pondělí 27. září, 21:03 Svátek má Jonáš
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..

Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co dnes vaříte? (2)

Datum: 28.10.2012 20:33

První diskuze je přeplněná, je na čase otevřít další. winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: iriska

Re: Co dnes vaříte? (2)

Datum: 19.06.2021 14:04

těstovino-zeleninový salát s kuřecím masem. Studený winking smiley

• Autor: Reklama

• Autor: JaniV
    Status:

Datum: 19.06.2021 14:16

Včera jsem udělala zapečenou rybu se zeleninou,ale mladí přijeli pozdě a nejedli to.Dnes jsem vytáhla pekáček z ledničky,že to ohřeju a udělám k tomu hranolky.Než jsem se otočila,snědli to s bagetou studený a prý se to moc povedlo.V tom vedru se to hodilo.

• Autor: bosk

Datum: 19.06.2021 15:58

My fazolovou polívku a špenát ,vejce,bramb.knedlík.Řízek bude zítra s bramborem a okurkovým salátem.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil bosk (19.06.2021 16:00)

• Autor: iriska

Datum: 20.06.2021 10:31

Smažený květák s bramborem

• Autor: babkaela

Datum: 20.06.2021 10:43

jaja99 napsal(a):

Já dva řízky, krůtí bez ničeho, na řízku už je příloha :-)

Super přístup winking smiley thumbs down I když já poslední roky jaksi to smažené - nenenene - ne, že by mi nedělalo dobře, ale absolutně mi nechutná stydlin smiley I na vánoce jsme s nejstarším synem měli kapra pečeného na bylinkách a másle, pochutnali jsme si.

Včera u nás byl hovězí vývar se zeleninou a krupicovými nočky (zbylo i na dnešek), houskový knedlík, rajská omáčka + hovězí z polévky.

Dnes ražniči na plechu + brambor, hlávkový salát.

Zapečenou rybu se zeleninou bych si dala mls smiley

• Status: expert

Datum: 20.06.2021 10:46

Tady byla včera mahi mahi. Jen na grilu a zelenina. V tomhle vedru toho moc jinýho nejde. Byla to rychlovka jak hrom.

Datum: 20.06.2021 11:04

Elo řízek já můžu vždycky, ale na Vánoce rybu jedině na másle. Co budu dělat k jídlu dnes nevím, zelenina došla asi si z mražené zeleniny udělám omeletu. Na salát tu už nic nemám, byli jsme týden odříznuti od světa, neměli jsme silnici, ani hasiči nevyjeli....

• Autor: JaniV
    Status:

Datum: 20.06.2021 11:44

Vaření to sice není,ale prožívám to.Poprvé v životě jsem udělala kvašáky,nemám žádnou zkušenost.chodím kolem toho v kuchyni jak kolem sedmé svátosti,ráno je to první věc,kam kouknu.Dnes 3.den,voda se krásně mléčně zakalila.Mám radost grinning smiley

Datum: 20.06.2021 11:52

To dělávala maminka z přerostlých nakladaček.Já to moc ráda neměla, on z toho pak při nakousnutí vyšplouchne lák. Ale u nás to byla taková tradice, nějaký praprastrýček s tím před dávnými lety jezdil po poutích a za 10hal prodával dětem kelímek toho nálevu. To jen historické okénko:-). Je k tomu i nechutná historka s utopenou krysou, ale to nebudu rozmazávat. Hiiii já je ráda neměla, já jsem na maličké Znojemské okurčičky.

• Autor: alenak

Datum: 20.06.2021 13:28

Jájo, naše máma dělala kvašáky, táta je miloval, já to nikdy nejedla winking smiley a ani nedělala. Nakladačky zavařuju, ale už došly, musela jsem teď koupit, nj. smiling smiley

Kedluby narostly, tak dnes kedlubová polévka mls smiley , kuřecí chlumecká směs + bramborový knedlík.

Datum: 20.06.2021 14:24

Jééé kedlubny to je dobrota mls smiley

• Autor: bosk

Datum: 20.06.2021 18:42

Kvašáky dělával můj muž,už je nedělá,já je nemám moc ráda.Ale kamoška dělá úplně skvostný,z malých okurek a vůbec to není jak ty normální kvašáky,ty mě chutnají.

• Autor: kaaj

Datum: 20.06.2021 19:24

kvašáky děláme každý rok . letos ale nevím , jestli budou na trhu okurky. confused smiley

Datum: 20.06.2021 20:34

Holky a jak je konzumujete, já do ní nekousnu, nemám ráda ten šplouch. Mám ráda malé tvrdé okurky a hlavně sladké ne tak moc kyselé :-)

Podobné příspěvky
Diskuze: odkapávač na nádobí Saláty Co děláte z jablek?

Prosím nemáte někdo  odkapávač na nádobí od TESCOMY 35 cm. Jestli ano tak jak se osvědčil nebo kdyby byl i obrázek z reálu. Našla jsem ho jenom na int

Autor: alca - 11.08.2006 10:20
Rubrika: Kuchyně - Komentářů: 5

Na přání píšu recept na salát z pečených paprik:Papriky upeču za občasného otáčení v troubě tak, až slupka zhnědne a odděluje se od dužiny. Papriky za

Autor: Mona - 19.09.2006 11:48
Rubrika: Studená kuchyně - Komentářů: 30

Nevím, jestli tady už nějaká podobná diskuze není, ale napadlo mě, že je teď období jablek a určitě mnohé z nás přemýšlí, co s nima. Já jsem nedávno z

Autor: gabca - 13.11.2009 18:53
Rubrika: Vaření - Komentářů: 89
Blog: INDIE 2014 (1.část) - Dillí INDIE 2015 (4.část) - Váranasí  

Ani nevím, co jsem od návštěvy Indie čekala, ale v každém případě mě tato země zaujala i překvapila. Letěla nás tam malá skupinka 8 turistů a jedné pr

Autor: SPIKE - 04.02.2015 01:29
Rubrika: Indie - Komentářů: 5

INDIE 2015 - Váranasí A zase jeden den strávíme jízdou v mikrobusu. Přesunujeme se z Jaipuru do Dillí. Provoz je nepředvídatelný, prot

Autor: SPIKE - 15.02.2015 00:48
Rubrika: Indie - Komentářů: 3

Galerie: Palmový cukr Dobroty od Rýna  
  Palmový cukr
Autor: SPIKE - 07.04.2017 08:53
Rubrika: Kambodža - Komentářů: 12
Dobroty od Rýna
Autor: SPIKE - 01.10.2017 02:20
Rubrika: Německo - Komentářů: 5

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.