pondělí 29. dubna, 18:09 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arturka
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Bolavé tělo

Datum: 03.04.2010 17:58
 

Co vás bolí? A neříkejte, že jste jako rybičky. grinning smiley S čím bojujete a co vám na to pomáhá?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 21
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 10:43
     

    Kordul já byla jednou a už mě nikdo na ní nedostane ne e.Pak ty následky byly horší sice se říká čím častějš se hdí že to je lepší ale ne e.A to mě jště rovnali páteř to byla bolest le ulevilo se mi a pak druhý den jsem neznala nic jiného než postel.Na mě dělaj pokusi.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolavé tělo

     
     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 10:46
     

    Drahuško stebou uplně souhlasím ty tepla moc k tomu nepřáli hlavně i když je dusno.Tenhle týden byl hroznej.Ale snad bude chvíly pokoj.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 10:48
     

    Kordulo, já jsem měla vyzkoušený skoro všechno. Nejvíc mě pomáhalo, když jsem se ráno probudila a ještě mě nebylo špatně, ale už na mě něco lezlo... Tak už tehdy jsem do sebe rvala ibalgin nebo acylpirin. Prostě jsem se snažila, aby se nic nerozjelo. To byly potom dny, který jsem nežila. Úplně je můžu vyšrtnout ze života. A že těch dnů bylo sad smiley

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 10:58
     

    Artutko to stěmi práškami mám vyzkoušený také ale né někdy s ůspěchem že někdy zkončím na pohotovosti na inekci.Jo a doma už je manžel stoho chudák hotovej ani se mu nedivím.Nadává že mě už nic nepomůže stejnak.Nejhorší je na tom že když je mi celej den špatně a ležím a povolí to tak v 11 v noci a chce se mi strašně snima povídat a oni mi nadávaj že chtěj spát.A čučím do blba než usnu a druhý den sem jak po kocovině.Tak já nemusím chodit ani do hospody.A ani nechodím nemám to ráda a nemůžu.Někdy málo si dám ale to musí být bílí víno.nic víc a to ještě málo..

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 11:08
     

    Nejhorší je, když záchvat migrény začne v noci. Počáteční malou bolest člověk zaspí a pak už neppmůžou ani dryjáky.. Akupunktura taky nanic thumbs up Nemůžu chodit ani na masáže zad, protože mi vyvolávají také migrénový záchvat thumbs up Někda stačí leknutí... angry smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 11:13
     

    já měla migrénu jednou v životě a byl to tedy nářez. Ještě štěstí, že jsem v té době ještě byla sestra v nemocnici. Dostala jsem injekci a celou službu jsem prospala. Lituju všechny, co to musí prožívat častěji sad smiley

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 11:25
     

    Opravdu nato je nejlepší ta injekce a spánek jak píše jana.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 13:46
     



    Arturka napsal(a):

    Raduzo, migrény mizí v menopauze winking smiley

    mno... asi jak komu confused smiley . Já nyní dostala nějaký Sumatriptan, pokud si to stihnu vzít při prvních náznacích blížící se migreny, tak to i pomůže. Ale to jde tak 3 x za sebou, na další záchvat to nepomůže a musím si ho pěkně vyžrat angry smiley . A to jsem do nějakých 27 let nevěděla, co je bolest hlavy.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 13:47
     

    ... já jsem si dnes udělala pyžamové / je mi jedno , jak se to píše / odpoledne a jdu spát a lenošit winking smiley coffe smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 13:51
     



    Janina44 napsal(a):

    já měla migrénu jednou v životě a byl to tedy nářez. Ještě štěstí, že jsem v té době ještě byla sestra v nemocnici. Dostala jsem injekci a celou službu jsem prospala. Lituju všechny, co to musí prožívat častěji sad smiley


    Jednou v životě? Závidím. Já asi tak jednou do měsíce eye rolling smiley V lepším případě to odchytím, nacpu se nějakou pilulí - teď se mi docela osvědčil Ibalgin rapid a po tři dny mám "jen" bolest hlavy. Když se to rozjede na základě nějakého vypětí, stresu atd nebo v noci, jak píše drahuška a nabere to hned na obrátkách, tak to už jsou šance na zmírnění v háji a tři dny jsem tak nějak v polovičním komatu eye rolling smiley , ale krom jednou, kdy se to skutečně nedalo, se vždy snažím jít normálně do práce. narozdíl od jiných mi totiž úplně nepomáhá ticho a tma, to se mi pak začne točit hlava a je mi ještě hůř. Tak radši chodím a snažím se v omezené míře fungovat. A průvodní jev je v mém případě zvracení, taky prima... confused smiley Ale jelikož ji mívám opravdu pravidelně, téměř na den stejně s příchodem další milé ženské události, tak vždy číhám a při sebemenší bolesti se hned naláduju. Doufám, že v den ztráty plodnosti smiling smiley bude klid i od téhle radosti. winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 14:05
     

    Také myslím, že po padesátce se začnou prodlužovat doby mezi jednotlivými záchvaty a doufám, že jednou úplně vymizí, ale ještě se to nestalo.

    No, jak nebožka tchýně, tak sestra a několik dalších žen v mém okolí se věkem této radůstky zbavilo. Manžel na ně trpí taky a ikdyž už má vyšší číslo, než pětku na začátku dvojčíslí svého věkut, neustupují mu ani náhodou thumbs up

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 16:37
     

    Kordulo to ti jen prospěje já pokut mě to dovolí čas tak si chvíli lehnu po obědě.Migréna je potvora.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 21:15
     

    Jo je to svinstvo, které nikomu nepřeji, začal jsem tím trpět od r. 1981 po dobu v kuse 12 let, pak jsem měl více jak 10 let pokoj ,a ted se vše vrátilo před 3 týdny. Ergofein a Migraeflux Orange se již nevyrábí, Saridon a Apo-Migra nezabírají již, Ibrufein aj jsou k ničemu.Obstriky do spánku jsou již k ničemu . Jedině co pomůže do 30 ti minut je Sumigra nebo Sumatriptan Mylan , posledně dva mě zaberou., ale co je to platné, když v balíčku jdou dva , nebo 4 ks prášků jenom. A ještě mě zabere Alpa rozetřít po spánku a na zátylek ono to pěkně pálí. No a samozřejmě , ledová sprcha.

    Ale v pátek jsem se ptal v lékárně, že když napíše lékařka rozpis na Ergofein, že jej v lékárně vyrobí. No to ale aby člověk nemusel stále běhat pro recept k doktorce tak by bylo potřeba 100 ks ergofenů, a prý cena by bala od 350-600 kč.

    Takže vím, že se při záchvatu nedá nic dělat než ležet ve tmě, bez hudby a rámusu,a že píchá v půlce hlavy a v oku jako hrom znám z každého dne.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 21:22
     

    Když mně pomůže i Rosemig jen v počátku a ještě je mi po něm hodně zle. Bolí žaludek, blinkám i po něm a mám silnou motolici. Když nezabere, tak mě ještě k těmto přišernostem šíleně bolí hlava. Pak mi vadí jakékoli zvuky, světlo, pachy, no prostě VŠECHNO ...

    Dřív mi pomáhal Imigran, ale taky ne vždy a taky mi po něm bylo zle. Jenýe to zle trvalo kratší dobu, než třídenní migréna

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 21:30
     

    Obvoďačka mě dala ted Aulin, tak jsem ho hned hodil po prvním prášku do skříně, vůbec nepomohl, a nechal jsem si napsat potom Sumigrfu. Ten Imigram jsem měl asi taky ted už nevím, bohužel tělo si na ty prášky časem zvykne,že nepomohou, nebo částečně.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.