pátek 26. dubna, 08:24 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

Datum: 23.02.2010 10:57
 

smiling smiley Aj ja sa chcem pochváliť.

ŽE: Mám základné vzdelanie, 58 rokov a sama, bez pomoci som si vytvorila túto stránku pre radosť:

[zabenka.svet-stranek.cz]

A ešte som sa na internete naučila pliesť košíky.

Pozdravujem všetky, čo sa rady chválime. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (23.02.2010 11:23)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 21
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 27.03.2021 10:38
     

    no jo Elo , Elo !!!!! nono smiley

    já včera rekreačně a ze židle. jsem ráda, že v předstihu oproti jiným rokům dovezli kontener . za chvíli /11.00 / mají přijít rafani . prý už se vyspali spinning smiley sticking its tongue out no a dědek udělal těsto , takže jsem teď dotvořila makové koláčky. . ale jsem už unavená .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

     
     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 27.03.2021 11:26
     



    gabca napsal(a):

    Taku, já už se stihla servat včera.😁 Od 13h do 18 h bez přestávky. Mám teda jednu blbou vlastnost. Něco rozdělám, vidím tuhle něco potřeba, támhle..... Výsledkem je několik hromádek různě po zahradě, nůžky nevím kde a pocit nezmaru, že to načatý nemůžu všechno stihnout. grinning smiley

    U nás teda dnes pod mrakem. Chtěla jsem pokračovat. thumbs down

    Gabco, to jsme jely zcela stejne. Zvladla jsem toho vcera hodne, ale ne dost na zo, co je potreba. Hlavne jsrm nestihla vubec ostrihat jablone.

    A do nadavaci muzu uz dnes, v noci me desne bolela kycel, nevim, jestli jsem si ji presedela v aute nebo nachladla. Ted o malicko lepsi, zkousim to rozchodit, ale porad nic moc.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 27.03.2021 23:03
     

    TAK my dnes ostříhali a ořezali co se dalo. Hromady větví. Vše jsem rozdrtil, manželka mulčovala. Rozdělal jsem oheň a spálil co se nedalo dát do drtiče. Začalo pršet a foukat a v tom dešti jsme si opekli první letošní buřty. Chleba, hořtice, buřt a pivo = romantika smiling smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 27.03.2021 23:18
     

    TAK, tu práci Vám nezávidím, ale ty buřty - romantiku, jo. grinning smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 28.03.2021 08:00
     



    tak63 napsal(a):

    TAK my dnes ostříhali a ořezali co se dalo. Hromady větví. Vše jsem rozdrtil, manželka mulčovala. Rozdělal jsem oheň a spálil co se nedalo dát do drtiče. Začalo pršet a foukat a v tom dešti jsme si opekli první letošní buřty. Chleba, hořtice, buřt a pivo = romantika smiling smiley

    My jsme první letošní buřty opekli v pátek,taky po práci v zahradě. thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 28.03.2021 13:06
     

    Taku chválím flower smiley až na ty buřty, tohle je pro mne vždy pěkný vopruz, k romantice veeeelice daleko.

    Holky, jste velice pracovité a šikovné, já jen skuhrám, ne nahlas, nějak se tvářím, že pracuju, nějak se mi opravdu nechce ........ stydlin smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 28.03.2021 18:11
     

    Elenko dej si pohov please smiley

    Všechny fuchsie v chatě, sudy na místech a voliéra postavená. Tak alespoň něco, další brigáda bude kdy???

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.03.2021 10:28
     


    Gabčo grinning smiley grinning smiley grinning smiley, L.se ptal, jestli má moje práce nějaký systém.. že mě chvíli vidí tam, chvíli onde, bordel větší, než když jsem na tu zahradu vlezla eye rolling smiley eye popping smiley winking smiley . Tak mu říkám, že nikdy nemůže pochopit, jak to probíhá... Jdu obírat dlužichy, u toho vidím, že je potřeba k nim dosypat hlínu. když už držím pytel s hlínou v ruce, zasázím macešky na okna. Pak jdu po nich vyhodit plast, tak rovnou vyklidím i ostatní bordel ze zahradního domečku, který se tam za zimu nastřádal. Do toho vidím, že je ještě na záhoně potřeba vybrat nějaké zbylé listí,protože už lezou cibuloviny... no a pak si všimnu mezi cibulovinami černé růže a jdu na net řešit, co můžou mít za chorobu a jdu hledat postřik .. tak furt dokola... Do toho mi na schodě stydne kafe... který nedopiju, protože se v něm mezitím utopí pár mušek. Pak to zahradničení nemilujte! love smiley grinning smiley

    A večer jsem ho odbourala větou: Tak jsem toho dneska tolik stihla... ale asi desetinu toho, co jsem si předsevzala... grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

    gabca napsal(a):

    Taku, já už se stihla servat včera.😁 Od 13h do 18 h bez přestávky. Mám teda jednu blbou vlastnost. Něco rozdělám, vidím tuhle něco potřeba, támhle..... Výsledkem je několik hromádek různě po zahradě, nůžky nevím kde a pocit nezmaru, že to načatý nemůžu všechno stihnout. grinning smiley

    U nás teda dnes pod mrakem. Chtěla jsem pokračovat. thumbs down

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Anavi (29.03.2021 10:30)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.03.2021 10:34
     

    no my včera taky otevřeli téma "opékání a grilování".. jak se chlapi tváří, že to dělají oni, ale v reálu to je: Dones prosím to naložené maso, ubrousky, pití, talíře, všechny možné omáčky, kečupy, hořčice, sirky, podej to a to... no a potom všichni chlapovi říkají, jak to ÚŽASNĚ PŘIPRAVIL. winking smiley grinning smiley thumbs down (Chlap stojí u grilu, ženská mezitím 10 tis.kroků... grinning smiley.)

    babkaela napsal(a):

    Taku chválím flower smiley až na ty buřty, tohle je pro mne vždy pěkný vopruz, k romantice veeeelice daleko.

    Holky, jste velice pracovité a šikovné, já jen skuhrám, ne nahlas, nějak se tvářím, že pracuju, nějak se mi opravdu nechce ........ stydlin smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.03.2021 10:48
     

    Anavi,máš pravdu a u nás ještě během grilování musí být "panáček" grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.03.2021 11:05
     

    Holky, já jsem tak ráda, že tenhle chaotický styl práce nemám jen já grinning smiley mám rozděláno tisíc věcí, ale nic není hotové winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.03.2021 11:40
     
    dscn8350 (2).jpg
    Další fotografie:

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley je s vámi sranda. já to mám nejlíp- nedělám nic.. dnes přišla v rámci hubnoucí chůze předposlední vnučka - 13 let .má to přes celý Štramberk dost daleko , tak svižnou chůzí .. winking smiley zase cosi pohrabala . rozhodila Cererit, co ještě nebyl . dobře thumbs down. včera dcera donesla a nasadila šest macešek od vietnamců .. jsou parádní . thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (29.03.2021 11:58)
     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.03.2021 18:22
     



    cancourek napsal(a):

    Holky, já jsem tak ráda, že tenhle chaotický styl práce nemám jen já grinning smiley mám rozděláno tisíc věcí, ale nic není hotové winking smiley

     

    Se přidávám, dobře popisujete můj styl práce. sad smiley i to večerní konstatování........a ještě si říkám - to už jsem měla mít hotové, co jsem vlastně celý den dělala confused smiley confused smiley. A jak říkala moje babička: "Já v posteli ráno nadělám práce".......bohužel už moc dobře vím, o čem mluvila angry smiley .

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.03.2021 22:30
     

    Vidim, ze vsude stejne grinning smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.03.2021 07:54
     

    To já tak mám už dávno.Když jsem chodila do práce,tak jem si naplánovala,co všechno udělám,až příjdu domů.Výsledek byl,že jsem udělala něco grinning smiley

    Evin napsal(a):



    cancourek napsal(a):

    Holky, já jsem tak ráda, že tenhle chaotický styl práce nemám jen já grinning smiley mám rozděláno tisíc věcí, ale nic není hotové winking smiley

     

    Se přidávám, dobře popisujete můj styl práce. sad smiley i to večerní konstatování........a ještě si říkám - to už jsem měla mít hotové, co jsem vlastně celý den dělala confused smiley confused smiley. A jak říkala moje babička: "Já v posteli ráno nadělám práce".......bohužel už moc dobře vím, o čem mluvila angry smiley .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.