sobota 4. května, 02:01 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Evita
Status:

Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

Datum: 08.01.2010 14:23
 

Ahoj všichni zahradní nadšenci,

koukám z okna, jak se tam sype sníh a říkám si, že nám ty zahradní diskuse nějak v zimě usínají.

Je to logické, zahrada, kytky, vřesoviště, stromy atd. jsou v hlubokém limbu (taky bych si dala dvacet, to nezapírám grinning smiley )....., ale napadlo mě, jak se máte a co děláte právě teď. Studujete literaturu? Hledáte inspiraci? Objednáváte rostlinky? Sypete ptáčkům? Nebo něco úplně jiného? V každém případě vás všechny zdravím flower smiley a těším se, jak to tady s nadcházejícím jarem zase začne žít!!

PS - máte-li hezké fotky svých zimních latifundií - podělte se smiling smiley.

A abych nezapomněla - do nového roku vše NEJ a skvělé výsledky v zahradě i všude jinde!

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 9
  • Autor: Evita
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 15:29
     

    Když jsme tak v tom povídání a těšení - ráda bych v trávníku vysadila nějakou hezkou skupinku jehličnanů - ne nějaké obry, to by se mi tam nevešlo. Nemáte pro mě nějakou inspiraci please smiley? Aby k sobě hezky ladily tvarově a byly barevně různorodé.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 15:37
     

    To by ti mohla pomoct Anavi. Já je sice mám - nějaké, ale až tolik mě neberou. Ještě Missi. Ta je má v malíčku, ale teď málo chodí, takže ta asi v současnosti ne

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 17:07
     

    Se přiznám, že díky tomu, že už mám vlastně hotovo - tak nějak z největšího winking smiley, přestala jsem studovat rostlinstvo a trošku zapomínám stydlin smiley. Takže dřív jsem měla jehličnany v malíčku, věděla, jak který vyroste, jakou má barvu jehlic, jak bude široký, teď se mi to pomalu vytrácí z hlavy.

     

    Na jaře musím zasázet levandule, ale jinak už nemám ani centimetr volného prostoru, takže i kdybych chtěla, mám smůlu. Tak se asi budu realizovat v nádobách smiling smiley.

     

    Holky, vy máte od Basíka nový katalog nebo co že vás popadla objednávací manie? To mě nějak minulo! eye popping smiley confused smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 17:14
     

    já z nudy jen jukla na stránky a jen jsem eye popping smiley ......no a do 15.1. Basík dává dárek zdarma k objednávce....buď 10 mečíků nebo 5 lilií

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 17:21
     

    [www.fuchsie.cz]

    znáte někdo?eye popping smiley mrazuvzdorný prý

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 17:36
     

    Evito, vydrž než dorazí Ram - jehličnany to je jeho smiling smiley

    pokud jde o zahradu, tak přes zimu většinou plánuju (co, kdy, kam), dokupuju sadbovače a květináče... vybírám a nakupuju semínka (papriky už jsou doma)... opečovávám pokojovky a těším se až budu moct kytky z obýváku vystěhovat zpátky na balkón... eye rolling smiley

     
  • Autor: naba
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 17:39
     

    Tak nevím čím to je, mně se na těch fuchsiích vůbec neukazují obrázky, dřívějc tam byly.

    Basík už má nabídku na letošek, posílal mail ,že bude mít novou nabídku od 1.ledna, a fakt měl.

    [www.basik.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 17:42
     

    Moni, tys už tu objednávku asi uzavřela, viď? sad smiley

    Chtěla bych moc tu leucothoe... ale nic víc!!! nono smiley Tady ji pořád nemohu v zahradnictví sehnat... confused smiley

     

    Kdybyste si někdo z jarních srazovníků objednával u Basíka, vemte mi, prosím, prosím, tři kousky please smiley please smiley please smiley

    [www.basik.cz]

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 17:53
     

    Anavi... sad smiley pozdě...já už to i zaplatila...

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 18:02
     

    já objednávku odeslala včera

    a fuchsie se mi zobrazují...jste s nima spokojené jaké posílá?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 18:12
     

    Irisko, jestli chceš, mám zakořeněné ve vodě červené s plnokvětou bílou sukýnkou Naba ani ti nenabízím, jestli je sbíráš, určo máš. Jestli ne, platí nabídka i pro tebe flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (08.01.2010 18:13)
     
  • Autor: naba
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 18:30
     

    Což o to, já bych zájem měla, já se musím přiznat, že jsem ještě nikdy fuchsie neměla, ale právě uvažuju, že bych je zkusila.

    Myslela jsem to tak, že se mi na tom Petru v internetovém obchodě vůbec nezobrazují obrázky, jenom text.

    Já pořád pěstuju hlavně převislé muškáty, ty mně jdou.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 18:33
     

    Fuchsky musí do stínu. Jinak se jim nelíbí

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 18:36
     

    Až přestane mrznout, pošlu vám každé. Nebudu je sázet, dostanete hotové rostlinky, ale "jen tak" Kořenů mají hafo. Doufám, že se teď na mě nenaštvou a z trucu nechcípnou

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci, co děláte lednu?

    Datum: 08.01.2010 19:07
     

    U Petro nenakupujte už jsem se jednou napálila já to stačí bylo to asi za 400,- thumbs up

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.