sobota 2. července, 00:45 Svátek má Patricie
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..

Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co dnes vaříte? (2)

Datum: 28.10.2012 20:33

První diskuze je přeplněná, je na čase otevřít další. winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: Manca
    Status:

Re: Co dnes vaříte? (2)

Datum: 27.12.2021 14:00

img_20211227_120939.jpg

Před Vánoci jsem měla chutě, ale už je toho nějak moc.

Jinak do rybí polévky jsem chtěla knedlíčky z mlíčí, ale jaksi se rozpadly. Mám to dost zeleninové, i když to nevypadá. Příště dám víc oranžové mrkve, aby to mělo barvu. Nebo špenát.

• Autor: Reklama

• Autor: Anavi

Datum: 27.12.2021 14:34

My děláme jen hrachovou s opečenou houskou, dáme si symbolicky jednu sběračku.

Klukům by zase asi nestačilo vědomí "jen" jednoho chodu. winking smiley grinning smiley

jaja99 napsal(a):

My k večeři polívku nejíme, to už bychom nejedli kapra a salát na mě by toho bylo moc. Polívku vařím sama pro sebe, ale jako maminčina není, letos se mi nepovedla dala jsem moc mrkve a byla sladká, většinu jsem snědla hned den předem zbytek kočky.

Datum: 27.12.2021 14:36

Jsem ráda, že se mi většinou podaří uvařit tak, že nic nezbyde. 3 řízky a hrst bramborového salátu jsme dojedli včera. Já dělám bramborový salát tak, že na každého odměřím spíš menší porci brambor v syrovém stavu - aby měl třeba každý 2-3 brambory, protože to nabyde zeleninou, vajíčkem, salámem. A většinou nám to pak spolehlivě vyjde na dva dny. Jsem snad radši, když je málo a něčím se dojíme, než abych to musela vyhodit.

Nemám ráda, když to každý pak někomu strká, aby se toho zbavil jen proto, že toho má dětskou vaničku. winking smiley grinning smiley

kordula napsal(a):

řízky jsem dala na mrazák a salát vyhodím, sice mu nic není, ale pro jistotu už NE

Datum: 27.12.2021 14:38

Bych si dala bramborové placky se sirobem, ale nemáme sirob, takže... winking smiley grinning smiley.. nic nebude. nono smiley

cancourek napsal(a):

Kuřecí vývar a dojídáme chlebíčky, bo měl včera pan cancourek narozky a všechny se nesnědly. A dala bych si bramborák mls smiley

• Status: expert

Datum: 27.12.2021 15:35

Já miluju včerejší chlebíčky, takové mírně oschlé, to bych si dala moc ráda:-)

• Autor: gabca

Datum: 27.12.2021 17:26

Já teď dodělala bramboráky. Docela jsem si pochurnala. Mám je nejradši ujídat u pečení. mls smiley

• Autor: SPIKE

Datum: 27.12.2021 18:11

kordula napsal(a):

řízky jsem dala na mrazák a salát vyhodím, sice mu nic není, ale pro jistotu už NE

Můj táta vždycky miloval br.salát a jedl ho klidně týden už mírně nakvašený (má pořád dobré zažívání, nikdy mu po něm nic nebylo).

Já dělám salátu relativně dost, ale i Nikola ho má rád jen tak samotný a taky aby zbylo na chlebíčky. Z posledního zbytku salátu jsme si teď udělali k večeři čerstvé chlebíčky. A už vidím, že ve čtvrtek bude chtít, abych udělala salát znovu, aby měl silvestrovské chlebíčky. Ale to už ho udělám jen málo, opravdu jen na ty chlebíčky.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (27.12.2021 18:12)

Datum: 28.12.2021 08:37

Včera jsem udělala slané šneky z listového těsta... to bylo pohlazení pro jazyk po tom všem sladkém. winking smiley love smiley

• Autor: alenak

Datum: 28.12.2021 13:09

Měla jsem v mražáku květák na placičky, zapekla jsem v misce s klobáskou, nivou, + vařené brambory, kompot, jsem nacpaná mls smiley

• Autor: gabca

Datum: 28.12.2021 23:08

Já mám sladké ráda, ale cukroví už mi trochu leze krkem. Tak jsem si upekla dvě šištičky štrůdlu. grinning smiley

• Autor: babkaela

Datum: 29.12.2021 00:25

Sladké poslední dobou nějak nemusím, ale jako oddechovku jsme dnes měli rýžový nákyp - po salátu s rybami, kachně se zelím a knedlíkem, křenovce s uzeným tak nějak bylo třeba. Děda měl zbytek salátu a smažené filé v trojobalu. Švagr měl dlouhý turnajový den - dal si oběd kdesi v restauraci (ani jsem se nezeptala co stydlin smiley) a k véči kopec toho nákypu, ten on rád. Zítra bude bramboračka s houbami, vepřová kotleta na cibulce (samo, bez kosti), dušená mrkev a brambory.

Datum: 29.12.2021 14:19

No já "pro změnu" bílkovou bábovku. Poprvé v životě, protože jsem potřebovala zlikvidovat bílky, které zbyly z výroby cukroví. Myslela jsem, že ta bábovka po tom všem sladkem bude "ležák"... tak chyba.. už není!!! grinning smiley thumbs down

gabca napsal(a):

Já mám sladké ráda, ale cukroví už mi trochu leze krkem. Tak jsem si upekla dvě šištičky štrůdlu. grinning smiley

• Autor: SPIKE

Datum: 29.12.2021 19:23

270242698_10217959937264244_8070442671725797038_n.jpg

Včera a dnes byly francouzské brambory.

• Autor: Manca
    Status:

Datum: 30.12.2021 09:09

img_20211229_181652.jpg

Quinoa se špenátem a česnekem. A kachním výpekem. Kroupy ani mražený hrášek neměli. Snad se může i tato ,,raw raw potravina vhodná pro vitariány" použít jako příloha k masu. Mně ty popisky přijdou prostě úsměvné. Mám ráda pestrou stravu.

Podobné příspěvky
Diskuze: Klokanní maso křečové žíly Semafor/ Schudkova metoda hu..

A jedl jste někdo někdy klokanní maso?Otevřeli u nás novou restauraci, mezi jinými specialitami se tam nabízí i pět druhů jídel právě z tohoto masa. M

Autor: Anavi - 08.11.2007 13:57
Rubrika: Teplá kuchyně - Komentářů: 5

Jsem 2x po operaci a stále se mi začínají dělat na nohách zvlněné žíly.Máte někdo recept?Kupuji si varixinal a beru detralex(na recept)je to dobré,ale

Autor: Ivanka3 - 11.08.2008 22:02
Rubrika: Zdraví a krása - Komentářů: 42

Tabulka I. Týden l.den: Snídaně- Banány+ mandle+ med Oběd: Těstoviny se špenátem Večeře: Špenátové rolky s mořskou treskou 2. den: S: Banány+ mandle+

Autor: gogo - 29.02.2012 18:26
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 200
Blog: INDIE 2014 (1.část) - Dillí INDIE 2015 (4.část) - Váranasí  

Ani nevím, co jsem od návštěvy Indie čekala, ale v každém případě mě tato země zaujala i překvapila. Letěla nás tam malá skupinka 8 turistů a jedné pr

Autor: SPIKE - 04.02.2015 01:29
Rubrika: Indie - Komentářů: 5

INDIE 2015 - Váranasí A zase jeden den strávíme jízdou v mikrobusu. Přesunujeme se z Jaipuru do Dillí. Provoz je nepředvídatelný, prot

Autor: SPIKE - 15.02.2015 00:48
Rubrika: Indie - Komentářů: 3

Galerie: Palmový cukr Dobroty od Rýna  
  Palmový cukr
Autor: SPIKE - 07.04.2017 08:53
Rubrika: Kambodža - Komentářů: 12
Dobroty od Rýna
Autor: SPIKE - 01.10.2017 02:20
Rubrika: Německo - Komentářů: 5

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.