pondělí 29. dubna, 14:35 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arturka
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Bolavé tělo

Datum: 03.04.2010 17:58
 

Co vás bolí? A neříkejte, že jste jako rybičky. grinning smiley S čím bojujete a co vám na to pomáhá?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 21
  • Autor: 256
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 23.08.2012 07:52
     

    bolavé koutky úst - nedostatek vitamínu B, nebo pomůže vypálit Alpou nebo desinfekcí

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolavé tělo

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 23.08.2012 11:00
     



    drahus napsal(a):



    Emilka12 napsal(a):

    flower smiley Mě nic nebolí.stal se zázrak. thumbs down confused smiley eye popping smiley grinning smiley

    ...a jsi naživu? eye popping smiley winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Tsss, mě bolí celej člověk, ale seru na to smoking smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 23.08.2012 14:03
     










     

     

    Tsss, mě bolí celej člověk, ale seru na to smoking smiley

    Carlosi, tak to jsme dva grinning smiley

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 23.08.2012 17:17
     

    Já tet trpím dva dny migrénou a to je něco hnus včéra jsem jen leže celej den zas byl kámoš postel a deka a dneska mě jen hlava bolí stejnak jsem skončila na iněkci.Nepřála bych to nikoumu.Fuj angry smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 23.08.2012 17:48
     

    Raduzo, migrény mizí v menopauze winking smiley

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 23.08.2012 17:52
     



    raduza napsal(a):

    Já tet trpím dva dny migrénou a to je něco hnus včéra jsem jen leže celej den zas byl kámoš postel a deka a dneska mě jen hlava bolí stejnak jsem skončila na iněkci.Nepřála bych to nikoumu.Fuj angry smiley


    Já vím moc dobře co jsou migrény.Trpívala jsem jak pes.co mě vyoperovali štitnou žlázu tak mám pokoj.

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 23.08.2012 17:59
     

    Emilko tu mám taky ale o operaci nechci ani slyšet letos byly dvě a stačílo mi to.

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 23.08.2012 20:25
     



    raduza napsal(a):

    Emilko tu mám taky ale o operaci nechci ani slyšet letos byly dvě a stačílo mi to.


    třeba maš ty migrény od toho.,Já jsem měla taky tři operace během roku a přežila jsem to. confused smiley confused smiley grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 23.08.2012 22:26
     

    Vladko, jsi můj člověk. flower smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 23.08.2012 22:30
     

    Radúzo, já měl migrénu jednou v životě. Nic nepomáhalo, nic nezabíralo, musel jsem s ní přestát víkend. Utrpení který bych přál Mengelemu a jemu podobným. Takže tě docela chápu. V pondělí jsem šel na CT, a jak jsem tak v tý čekárně čekal až příjdu na řadu, tak zničeho nic mě lebeňa přestala třeštit. No na CT jsem šel, nic nejzjistili, tak jsem zase mašíroval zpátky do práce. Doktor ovšem pochybovačně vypisoval nějaký lejstra. Asi si myslel že jsem z "tchechischer simulanten bande" grinning smiley

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 09:05
     

    S migrénami už trpím od dětctví nejhorší poporodu to už je 14 let dělají semnou pokusu už mě to nebaví.Viřadí vas to ulně s deního režimu nic nemůžete dělat.Mě taky nic nenašli na rezonanci.Mám to skrční páteře a z měnou počasí.Tet beru silné léky tak uvidíme pul roku byl klid a jak bylo to teplo bylo to příšerný.A to mě ještě zakázali nějaké potraviny a kafe ale to si nenechám odpustit to kafe.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 09:18
     

    ......synovi vyléčili migrénu akupunkturou thumbs down a já mám asi chřipku, zrovna teď, když mám týden volno angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 09:35
     

    Migreniků je nás tu víc.. Taky mezi ně patřím, tak vím, co je to za hrůzu. Nevyléčili mi ji ani za osmnáct let, jen se mi s vyšším věkem prodloužily intervaly, tak mám víc času mezi záchvaty zregenerovat. Letošní horka byla na migrény děsná. thumbs up Nález mám kombinovaný a většina léků, dryjáků, nezabírá sad smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 09:45
     

    Já už mezi mirgeniky nepatřím spinning smiley sticking its tongue out Ale užila jsem si od dětství fest . Teď se musím dívat jak trpí dcera, které to podědila po mě a já po své matce sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 26.08.2012 10:29
     

    ... Art, poptej se po té akupunktuře, zkuste to

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.