sobota 4. května, 12:26 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

Datum: 17.04.2008 16:04
 

[www.garten.cz]

Pro ty, co mají rádi trochu divočinu winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (24.04.2009 15:21)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 05.02.2016 11:23
     

    já mám teda depresi z oblevy a ne ze sněhu, ale obrázky jsou to nádherné thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

     
     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 05.02.2016 16:38
     



    HanaK napsal(a):

    já mám teda depresi z oblevy a ne ze sněhu, ale obrázky jsou to nádherné thumbs down

    Jeslti bydlíte u řeky tak to chápu sad smiley

     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 05.02.2016 17:39
     

    Holky, to je krása ty Vaše loňské fotky.

    Už mi ty květy taky chybí. Letos přijdu o celou kvetoucí předzahrádku sad smiley , budeme jí celou odbagrovávat, abychom zvětšili místo na auto a zůstane jen zhruba metr od domu nějak odstupňovaný - skalka, takže už jsem na podzim dala některé kytky ke kamarádce na záhon a zbytek nemám kam dát. Vůbec nevím, kolik kytek se mi tam pak vejde. sad smiley

    Jestli máte nějaké dobré tipy na předzahrádkové skalky, tak sem s nima, prosím..... please smiley

     
  • Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 05.02.2016 18:36
     
    wp_20150512_009 1.jpg
    Další fotografie:

    Trocha mého loňského jara love smiley

     
  • Status:

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 05.02.2016 19:02
     

    ... teda Ivíku, to je bomba eye popping smiley ... paráda, hezky barevno smiling smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 05.02.2016 20:03
     
    img_5795.jpg
    Další fotografie:

    Já mám takovou menší skalku, jsou tu samé nenáročné kytky

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 05.02.2016 20:07
     



    1romca11 napsal(a):



    HanaK napsal(a):

    já mám teda depresi z oblevy a ne ze sněhu, ale obrázky jsou to nádherné thumbs down

    Jeslti bydlíte u řeky tak to chápu sad smiley

    ale ne, ale já patřím exotům, kteří by chtěli mít v zimě zimu a ne půl roku blátivého přejaří

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 05.02.2016 21:53
     



    HanaK napsal(a):



    1romca11 napsal(a):



    HanaK napsal(a):

    já mám teda depresi z oblevy a ne ze sněhu, ale obrázky jsou to nádherné thumbs down

    Jeslti bydlíte u řeky tak to chápu sad smiley

    ale ne, ale já patřím exotům, kteří by chtěli mít v zimě zimu a ne půl roku blátivého přejaří

    Pořádná zima by se mi taky líbila, ale ne to, co tady v okolí Prahy je sad smiley ...to už právě radši hnedka to jaro...Jinak Ivik nááááádhera, takových barev flower smiley

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 05.02.2016 22:08
     
    dsc09769.jpg
    Další fotografie:

    Hani, tak k těm exotům patřím taky. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Až do penze jsem celý život bydlela na Kladně a vždycky, když padal sníh, tak jsem se radovala, jaký je to město hned krásný, i když mí kamarádi si klepali na čelo, že jsem divná........co ta břečka na silnicích atd. A teď když si můžu užívat křivoklátský lesy okolo naší chaloupky, tak ten svatej Petr nahoře se asi zbláznil winking smiley spinning smiley sticking its tongue out Dneska mi poprvé vykvetl vilín...je maličkej od loňska .....no aspoň nějaká radost. drinking smiley flower smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 05.02.2016 22:14
     

    Guendery Kladno je kousek od nás, mám tam sestru:-) A na Křivoklátsku je krásně, jen ten sníh teď už není skoro ani na horách:-(

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 06.02.2016 16:06
     



    quendery napsal(a):

    Hani, tak k těm exotům patřím taky. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Až do penze jsem celý život bydlela na Kladně a vždycky, když padal sníh, tak jsem se radovala, jaký je to město hned krásný, i když mí kamarádi si klepali na čelo, že jsem divná........co ta břečka na silnicích atd. A teď když si můžu užívat křivoklátský lesy okolo naší chaloupky, tak ten svatej Petr nahoře se asi zbláznil winking smiley spinning smiley sticking its tongue out Dneska mi poprvé vykvetl vilín...je maličkej od loňska .....no aspoň nějaká radost. drinking smiley flower smiley

    ......má nádhernou barvu, také jsem ho sháněla, ale ta cena mě pokaždé odradila

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 06.02.2016 16:35
     

    Iviku, to jsou krásný barvičky. thumbs down

    Vlaďko, tvoje skalka mě vždycky dostane. thumbs down

     

    Ono když není sníh, člověk má pocit, že už je konec zimy a jaro za dveřma. Tedy aspoň dřív to tak bývalo.

    Tak proto už nás to chytá. Kdyby bylo metr sněhu, neseděli bysme u pc, ale odahazovaly a nadávaly. grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 06.02.2016 17:52
     

    Teď jsi to Gabčo vystihla naprosto přesně grinning smiley

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 06.02.2016 20:04
     

    Gabčo, pravda pravdoucí thumbs down thumbs down Kordulko, mám ho od [www.nazazvorce.cz] . Je to ta Diane....brala jsem ještě jiné věci, tak dvě stovky nebyly tak moc. A přišla pěkná sazenice ....na podzim 2014 zasazený, loni narostl do metru a teď kvete. flower smiley Zázvorku můžu jen doporučit, všechno od nich OK a prospívá velmi dobře. drinking smiley

     
  • Status:

    Re: Venkovská zahrada aneb Cottage Garden

    Datum: 07.02.2016 15:49
     
    p2071556.jpg

    Můj vilín už také rozkvetl. Mám ho asi 8 let a narostl do 1m. Ale pravdu má Kordulka, že v Hobby - centrech jsou hrozně drahé. Já jsem to tehdy koupila ve výprodeji asi za 130 Kč.

    Takový červený by se mi též líbil, za tu cenu koupila Quendery dobře. eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.