pondělí 29. dubna, 11:03 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arturka
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Bolavé tělo

Datum: 03.04.2010 17:58
 

Co vás bolí? A neříkejte, že jste jako rybičky. grinning smiley S čím bojujete a co vám na to pomáhá?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 16.01.2013 12:58
     

    Kordulko, chodím odpoledne školničit do školky a do školy. Klidně si ten froťák k pobavení dětí nechám grinning smiley ono už jich tam většinou moc nebývá .. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolavé tělo

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 17.01.2013 19:27
     

    Sklidila jsem div né potlesk, vážně to děcka pobavilo ... grinning smiley a dnes už je to mnohem, mnohem lepší !!! Ale nebyla bych to já, abych si nepřivodila něco dalšího - mám krásně spálenou ruku o pánev a samo, že jsem si hnedka ten puchejř strhla angry smiley debil grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 17.01.2013 20:04
     

    dle rady Anavky.....posypalas solí?

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 17.01.2013 22:02
     

    To víš, že neposypala ... kdo si na to má vzpomenout, když skáče bolestí po kuchyni, bolavou ruku dře o tepláky a hlídá bramborák, aby se nepřipekl ... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 17.01.2013 23:33
     



    cancourek napsal(a):

    Holky, nevíte, co zabírá na přeleželou část těla ? grinning smiley Už snad od soboty mám přeleželej krk, mažu to voltarenem a nic sad smiley jsem jak ten hostinskej ve Vesničce, musím se otáčet celá grinning smiley grinning smiley

    nemáš třeba tea tree olejíček - mi pomáhá skoro na všechno grinning smiley. Otáčení celá znám moc dobře, docela často si "přeležím"krk, když usnu u televize stydlin smiley . Ale většinou to po dni, dvou samo odezní,tak to moc neřeším. Ale nepříjemné to je velmi.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 17.01.2013 23:34
     



    jaja99 napsal(a):

    Hele, na to pomůže takovej ten límec, to je perfekt a rychle to přejde den, dva a seš fit

    ten teď nosí do práce kolegyně, vypadá jak princátko smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 17.01.2013 23:35
     



    cancourek napsal(a):

    Sklidila jsem div né potlesk, vážně to děcka pobavilo ... grinning smiley a dnes už je to mnohem, mnohem lepší !!! Ale nebyla bych to já, abych si nepřivodila něco dalšího - mám krásně spálenou ruku o pánev a samo, že jsem si hnedka ten puchejř strhla angry smiley debil grinning smiley

    Tys nesolila, vid? nono smiley A furt to budu meldovat, a furt to budu meldovat winking smiley , a pořád marný, holky jedny...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 17.01.2013 23:36
     



    cancourek napsal(a):

    To víš, že neposypala ... kdo si na to má vzpomenout, když skáče bolestí po kuchyni, bolavou ruku dře o tepláky a hlídá bramborák, aby se nepřipekl ... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    cancourku, já už to mám takový samozřejmý pohyb. Asi jako když sáhneš po toaleťáku, když použiješ wc smiling smiley. Spálenina-ledová voda a popálenou část co nejdřív vrazit do soli.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 18.01.2013 01:16
     

    To určitě vyzkouším v létě,až si položím rozkouřený cigáro na lavičku a pak si na něj sednu smoking smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 18.01.2013 09:09
     

    Baby zatracený, v kolik jste šly spát ?! grinning smiley

    Evčo, už tě vidím, jak se prdelíš v soli ... stydlin smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 18.01.2013 16:30
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Evčo dej pak vědět, ráda se přijedu podívat grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 28.10.2013 19:07
     

    Nemůžu se zbavit infekce v dutinách sad smiley Už třetí týden rýma, vykašlávání. Antibiotika dobraná, pro jiné si už nechci jít. Asi zkusím zase výplachy konvičkou. To je děsný, když se něco vleče.

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 28.10.2013 19:23
     

    Arturko dáš si do pusy trochu oleje a žužleš a žužleš až je z toho bílá voda.Potom vyplivneš ven.Má se to dělat nalačno a já to dělala i přez den.A třikrát deně spolknout stroužek česneku po jídle.Zaručenej recept. thumbs down

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 07.11.2013 12:50
     

    grinning smiley Jsem byla na kontrole se štítn.žlázou.Dopadlo to dobře thumbs down A že si koupím kytku za odměnu a žádnoi jsem si nevybrala. confused smiley grinning smiley

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 07.11.2013 13:37
     

    Byl jsem na ultrazvuku na kontrole me leve ledviny. Pred 3 roky me zjistili ze mam asi 3 mm ledvinovy kamen. Nak me posledni dobou pobolivala leva cast tela v oblasti ledviny confused smiley Nastesi to neni nic zvazneho, jen maly cist, ktery se pry nekdy vytvori kdyz je v ledvine kaminek. Ten uz tam neni, tak se snad sam "vyplavil" eye rolling smiley

    Ja uz mel v roce 2006 jeden ledvinovy kamen (8 mm velky) pro zmenu v prave ledvine, tak ted uz si davam bacha winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.