pátek 26. dubna, 18:14 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vztahy
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vztahy
Diskutujte! Vše o vztazích
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Snachy a tchyně

Datum: 10.06.2008 11:42
 

Na vedlejším fóru mě zaujalo toto téma, zajímají mě i vaše názory na tento vztah smiling smiley.

Ráda bych byla jednou dobrá tchyně (to nejspíš každá smiling smiley ), zjišťuji ale po přečtení diskuze na L., že i já jsem citlivá na své soukromí a představa, jak se mi tu někdy v budoucnu zabydlí nějaká slečna a bude, nedejbože, ještě požadovat nějaký servis, se mi příčí už teď winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 9
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 06.10.2008 15:25
     

    No jasně, matka (si) je dycky nejistá. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Snachy a tchyně

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 06.10.2008 15:44
     

    Anavi, ty myslíš, že tě bude snacha krmit přes plot? grinning smiley

    Si fandíš. Ty nevíš, že vaše děti odsouhlasí eutanázii pro lidičky důchodového věku, protože na důchody už nikdo dělat nebude a že budeš utracená, jak škodná? confused smiley smoking smiley

    Prej krmit přes plot - šťastná nevědomost drinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 06.10.2008 17:39
     

    drahu, tak aspoň okoralou kůrčičku by prostrčit mohli... winking smiley

     
  • Autor: BOBO
    Status: nováček

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 24.10.2009 15:43
     

    Tak jak tak koukam, tchyne jsou asi na cele zemekouli stejne.To ja mam tchyni tak strasne ustaranou a bazlivou o sve synacky, ze i po skoro 5 letech manzelstvi je schopna prijit kazdej den zkontrolovat, jestli jeji synacek nahodou nema hlad, ze by mu neco uvarila.My jsme v prizemi a ona je v prvnim patre nad nama.Nejradeji bych vse prodala a odstehovala se alespon 20 km dal.winking smiley A to jeste nemam deti....................eye popping smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 24.10.2009 18:52
     

    BOBO ty snad bydlíš u nás grinning smiley grinning smiley ,jak kdybych ten příspěvek psala já winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 24.10.2009 20:21
     

    Holky tak to já zajásala, že už je chce živit nějaká jiná a honem jím je na péči přenechala, jen jeden mi ještě straší doma, nechcete ho některá??? Nechce se mi vařit a prát (vlastně pere si sám) grinning smiley

     
  • Autor: BOBO
    Status: nováček

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 24.10.2009 22:01
     

    Je tak Jajo, ze bych se rozvedla?eye rolling smiley winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 24.10.2009 22:12
     

    grinning smiley Ital to není...... thumbs up

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 24.10.2009 23:29
     

    Ale ošklivej taky ne ...... nono smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 24.10.2009 23:47
     

    ... a možná by tu Itálii doma dokázal udělat, třeba.. nebo ne? winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: BOBO
    Status: nováček

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 25.10.2009 11:36
     

    Ja klidne itala vymenim za cecha grinning smiley .Tomu aspon chutna vepro, knedlo, zelo.thumbs down Nebo vymenim jenom tchyni please smiley .

    Ale ne zase tak spatna neni, az na tu hroznou starostlivost.Dnes diky tchyni mame o obed postarano, ja udelala jen zakusek.spinning smiley sticking its tongue out Takze vsem tchynim ZDAR!drinking smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 25.10.2009 18:46
     

    Bobo a která z vás se nastěhovala dřív do baráku??? Tchýně, nebo ty??? winking smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 25.10.2009 20:00
     

    Tak trošku mimo. Docela mne dostává švára, který manžovi o víkendu hlásí co má práce, že musí vyprat, uklidit, uvařit a jak je z toho zmoženej a má toho dost a tak si po obědě musí hodit šlofíka.....že to my ženský děláme automaticky den co den, týden, celý život a bez keců mu nějak nedocházi.

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 25.10.2009 23:26
     

    BOBO myslíš to jako že : " Ital nezná ten zázrak a tak mu chátrá tělo, Ital nezná ten zázrak ... vepřo ,,,, knedlo,,,, zelo " !!!! grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kopretinka
    Status: nováček

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 15.09.2010 23:14
     

    Našla jsem na internetu celkem pěkný článek, jak se mají řešit problémy v rodině Snacha vs Tchyně. Tchyně a uzené, nejlepší jsou studené? Já bych vám mohla o své tchyni vyprávět! Je neuvěřitelně zlá!!!! Opravdu.... k ní se i to pořekadlo celkem hodí, ale tak nikomu nepřeji nic zlého, takže to berte s rezervou. smiling smiley Nicméně mohu napsat, že článek je celkem pravdivý. Ono je opravdu vhodné omezit kontakt a tak nějak to brát všechno s chladnou hlavou, i když to není vždy zrovna snadné.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vztahy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.