pondělí 29. dubna, 17:37 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arturka
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Bolavé tělo

Datum: 03.04.2010 17:58
 

Co vás bolí? A neříkejte, že jste jako rybičky. grinning smiley S čím bojujete a co vám na to pomáhá?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 21
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 20.07.2012 19:08
     

    Emi, manželovi často pálila žáha. Bral si na to sodu drinking smiley . Pak začal hubnout a samozžejmě jedl vybraná jídla a o pálení už neví.

    Ty jsi jako lunt, tak to znamená, že ti to dělá nějaké jídlo.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolavé tělo

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 20.07.2012 21:35
     

    ježiši jak se to jmenuje na pálení žáhy... Anacid......je to v pytlíčku bělavé mléko, zabírá to i na tlačení žaludku nebo kocovinu

    [www.lekarna.cz]

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 21.07.2012 09:45
     

    ... také ja dobrá na žáhu voda z brambor winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 21.07.2012 10:26
     

    Měla jsem zánět jícnu a žáha, o které jsem do pětapadesáti něvěděla, že vůbec v těle existuje, bolela a pálila a pálí, jak čert. Používám ranisan. Volně v prodeji je slabší, než na recept, ale myslím, že stačí. Může se jak před jídlem tak po jídle a je dobré ho užívat třeba ještě dva dny po skončení potíží

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.08.2012 08:44
     

    Asi mám zánět dásní sad smiley Okolo korunky je to nateklé a pěkně to bolí. K zubařce jsem objednaná na pátek. Čistím, vyplachuju listerinem a šalvějí, ale asi bych to potřebovala od zubařky nějak proříznout. Nemůžu se jí dovolat. Do pátku je dlouhá doba angry smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.08.2012 08:59
     

    Nečekej, nevolej, vyraz k ní hned - bolestivé případy by měla ošetřit bez objednání.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.08.2012 09:48
     

    Na zánět dásní je nejlepší do sklenice vody lžíci peroxidu (3%) To mi vždy doporučuje můj doktor. Je to hnusný, ale nejúčinější. Nebo taky Tantum Verde. Jenže to já nemůžu, mám na něj alergii. Věř mi, trpěla jsem na ně eye rolling smiley Obojí vyplachovat

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (08.08.2012 13:01)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.08.2012 12:33
     

    Já už mám týden prasklý koutek a né a né se toho zbavit. Jakmile otevřu hubu....au angry smiley

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.08.2012 22:25
     

    Arturko zkus HERBADENT je to roztk na dásně je to hnus ale účinný já ho používám i na afty a jiné ústní problémy

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.08.2012 22:54
     

    Mě nic nebolí.stal se zázrak. thumbs down confused smiley eye popping smiley grinning smiley

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 08.08.2012 22:54
     

    flower smiley Mě nic nebolí.stal se zázrak. thumbs down confused smiley eye popping smiley grinning smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 09.08.2012 09:04
     

    Ještě včera večer jsem bolestí málem brečela. Byla jsem na návštěvě u Inovy a ta vytáhla propolis se slivovicí. Musím zaklepat, ale otok je dneska poloviční, dásně ani moc nekrvácely při čištění a zatím NEBOLÍ grinning smiley Dokud to nebude dobrý, tak budu po každým jídle čistit a vyplachovat šalvějí a listerinem. A zítra se na to mrkne paní doktor winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 09.08.2012 09:17
     



    Emilka12 napsal(a):

    flower smiley Mě nic nebolí.stal se zázrak. thumbs down confused smiley eye popping smiley grinning smiley

    ...a jsi naživu? eye popping smiley winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 09.08.2012 09:27
     

    Drahuš thumbs down

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 09.08.2012 09:43
     



    cancourek napsal(a):

    Já už mám týden prasklý koutek a né a né se toho zbavit. Jakmile otevřu hubu....au angry smiley


    Lenko, toto jsem měl minulý týden, léčil jsem si to co bylo doma a nic. Tak jsem šel do lékárny , optal co na to, dala mě mastičku FUNGICIDIN LÉČIVA kolik to stále nevím, ale kolem cca 49 kč a po 5ti dnech, kdy jsem si koutky mazal tak 4x denně mám klid a pokoj.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.