pondělí 6. května, 03:58 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: evelina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Cholesterol

Datum: 19.08.2007 18:01
 
Mate nejaky dobry typ na znizenie cholesterolu?


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Cholesterol

    Datum: 24.01.2010 12:33
     


    zuziberka napsal(a):

    Jani, prosím tě, nedohaduj se s ním, je to ztráta času...


    grinning smiley 

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cholesterol

     
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Cholesterol

    Datum: 24.01.2010 12:35
     
    Janina44 napsal(a):

    jj, máte pravdu, ó panespinning smiley sticking its tongue out jste ten nejchytřejší na tomto fóru, a my jen štěbetáme a kvokáme a k vážným tématům nejsme hodny a schopny se vyjadřovat eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     

    a tím opravdu končím, lidé jako ty jsou mi z duše protivní, promiň...

    Také mi bylo potěšením! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (24.01.2010 12:36)
     
  • Autor: Elelka
    Status:

    Re: Cholesterol

    Datum: 24.01.2010 12:39
     

    Janí, nesnaž se - dogmatik trpící vaječnou "obsesí", pokud ho budeme ignorovat, nebude nebezpečný. Raději se stáhněte, je to jak když narazíte na sexuálního exhibicionistu - pokud se neotočíte na stranu a neprojdete bez poznámky, tak mu každou svou reakcí uděláte radost. Tohle je to samé. Nedá mu to a nedá. Myslela jsem, že ho uspokojí ples a skončí, ale ne, vede si pořád svou. Mne už ty jeho citáty a opisy nebaví, jak kolovrátek, furt dokola, furt dokola a asi si myslí, že vnáší "světlo" do našich slepičích hlaviček. Asi je to pro něj přirozenost, bude to pravděpodobně důchodce, učitel nebo doma ..........thumbs up

    Já už nereaguji, ať napíše cokoliv, je to na hlavu eye rolling smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Cholesterol

    Datum: 24.01.2010 13:26
     


    Elelka napsal(a):

    Janí, nesnaž se - dogmatik trpící vaječnou "obsesí", pokud ho budeme ignorovat, nebude nebezpečný. Raději se stáhněte, je to jak když narazíte na sexuálního exhibicionistu - pokud se neotočíte na stranu a neprojdete bez poznámky, tak mu každou svou reakcí uděláte radost. Tohle je to samé. Nedá mu to a nedá. Myslela jsem, že ho uspokojí ples a skončí, ale ne, vede si pořád svou. Mne už ty jeho citáty a opisy nebaví, jak kolovrátek, furt dokola, furt dokola a asi si myslí, že vnáší "světlo" do našich slepičích hlaviček. Asi je to pro něj přirozenost, bude to pravděpodobně důchodce, učitel nebo doma ..........thumbs up

    Já už nereaguji, ať napíše cokoliv, je to na hlavu eye rolling smiley

    Třetí potrefená pocítila nezdolatelnou touhu cosi zakejhat,grinning smiley

    (Bylo to samozřejmě k věci, jak se na věcnou diskusi patří.)grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cholesterol

    Datum: 24.01.2010 13:57
     

    Mrzí mě, jakým směrem se posunula tato diskuze. confused smiley

    Na tomto foru bylo zvykem diskutovat slušně a bez urážek.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Cholesterol

    Datum: 24.01.2010 15:04
     


    Anavi napsal(a):

    Mrzí mě, jakým směrem se posunula tato diskuze. confused smiley

    Na tomto foru bylo zvykem diskutovat slušně a bez urážek.


    Anavi mě také mrzí, že se některé diskutující neumí držet tématu a zabývají namísto věcné diskuse o cholesterolu a dietě tím, jestli je někdo zábavný, případně jeho urážení pokud se jim dost zábavný býti nezdá, ale to je daň za svobodu slova. Je potřeba si vybírat s kým je možno věcně diskutovat, kdo diskutuje ve faktech a má k diskutovanému problému co říci a odlišit ho od těch, co jen tak urážejí a nepodloženě tlachají o nepodložených hloupostech, co slyšely v reklamě nebo četly někde v bulváru.

     

    Upřímně sdílím váš pocit a také mě to mrzí.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cholesterol

    Datum: 24.01.2010 16:04
     

    Upřímně - já zase měla na mysli spíš toto a tomu podobné: thumbs up sad smiley

     

    Třetí potrefená pocítila nezdolatelnou touhu cosi zakejhat

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Cholesterol

    Datum: 24.01.2010 21:23
     

    Hm, aha. Děkuji za upozornění. Omlouvám se všem, které jsem v této diskusi urazil. Na vině byla nejspíš moje "vaječná obsese" způsobená mozkovou nedostatečností, dle lékařů pravděpodobně zaviněná nedostatkem důležitých látek obsažených ve vaječných žloutcích, zapřičiňující moje neadekvátní reakce a sníženou příčetnost...

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Ram (25.01.2010 10:18)
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Cholesterol

    Datum: 25.01.2010 11:59
     
    Jeeeej Rame, "bezva" sypanie si popola na svoju hlavu..smiling bouncing smiley!
    ...a ked sme pri tej tzv. "mozgovej nedostatocnosti" - napr. sice viem, ze taky lecitin z vajicok sa da nahradit aj inymi pripravkami - napr. zo soje, ale ked ja nielen k soji, ale celkove k lusteninam od malicka mam dost odpor - a dokazem ich konzumovat len raz za cas..
    Hihi, spominam, ze ked som mala asi tridsat, som skusala konkretne ten lecitin aj taky v kockach aj v sirupe( nieco na styl vajecneho konaku)...bleeee, ale nikdy viac!!...
    Aj tak som uz davno skoncila ako velky odporca vsetkych roznych umelych vyzivovych a pod. doplnkov (.... sice sa nemam cim chvalit, ale mam problemy brat pravidelne aj tie lieky, ktore by som mala...!!!!)
    Opakujem sa, ale stale je pre mna najdolezitejsim predpokladom zdraveho sposoba vyzivy -pestrost - rozmanitost...a striedmost!
    --------------------------------
    grinning smiley...co tak zalozit v sekcii "Co sa inde nehodi"...vseobecnejsiu diskusiu na rozne osobne "nedostatocnosti"...mozno by sme sa dopracovali k mnohym dalsim kontraverznym nahladom..
    Neviem ci ste niektori sledovali ( ja zial len obcas) na Spektre austr. serial, kde sa
    rozoberali mnohe medzi ludmi zauzivane nazory z mnohych oblasti- niekde som to tu spominala pri diskusii o teflonovych panviciach...
    Uff, to by som vam priala vidiet, co vsetko sa clovek dozvie, ze kolko toho je nepodlozene a su len famy... winking smiley
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (25.01.2010 12:00)
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Cholesterol

    Datum: 25.01.2010 13:04
     

    Máš pravdu Kerio, že mezi lidmi je spousta názorů na hromadu věcí, (a nemusí se to týkat jen výživy), které jsou utvářené hlavně reklamami a PR odděleními různých firem. Mnohdy je to s odkazy na "seriózní" výzkumy. Na to jsem se snažil upozornit, ale asi jsem to nečinil dobře, tak jsem nebyl pochopen. confused smiley 

     

    Spousta nesprávných názorů je na takzvané biopotraviny, geneticky modifikované organismy ve výživě, na škodlivost mobilů, atd. atd. Nějakou dobu jsem tyhle věci sledoval a psal o nich, tak o spoustě věcí vím, že je to poněkud jinak než se lidem v médiích běžně předkládá. Možná jestli najdu čas tak o něčem zajímavém z toho napíšu na blog na Week. Třeba to bude lépe pochopitelné, než z diskuse.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Cholesterol

    Datum: 25.01.2010 13:11
     

    Jsi prostě Brouk Pytlík thumbs down thumbs down thumbs down spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Cholesterol

    Datum: 25.01.2010 13:29
     

    Hele Rame-problém nie je v tom,aké máš názory,ale jak ich prezentuješ. Ešte presnejšie by bolo možno napísať-aký postoj zaujímaš voči tým,čo s tebou nesúhlasia. Možno je to dané tým,že si nielen presvedčený o svojej pravde,ale aj za ňu príliž zanietene bojuješ. Lenže pokial svojho protivníka označíš za slepicu,to viac vypovedá o tebe než o ňom. A to už vobec nehovorím o tom,že týmto zposobom nikoho o svojej pravde nepresvedčíš.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Cholesterol

    Datum: 25.01.2010 13:36
     
    Janina44 napsal(a):

    Jsi prostě Brouk Pytlík thumbs down thumbs down thumbs down spinning smiley sticking its tongue out

    Typický příklad, jak by diskuse podle mého názoru neměla vypadat. nono smiley

    Hodnotíš a zesměšňuješ toho druhého, namísto toho abys namáhala mozkové závity nad tím, že něco napsal a snažila se pochopit co a proč to napsal. O čemsi to svědčí, ale já to komentovat nebudu, věcného v tom nevidím naprosto nic. Až budeš mít o čem, tak se mnou můžeš diskutovat,

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Cholesterol

    Datum: 25.01.2010 13:42
     

    smiling smiley smiling smiley smiling smiley 

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (25.01.2010 13:44)
     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Cholesterol

    Datum: 25.01.2010 13:46
     


    Ram napsal(a):
    Janina44 napsal(a):

    Jsi prostě Brouk Pytlík thumbs down thumbs down thumbs down spinning smiley sticking its tongue out

    Typický příklad, jak by diskuse podle mého názoru neměla vypadat. nono smiley

    Hodnotíš a zesměšňuješ toho druhého, namísto toho abys namáhala mozkové závity nad tím, že něco napsal a snažila se pochopit co a proč to napsal. O čemsi to svědčí, ale já to komentovat nebudu, věcného v tom nevidím naprosto nic. Až budeš mít o čem, tak se mnou můžeš diskutovat,


    Rame, a ty snad tu děláš něco jiného? Od začátku této diskuze zesměšňuješ...přiznám se, že ty odkazy jsem dala tak trošku škodolibě, tušila jsem po shlédnutí tvých reakcí v ostatních diskuzích, že se na ně chytneš (obzvlášť na ten českavejce.cz), ale co jsem netušila, bylo to, že se projevíš jako hulvát thumbs up

    Opravdu si myslíš, že nás tu o něčem přesvědčíš tím, když se budeš ohánět svými tituly apod. a nazývat nás drůbeží, když ani jednu z nás tu neznáš a nevíš kdo je co zač...a možná by ses divil, že tu nejsou "jen samé slepice", ale ženské vcelku inteligentní, jen nemají potřebu se všude vytahovat winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.