pátek 26. dubna, 14:01 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Detaily mojí zahrádky

Datum: 04.05.2007 21:30
 
pict0141.jpg
Další fotografie:
Tak to jsou kousky mojí zahrádky. Na prvním snímku je sezení s vistárií, ještě nedorostlým miscantusem giganteou a v popředí je převislá vrbička - ta koule. Na druhém snímku jsou některé moje kontejnery a na dvou dalších chrlič žabička.


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 19.10.2023 14:25
     

    No to je nádhera! flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Detaily mojí zahrádky

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 19.10.2023 18:32
     

    Betas, paráda thumbs down , až to všechno pokvete, to bude nádhera. love smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 19.10.2023 21:59
     

    Betas. šikovná, ať se nadále daří. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 08:27
     

    Betas moc pěkné, povedlo se.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 08:29
     
    4ef21e18-ed91-4152-93d2-3150d1a9e4d9.jpeg

    Holky dekuji moc stydlin smiley

    Lepsi by byla porovnavacka az v kvetu (jestli teda ty velkoliste vubec pokvetou grinning smiley), ale i tak posilam stav PRED.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 09:27
     

    Ty srovnávačky vždycky člověka nakopnou, že ta dřina má smysl. thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 09:41
     
    dscn5087.jpg
    Další fotografie:

    konečně mám staženy fotky- brhlíci winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 09:48
     
    dscn5054.jpg
    Další fotografie:

    ocún , astřičky a poslední angl . Queen Sweeden -ta letos hodně kvetla thumbs down

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 09:50
     

    Vidím fotku před a pak po pěti letech - krásně narostlé smiling smiley

    Tohle si vždycky říkám, když se někdo chlubí s novou zahradou, že ji chci vidět za pár let, až bude na co koukat, no a tady ani nemusíme čekat. Moc hezké.

    A mimo téma. Když vidím všechny ty přístřešky, garáže (jak u nás), nechápu takové ty záběry někde z Norska třeba, jak je jen posazený domek na útesu a kolem nic. Jen krásná krajina, ani plot není, naklizeno a žádná zbytečnost. Ani štús dřeva snad.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 10:40
     

    No jak jsou ty zahrady, kde není nic, tak právě nepotřebují ty křovinořezy, hnojiva, provázky.

    Když byl syn v Americe, tak tam vůbec zahrady jako takové neznají. Jen barák a trávník.. .aspoň tam, kde byl on. Ale garáž s dílnou měli. winking smiley

    Na podzim maximálně vystrčej haloweenskou dýni před barák,ale něco jako truhlíky v oknech tam nepěstovali... Když jsem americké "mamince" poslala naši zahradu, tak si myslela, že jsme hrozně bohatí lidé, že to máme jako park. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Oni se prostě v zemi nehrabou. Nebo aspoň tam, kde byl syn, tak ne. Navíc v tom místě mají dost brzo zimu a pozdě jaro, tak ta sezóna je krátká.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 11:08
     
    image (6).png

    Takhle nějak tam ty "zahrady" vypadají... winking smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 11:45
     

    Tak tam bych jela jako na dovolenou sázet grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 12:26
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down no mně ty fotky přišly právě strašně smutný... ptala jsem se vždycky syna: A oni se teď nastěhovali? A on: Ne, ti tam bydlí 20 let. TAdy zahrady prostě nemají. grinning smiley winking smiley

    Ale zase se mi líbilo, že v celé čtvrti nebyly ploty a bylo to tam takové "otevřené". thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (20.10.2023 12:27)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 12:49
     



    Anavi napsal(a):

    Takhle nějak tam ty "zahrady" vypadají... winking smiley

    Anavi, slyším od spoustu chlapů, že nejlepší zahrada je vybetonovaná. grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Detaily mojí zahrádky

    Datum: 20.10.2023 15:01
     



    alenak napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    Takhle nějak tam ty "zahrady" vypadají... winking smiley

    Anavi, slyším od spoustu chlapů, že nejlepší zahrada je vybetonovaná. grinning smiley

    Alenko, chlapů ... netuším, můj táta byl chlap každým coulem, koňák, zámečník a vše co s tím souviselo .. ale měl úúúžasnou skalku, letničky, kytky (moji mámu to moc nebralo), na jeho zeleninu furt vzpomíná můje chlap a nedá si vysvětlit, že mamka měla domáctvnost a on zvířata a zahradu a ne TV a PC ... já mám (jaký si to uděláš) vše a nestíhám, už ani nějak se mi nechce.

    Moje kanadská netěř by ráda měla zahradu jako její mamka - kytky, zeleninu, ovoce ... jenže do zahrady jí chodí srnčí a mendědi ... tudíž nelze. Včera dceru neodvezla do školy - medvěd před garáží a seděl a seděl a vyhnat se nenechal. Naštěstí neteř může pár dnů v týndu pracovat z domu.

    Od kamarádů dcera po VŠ pedagogické pracovala jako au-pair v Anglii - vyvrátili se tam úplně s jejími osázenými truhlíky a vánočním cukrovím (stihla během hlídání a učení dětí) - jiný kraj, jiný mrav, jiné zvyklosti - ona je ze čtyř dětí a všechny byly zvyklé, že se musí zapojit do chodu domácnosti, aby vše klaplo na dobrou ... ještě nedávno vzpomínala sestřička od pediatričky (náhodou jsme se potkaly), jak jí bylo skoro trapně - přišla předvést jak maminka má koupat dítě - máma (moje kamarádka) si nechávala vše se zaujetím vysvětlit (nechtěla ji "shodit") - přišla nejstarší dcera - paní, takhle se to asi dělat nemá, my děláme jinak, přišla mladší dcera - máma zavelela, už mě nesrte a běžte pro Honzu do školky grinning smiley .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.