pátek 26. dubna, 07:37 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zvířata
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1

Jake zviratko?

Datum: 11.01.2011 12:39
 

Prosim chovatele o radu.

Nas mladej uz asi rok loudi, ze chce pejska. Mne se do toho moc nechce, je to prece jen zodpovednost a starosi navic. Jsme taky dost casto v luftu, tak kam potom s nim, zejo. No nicmene jsem nalomena, ze bychom mu treba casem toho Russel Jacka poridili, mam ho okoukaneho od brachy, je tak akorat a je mila.

Ale zatim jsem si vymyslela, ze bychom mu na zkousku poridili mensi, nenarocnejsi zviratko, o nez by se samozrejme take pomahal starat a podminkou je, ze si zacne uklizet v pokojicku , bez reci ukoly, atd. vsak to znate.grinning smiley

 

Jenom nevim, jake. Poradte, ktere nedela zadnou nebo ne moc velkou skodu, neni moc narocne, popripade mobilni, nezabere moc mista a vubec. Ja vim, mela bych mu poridit plysaka, ale tim ho neoblbnu.Co mate doma vy?

Akorat kocku ne, tech tu mame v okoli vic nez dost a s tou to nei zas az tak jednoduche, myslim.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678
    Aktuální stránka: 8 z 8
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 01.08.2012 11:11
     

    je zajímavé, že dokud jsme nenapsali, že nevěříme, kolik ti je, tak jsi psala bez chyb a najednou se ti to hrubkama jen hemží winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jake zviratko?

     
     
  • Autor: trdlo
    Status: nováček

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 10.08.2012 21:37
     

    Zdravím, doporučila bych křečka. Je malý, přenosný a starat se o něj musí, takže si aspon syna vyzkoušíta jak mu to půjde. Když se mu pravidelně mění podestýlka, tak ani nesmrdí.
    Jinak co se týče toho velkého šneka Achatiny, toho máme momentálně doma a je to opravdu nenáročné stvoření, ale mylsím si, že syn bude nadšenější více z toho křečka grinning smiley .

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.08.2012 21:32
     

    Já vím, že to zavánělo reklamou. Ale nevím proč, já ope věřím.

     

    Didi, tak co, už jste se rozhodli?

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.08.2012 21:51
     

    555: jeste nee. Uz jsem byla nalomena na to shibu inu, ale nakonec mi to tchyne rozmluvila, ze by to vsechno zustalo na mne. A ma pravdu, synator je linej jako veska, takze by ho po mesici urcite prestalo bavit s pejskem chodit ven, apod. Tak jsem mu ho slibila pod podminkou, ze se vylepsi jeho pile. Tzn., napr.ze nebudu muset cekat tyden,a z si konecnen vyluxuje svuj pokoj, prinese nadobi, co si odtahal do pokoje apod. Tak uvidime.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.08.2012 22:05
     

    Proc zmizely moje 2 prispevky? confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 19.08.2012 10:27
     

    Pomoooc! please smiley Ráno jsme hladili morčáka a zjistili, že má plnou srst takových drobných "čárek". Samostudiem na netu jsem zjistila, že se bude jednat zřejmě o všenky eye rolling smiley confused smiley . Jestli boj s nimi je podobný bojem s dětskou vší, tak se teda raduju předem. Nemáte někdo zkušenost - mívají to třeba i zakrslí králíčci, údajně.. Potřebovala bych poradit něco osvědčeného, vyzkoušeného. Nedovedu si upřímně představit, že bych ho měla šamponovat. Je pěkně střelenej, nevím, jak bych zajistila, aby se mu to nedostalo do očí nebo uší. confused smiley . Nejvíc se mi zamlouvaly nějaké injekce, které se aplikují asi 3 x po sobě, ale prý je jejich aplikace pro morče bolestivá sad smiley, tak to je mi ho každopádně taky líto. A je údajně nutné vyčesat všechny hnidy... to mám na týden co dělat, má jich tak čtyři sta. sad smiley sad smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 19.08.2012 11:35
     

    A neexistujou taky nějaké spoty za krk, jako jsou pro psy a kočky na blechy a klíšťata?

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 19.08.2012 13:22
     

    Ivi kup Arpalit neo, bude stát asi do stovky maximálně a pořádně ho několikrát vystříkej. Ten funguje na tyto potvory, je šetrnej, nevadí ani hadům a ptákům..Jo existuje i pěna, ta by byla možná lepší.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (19.08.2012 13:27)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 19.08.2012 20:03
     

    Díky. Koupím normálka ve zveráči nebo musím k vetovi, myslíš?

     
  • Autor: Ope
    Status: nováček

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 10.09.2012 19:29
     

    Se nedivte když mi nevěříte. Tak mi napište, jak by ste se chovala vy! angry smiley Madam

     
  • Autor: Ope
    Status: nováček

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 10.09.2012 19:36
    Hodnocení fotografie "Jake zviratko?": 1
     

    No tak sem byla spisovná, to se z toho můžete zbláznit?? To snad musím psát nespisovně jak nějakej debil co neumí ani počítat? Ikdyž jste dospělí, tak jste vážně schopní se chovat jak malý děti! angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 10.09.2012 19:50
     

    Tak co Ivko, jak jsi pořídila? Pomohl Arpalit?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.09.2012 00:57
     

    drahuško, nikoliv sad smiley. Jeden den jsem se radovala, ale už se mu zase hejbe srst eye rolling smiley . Vykoupala jsem ho v jednom přípravku Arpalit, druhý - sprej - zakoupila na vystříkání bedny a bez úspěchu. On se teda nijak nedrbe, ani nejančí, ani nemá rozškrábanou kůži, ale je mi ho pochopitelně líto. Takže budeme opakovat celou proceduru znovu. Ale lítám jak hadr na holi a ani na to koupání teď nemám čas, když přiletím domů večer sad smiley.

    Myslela jsem, že ho vykoupu v šamponu a pak pro jistotu ještě postříkám sprejem. Ale na spreji píšou, že se zvíře následně nemůže 24 hod olizovat... jak to asi mám zařídit? sad smiley confused smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (11.09.2012 00:58)
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Jake zviratko?

    Datum: 11.09.2012 07:30
     

    Vyrob mu malinkej kornout a nasaď na krk. Jako se to dělá pejskům.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zvířata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.