterol

    Datum: 18.09.2009 12:42
     

    Frajere, v tom máš určitě pravdu, že klasické tuky jako máslo a sádlo jsou mnohem zdravější než ty umělotiny. To do sebe cpeme, ani nevíme, co je to za svinstva a jak se to časem projeví. A to, že vše (tedy téměř) je pro člověka důležité, ale s mírou, je taky pravda ověřená věky. A ta moje výše zmiňovaná kamarádka bere už rok léky na snížení cholesterolu, nadváhu nemá ani minimální, stravuje se předpisově a přesto jí cholesterol neklesá. Trochu tím utišuji svoje špatné svědomí, že se nestravuji, jak by bylo vhodné. Ale snažím se - jím skoro všechno, jak jídla nazývaná zdravými i ta nezdravá. A snažím se hýbat, což je asi nejdůležitější. Věra

     
  • Autor: akinom
    Status: nováček

    Re: Cholesterol

    Datum: 01.10.2009 22:23
     

    Pokud máte zájem se dovědět o čistě přírodním produktu z mořských korálu, který pomahá snižovat cholesterol už po pár dnech a i nadále ho udržuje v normě, tak mi můžete napsat e-mailovou adresu a já Vám zašu bližší informace. Nemusíte při užívání dodržovat žádnou speciální dietu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.