pátek 3. května, 17:16 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Veselé obrázky

Datum: 05.01.2007 21:53
 
meteorologicka_stanice.jpg
Viděli jste někde na netu obrázek, který vás rozesmál? Nenechte si ho jen pro sebe. Pro jistotu pokud víte odkud jste si ho stáhli, tak to k němu připište. winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 19.02.2023 11:53
     
    332085964_750295493049294_8120923614338315852_n.jpg

    winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Veselé obrázky

     
     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 19.02.2023 12:32
     
    rakety.jpg

    grinning smiley grinning smiley Kaaj, už se stalo.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 19.02.2023 13:31
     

    jo , vím . grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 03.03.2023 08:56
     
    Další fotografie:

    Tohle už ani není k nadávání ale pro zasmání. Ne srdečné ale útrpné. Slova souhlasu se snížením důchodů, jež použil premiér Fiala, jaksi přidali pánovi z fotobanky, který rozhodně nehovoří vůbec o důchodech.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 03.03.2023 10:46
     

    winking smiley tak lidová tvořivost nezná mezí

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 03.03.2023 10:59
     

    Trapný, stojí za tím ta Eva DX, prý je to opravdu pán z Vysočiny, přitom se objevuje na více reklamách eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 15.03.2023 19:50
     

    Může jít o obrázek text, kde se píše NEMUŽU TOMU UVÉRIT, ŽE JSEM BYL KDYSITAKHLE HUBENEJ!

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 16.03.2023 11:36
     
    335886019_1227656261470650_4925754433836643447_n.jpg

    winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 16.03.2023 12:22
     

    grinning smiley thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 18.03.2023 08:18
     

    grinning smiley Kaaj, ale nemusí to být jen duševní porucha. My máme ve větší špajce jak ledničku, tak pračku. Nedávno jsem v kuchyni vybalovala nákup a přemýšlela jsem o tom, že bych měla stáhnout peřiny a prát a dědkovi jsem strčila balíčky s jídlem, ať to odnese do pračky. A to už se mi stalo víckrát.Ale kdo ví, třeba by mi psychiatrie neuškodila. I když si zatím říkám, že jsou na tom někteří ještě hůř a zatím schizofrenie nehrozí. Ještě jsem nepodepsala nic, abych to vzápětí potřebovala dávat k soudu na přezkoumání. Za logické jsem vždy považovala, že buď podepíšu anebo ne a pokud je možnost tak než podepíšu, ověřím u právníků.Ale je fakt, že jsem jen blbec ne prezident. Navíc každý se vyvíjíme, třeba i k tomu někdy dojdu. grinning smiley

    Nemyslím samozřejmě prezidentování nono smiley ale to inkoherentní myšlení.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (18.03.2023 08:28)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 18.03.2023 10:35
     

    no jo , no winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 20.03.2023 10:25
     

    winking smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 20.03.2023 13:04
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smileyAno,to je pravda

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 21.03.2023 09:46
     

    tak to nevyšlo,

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (21.03.2023 09:58)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 22.03.2023 13:18
     


    Regi, zní to logicky, zdá se mi to logické, ale už mi několik lidí v mém okolí vysvětlilo, že uvažuji špatně. Přece není nic nepochopitelného na tom podepsat věc, která je potřebná, ale zároveň ji nechat přezkoumat, zda není protiústavní...(když i laik ví, že je). Tak už se nehádám. A jsem fascinována, jakou si kolem sebe vytvořil nový prezident auru, že ať udělá, co udělá, je to freneticky vítáno jako dokonalé a nejskvělejší. A já jen žasnu, jak jsou jeho obdivovatelé (nepíšu voliči, protože spoustu lidí nevolilo přímo jeho, ale "proti Babišovi", takže ti se nepočítají, myslím, že mnozí z nich už své volby litují) strašně nekritičtí k čemukoliv, co udělá. eye popping smiley

    Jsem hnidopich, takže mně nesedí třeba i naprosté maličkosti, jako když vystoupil nový prezident na balkon a mával "poddaným" a jeho žena mu stáhla ruku dolů, protože chtěla, aby se na něco podíval dole pod nimi. Tak to mi nepřišlo hodno dámy, ale spíš nějaké trhovkyně. Nicméně, už jsem zjistila, že nemohu mít názor, protože tihle dva dělají všechno správně, reprezentují, paní Eva je kombinace princezny Diany, Kate a stává se módní ikonou. Nelíbí se mi ani jejich "kopání do mrtvol" a neustálé srovnávání, co oni dělají lépe, než ten hrozný Zeman a ta nemožná Zemanová. Vyrovnaný a zdravě sebevědomý člověk přece říká, co chce změnit k lepšímu a nemusí nutně stále upozorňovat na to, co všechno dělali špatně ti před ním. To přece lidi vědí, proto se upínali k lepším zítřkům.

    A když kritizuji, že vláda dělá na lidi dlouhý nos, protože si obhájí navýšení jejich platů zákonem, který ale zároveń pro důchodce neplatí, takže neměří stejným metrem, tak mi je vysvětleno, že snížení platů vládních činitelů je kapkou v moři a rozpočet to nevytrhne. Je až obdivuhodné, jak si lidé nechají nadělat na hlavu. Možná kapka v moři, ale na druhou stranu někdo s platem 200 tis. měsíčně asi těžko pochopí, že někdo s platem 10x nižším nemá úplně snadný život. Ale jak lidé chtějí...

    Jelikož bohužel nejsem optimista, ale realista, tak tvrdím, že ani po zvýšení daně z nemovitosti, po zrušení příspěvku na stavebko a po snížení valorizací stejně na ty důchody ani na nic jiného nebude, protože to zase rozfrcají jinde, ale idealisti mi to nevěří. Je prý třeba si utáhnout opasky a je dobře, že vláda k tomu KONEČNĚ takto přistoupila. Tak kéž by se nepletli. Já tak naivní nejsem, mrzí mě to.

    Dělala jsem si legraci i z toho, jak fandil Dejdar Zemanovi a najednou je stoupencem Pavla. Není na tom přece nic špatného, člověk má právo změnit za život názor. Ovšem když se Zeman obhajoval slovy Jen idiot nemění své názory, to bylo haló, že si to upravuje všechno k obrazu svému. Tak já už ničemu nerozumím asi. grinning smiley

    Stále opakuji, že nejsem příznivce Babiše, Zemana, ani proruský šváb eye rolling smiley , ale zároveň si odmítám nechat namluvit, že současný prezident a vláda dělají vše jen správně.

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    do ví, třeba by mi psychiatrie neuškodila. I když si zatím říkám, že jsou na tom někteří ještě hůř a zatím schizofrenie nehrozí. Ještě jsem nepodepsala nic, abych to vzápětí potřebovala dávat k soudu na přezkoumání. Za logické jsem vždy považovala, že buď podepíšu anebo ne a pokud je možnost tak než podepíšu, ověřím u právníků.

     
    Upraveno 6 krát. Naposledy upravil Anavi (23.03.2023 11:56)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.