pátek 26. dubna, 06:08 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

O čom sa vám zdalo?

Datum: 04.02.2008 14:34
 

Pamätáte si sny ? Mne sa dnes zdalo o weeku.Konkrétne,že Jabraka založil diskusiu pod názvom "Determinance stromem" .Šlo tam o zakladaní predzáhradiek a ich osádzaní výraznými stromami,tak aby sa už zdialky dalo určiť,v ktorom dome bývate.Mal tam i foto svojho baráčku,v predzáhradke mu rástol vysokánský smrek.winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (04.02.2008 15:30)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 20
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 17.08.2016 08:53
     

    Aspoň se ti prokrvila hlava grinning smiley A co? Lepší?

     
  • Autor: Reklama

    Re: O čom sa vám zdalo?

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 26.08.2016 21:16
     

    Takže: jedu s kolegou na korbě vojenského nákladáku narvaného střelivem a zbraněma, kdo řídí nevím, páč mi máme dost práce s odrážením útoku nějakých barbarů, kteří nás pronásledují na koních a pálí ostošest, řídí asi nějaký břídil, bo po chvíli jsme oblkíčeni, auto zastavuje, korba se otevírá a pokyn k vysednutí je jasný. V tom můj kolega hlásí:"pánové, já mám od půl 4. mamární ambulanci, ale ona už má po šichtě, tak naschledanou." Asi jsem to přepískla se sledováním zpráv a dobrodružných filmů, jinak nechápu, kde se to ve mě vzalo. eye rolling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 28.08.2016 19:45
     

    Taky mívám docela často prazvláštní živé sny.

    Včerejší noc jsem měla cestovací. Syn služebně odjel na Měsíc (skutečně na Měsíc a ne měsíc) a já se chystala za ním. Pekla jsem bábovku a docela samozřejmě jsem vyrazila na letadlo a pak na přestup do rakety. Bohužel jsem se nedostala až na ten Měsíc, nastaly nějaké problémy a pak už jsem se vzbudila.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 28.08.2016 19:48
     

    nojono, Věrka má vše ve fofru, tak i na dovču lítá raketou grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 28.08.2016 20:08
     

    je dobré se tu dovědět, že nejsem sama zralá na Chocholouška winking smiley thumbs down

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 28.08.2016 20:33
     

    Sny mívám zřídka, ale když se nějaký vyvede ta to stojí za to. Vstoupím do výtahu, který má tři talčítka : nahoru-stop-dolů. Zmáčknu nahoru, a jak se tak rozhlížím, tak výtah má normálně okno. Namísto směru výtahu nahoru, kroužím s ním kolem baráku. Jen matně si vzpomínám, že tam byly dokonce i koleje !!!! Pak nevím, páč mě paňmáma odborným kopem vzbudila ať nehulákám stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 28.08.2016 21:55
     

    To mě se zase zdálo o nepřispůsobyvých spoluobčanech. Bylo jich u nás v ulici všude plno. Nechápu proč. A furt mi chtěli s něčím pomáhat. Taky nechápu proč.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 30.08.2016 19:24
     



    tak63 napsal(a):

    To mě se zase zdálo o nepřispůsobyvých spoluobčanech. Bylo jich u nás v ulici všude plno. Nechápu proč. A furt mi chtěli s něčím pomáhat. Taky nechápu proč.

    konečně projevili dobrou vůli a chuť pomáhat a jak ses jim ty odvděčil grinning smiley nezájmem. Pak se nemůžem divit winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 30.08.2016 19:45
     



    tak63 napsal(a):

    To mě se zase zdálo o nepřispůsobyvých spoluobčanech. Bylo jich u nás v ulici všude plno. Nechápu proč. A furt mi chtěli s něčím pomáhat. Taky nechápu proč.

    Taku, to byl jenom sen...... smoking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 30.08.2016 22:51
     

    Na dnes.

    Zaparkuješ ve městě, potom jdeš zpět a nemůžeš auto najít. Hledáš, hledáš a furt nic. Pomalu přicházíš na to, že ti auto ukradli !

    Stres. Když se probudím, tak se raduji, že to byl sen. eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 30.08.2016 23:19
     

    Taku, buď rád, že to byl jen sen. Kamarád takhle vzburcoval policii, že mu ukradli auto, až po hodině si uvědomil, že výjimečně jel do práce MHD.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 30.08.2016 23:20
     

    Taku tohle já zažívám pokaždé, když jedu nakupovat. NIKDYsi nepamatuju číslo, na kterém stojím. Uklidňuju se jen tím, že okolo je tooolik lepších aut, tak kdo by bral zrovna to moje grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 06.10.2016 22:51
     
    14494671_741922029281940_5523446789060319992_n.jpg

    Nic zajímavého se mi nezdálo, ale když je takový zajímavý den, mohl by přijít i zajímavý sen. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 07.10.2016 07:48
     

    Spike, datum to bylo suprový. Ani mi nedošlo. Než to člověk viděl napsané. Svým způsobem naštěstí se nic zvláštního ani nestalo ani se nezdálo. A i to není někdy málo. thumbs down

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: O čom sa vám zdalo?

    Datum: 07.10.2016 08:43
     

    Jenom měl můj syn narozeniny.

    Ale sny si málokdy vybavím, jen nedavno si z celeho snu pamatuju, že jsem zvedla hlavu a do oka mi přistálo řídké ptači hov.o winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.