čtvrtek 17. srpna, 23:35 Svátek má Petra
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..

Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Co dnes vaříte? (2)

Datum: 28.10.2012 20:33

První diskuze je přeplněná, je na čase otevřít další. winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 255
  • Autor: SPIKE

Re: Co dnes vaříte? (2)

Datum: 28.10.2012 20:34

Inspirovala jsem se v jednom z nedávných příspěvků a dnes jsem udělala vinnou klobásu s br. kaší mls smiley

• Autor: Reklama

• Autor: Mona

Datum: 28.10.2012 20:53

Já dnes dělala kuřecí stehna v pečícím pytlíku (česneková) a brkaši.

• Autor: daga

Datum: 28.10.2012 21:27

SPIKE napsal(a):

Inspirovala jsem se v jednom z nedávných příspěvků a dnes jsem udělala vinnou klobásu s br. kaší mls smiley

Věrko - ráda jsem tě inspirovala spinning smiley sticking its tongue out Naše klobása byla fakt vinná , mám ráda tu chuť a zklame , když chybí . Příště se chystám z klobásy nadělat knedlíčky do polévky, teď nezbylo nono smiley

Datum: 28.10.2012 21:28

Dnes srbská směs /cibule, vepř. maso na nudličky, salám na nudličky, rajčata, papriky a troška kysaného zelí / a domácí ala hranolky v troubě .

Na zítra do práce jsem hodila do trouby kuřecí stehno, vařené brambory.

• Status: expert

Datum: 28.10.2012 21:40

Zkusily jsme s Missi polévku z dýně Hokaido a je skvělá, dík za inspiraci. Ohavně jsem se na noc přejedla.

• Autor: Stano

Datum: 28.10.2012 21:44

Včera kuřecí polévka, jogurtové řízky, kaše, dnes jsme dojedli polévku plus nově chilli con carne s rýží, ke kávě ořechová bábovka s čokoládou.

• Autor: slunino

Datum: 28.10.2012 21:52

Kuřecí vývar se zeleninou a bylinkovými nočky. Vícepůlka bojoval s rybím masem a vítězoslavně donesl na stůl sumce na paprice. Jako příloha byla rýže.

Dago, kde kupuješ vinnou klobásu? Doma jsme ji snad měli jednou jedinkrát. Nijak mě neoslovila.

Datum: 28.10.2012 22:45

slunino napsal(a):

Kuřecí vývar se zeleninou a bylinkovými nočky. Vícepůlka bojoval s rybím masem a vítězoslavně donesl na stůl sumce na paprice. Jako příloha byla rýže.

Dago, kde kupuješ vinnou klobásu? Doma jsme ji snad měli jednou jedinkrát. Nijak mě neoslovila.

Sluni, vinnou klobásu v dobrém řeznictví .. např. ale Globus má také dobrou ... Tuto mi koupila švagrová, protože se dostane přes den do města a kolem páté, kdy tam dorazím já, ji už nemají nono smiley Jedná se o jeden bufík přímo ve středu města , kde prodávají polotovary.

A já jsem na ni zvyklá už z domu, občas jsme jí mívali a manžel ji také rád.

• Autor: Galad_Elen

Datum: 29.10.2012 11:55

Včera jsem dělala pečenou krkovičku v sáčku, jmenuje se to tuším barbecue krkovička a bylo to teda fakt vyikající

• Autor: lostris

Datum: 29.10.2012 13:28

Taky už jsem pár těch "sáčkovek" zkusila a je to rychlé, snadné a chutná to dobře.

Dnes jsem udělala bramboračku a čočku s pečeným párkem a smaženým vejcem. mls smiley ale protože se dnes budem k obědu scházet jak švábi na pivo, každý ať si vezme, co chce. spinning smiley sticking its tongue out

• Autor: cancourek

Datum: 29.10.2012 19:13

Los, díky za inspiraci ! thumbs down Čočku už jsme neměli, ani nepamatuju ... párek nemám, vytáhnu z mrazáku kus uzený flákoty grinning smiley mls smiley

• Autor: Mona

Datum: 29.10.2012 20:43

Galad_Elen napsal(a):

Včera jsem dělala pečenou krkovičku v sáčku, jmenuje se to tuším barbecue krkovička a bylo to teda fakt vyikající

Jo...ta je dobrá. Taky na pivu!!! thumbs down Jen se tam musí dát o něco víc piva, než říká návod...aby to mělo víc sosu. :-)

• Autor: lostris

Datum: 30.10.2012 10:09

Dnes budu dělat br. kaši a sekanou a na zítra uvařím kýbl zelňačky, bo už jdu do práce.

• Autor: kordula

Datum: 30.10.2012 10:18

dnes těstovinový salát s kuř. masem, sekanou zítra winking smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Medovník Hubnutí po porodu Nový 28 denní očistný progr..

MEDOVNÍK   3 vejce 300g krupicového cukru 1 Heru (nebo Stellu) 3 lžíce tmavého medu (já dávám světlý) 1 lžička jedlé sody 400 g hladké mou

Autor: Nathanaella - 17.05.2008 11:38
Rubrika: Moučníky - Komentářů: 57

Ahoj maminky. Chtěla bych vás poprosit o radu. Už jsem nějakou dobu po porodu a nějak nemůžu překousnout, že kila, které jsem nabrala nejdou dolů :( N

Autor: Lenka_3 - 13.10.2011 11:34
Rubrika: Maminky - Komentářů: 31

Holky založila jsem druhý díl Antonie Mačingové, aby se nám to nepletlo.   1. dopolední svačina - ovoce dle ks. 2. odpolední svačina - zelenin

Autor: raduza - 17.04.2013 15:18
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 26
Blog: INDIE 2014 (1.část) - Dillí INDIE 2015 (4.část) - Váranasí  

Ani nevím, co jsem od návštěvy Indie čekala, ale v každém případě mě tato země zaujala i překvapila. Letěla nás tam malá skupinka 8 turistů a jedné pr

Autor: SPIKE - 04.02.2015 01:29
Rubrika: Indie - Komentářů: 5

INDIE 2015 - Váranasí A zase jeden den strávíme jízdou v mikrobusu. Přesunujeme se z Jaipuru do Dillí. Provoz je nepředvídatelný, prot

Autor: SPIKE - 15.02.2015 00:48
Rubrika: Indie - Komentářů: 3

Galerie: Palmový cukr   
  Palmový cukr
Autor: SPIKE - 07.04.2017 08:53
Rubrika: Kambodža - Komentářů: 12

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.