sobota 27. dubna, 00:15 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.3
Klikni pro filtrování
Tagy: Otazka

Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

Datum: 17.01.2007 20:42
 

Vzhledem k tomu, že na chatu jste nikdo nereagoval, založila jsem téma.

Chci přestat kouřit, nevím jak na to. Ráda bych si zakoupila dostupné prostředky co nabízejí v lékárnách..

Mám prostě teď hned zahodit cigarety a říct si dost, nebo postupně kouřit míň a míň.

Na svou pevnou vůli se moc spoléhat nemohu, anžto žádnou nemám. To je do začátku dost blbý co. Ale

budu se snažit. Už dva dny jsem nekouřila, pravda je, že jsem teď nemocná, ale to mi nikdy dřív mi to nevadilo.

Pravda taky je, že jsem si řekla, že hulit nebudu a zatím dobrý. Jde o to jak dlouho to vydržím..

Kdo z Vás jste přestal kouřit a kdo z Vás se o to alespoň pokoušel a s jakým výsledkem.Na co mám

připravit své okolí, zřejmě na ně budu hnusná, nervozní, nevrlá.

Tak raďťe, dávejte tipy.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (09.01.2008 19:38)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.10.2009 09:45
     

    Evi, to je velký překvápko eye popping smiley

    Chválím a vydrž thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.10.2009 11:04
     

    Evčo držím palce!!!! super zpráva.....víš kolik ušetříš? winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.10.2009 12:02
     

    Zatím jsem ušetřila hovno,teď jsem nechala v lékárně 300 za antibiotikaangry smiley angry smiley

     

    SKORO znamená,že si dám max.2 cigára denně,teď ani ty,bo mám zápal plicthumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 29.10.2009 22:07
     

    Evi, tak ať je brzo líp!!!!

     
  • Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 30.10.2009 09:03
     

    Evčo, ajaj. sad smiley Ať se to brzy zlepší a jsi zase zdravá! flower smiley

     
  • Autor: Rosali
    Status: nováček

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 30.10.2009 09:23
     

    Přestala jsem kouřit před deseti lety. Byla jsem hnusný kuřák - 20-40, někdy i 60 denně. Probudila jsem se a než došlo na snídani vykouřila jsem tři cigára.....Pak mi známý doporučil léčitele, a opravdu jsem kouřit přestala, stálo mě to tisícovku, všichni se smáli, kolik jsem prodělala...atd.........nekouřím do dnes....a nedám si ani tu jednu....ale první dny, kdy jsem přestala - byly strašné - já byla nervózní a všichni u mě byli "blbci".......a nemohla jsem si pomoct, bylo to děsný....

    Zpočátku jsem si dávala penízky za ušetřené cigarety stranou - a pak si vždycky za to něco koupila, to však vydrželo jen chvilku........takže teď si penízky stranou už nedávám a stejně žádné nemám, protože si koupím sem tam nějakou blbostgrinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Mám teď konečně čisté hlasivky a chřipka mi už nezačíná tou tupou bolestí na průduškách....

    U téhož léčitele byl i můj známý - ten u něho byl 3x a kouří dál....................na každého působí něco jiného SILNÁ VŮLE musí být s jakýmkoliv podpůrným prostředkem.........všem, kdo chtějí přestat držím palceflower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 31.10.2009 19:08
     

    Rosali: 60???? To jde???? eye popping smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    lusylda

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 23.11.2009 09:41
     

    Ahoj,ještě to tu funguje?

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    nareen

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 08.02.2010 12:59
     

    Ahoj, nekouřím od prvního ledna a zatím jsem úplně v klidu, žádná nervozita, chuť občas dostávám, ale stačí zaměřit pozornost jinam. Jinak kouřila jsem šest let a z toho, co zjišťuji je to hlavně o psychice. Nedokázala jsem si představit, čekat na autobus a nezapálit si, ale proč? Jde to i bez toho, čas uběhne úplně stejně. Nedokázala jsem si představit jít na kafe s kamarádkou a nezapálit si - jde to /ač kamarádka kouří. Prostě si řeknu NE a soustředím se na náš hovor, než na to, že bych si mohla zapálit. Nedokázala jsem si představit, že půjdu někam pařit a nebudu u toho kouřit (toho jsem se upřímně bála nejvíc) a ejhle - jde to.. I když se opijete, stačí, když jste za střízliva opravdu odhodlaní a v opilosti Vás to prostě nenapadne, stejně tak jako jinak kouříte jednu za druhou čistě automaticky/.. Nedokázala jsem si představit zkouškové období /v kombinaci z prací velmi psychicky i fyzicky náročné/, při kterém mi cigareta opravdu pomáhala - uklidnit se a koncentrovat.. A taky to jde.. Resumé? Aktuálně mi zkouškové finišuje a jediný problém, který jsem s koncem kouření měla najít jiný způsob jak se rychle zkoncentrovat při studiu. Takže mi držte palce a já držím palce vám!

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 08.02.2010 13:22
     

    Evčo,a čo ty? Ešte furt nehulíš? Já sa teda držím. Je to už druhý rok bez cigarety,ale čo je to proti dvadsiatim s ňou ?

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    nikolka

    Re: Jak přestat kouřit....

    Datum: 10.03.2010 19:16
     

    us nechci kourit ale nevim jak to mam zvladnout please smiley please smiley please smiley please smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 10.03.2010 19:17
     

    Anní,a to víš,že hulímstydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 10.03.2010 19:25
     

    nekouřím už šestý rok....nechybí mi to......teď mi přestává nějak chutnat i kafčo, tak jsem se dala na čaj.....holt letama se člověk mění či co? Je to opravdu jen o silné vůli přestat kouřit. Teď nedávno jsem se tak rozčílila, že první moje co bylo při uklidňování, že jsem šáhla manž. po cigaretě...2x..3x...jsem zatáhla a konec....nechutná

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Jak přestat kouřit....Anketa pro kuřáky

    Datum: 10.03.2010 19:26
     

    Přestala jsem po 25ti letech 15-20 denně,jsou to 3 roky,bylo to hodně těžký a ještě teď na cigárko s láskou vzpomínám grinning smiley,dala bych si občas ještě teď.Hodně mi pomohlo,že jsme přestali s manželem spolu a dokázali jsme to oba(napoprve).Hodně jsme o tom diskutovali,jaký máme absťák apd.Sama bych to asi nedokázala spinning smiley sticking its tongue out.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.